CD Speciál - KRÁsní havraspárští
Vše zahalila hustá, však načechraná mlha. Zdálo se, že v její světlé modři snad začne nějaké představení... Nejprve se začaly měnit barvy. Světle modrá přecházela do tmavě modré, pak zase nazpět občas mlhou probleskla bronzová. A mlha se pomalu přeformovala do víru, přestože choreografie barev zůstávala stejná.

A v tu chvíli mnozí bystřejší mohli rozpoznat siluetu, jež se pomalu ve víru objevovala. Později i ti méně bystří a nakonec i ti nevšímaví museli vidět, jak se ve víru rýsují křídla, zobák, pařáty... A naposled blyštivá korunka, o níž nikdo nemůže pochybovat, že patří Vranovi, nejmladšímu ze Sedmera bratří.

Jakmile Vran vystoupil ze svého víru, zastavil se vír a rozpustil se zpět do mlhy. Ta se začala shlukovat do několika menších obláčků, z nichž o následující chvilku vznikl nádherný ohňostroj modré a bronzové. Tehdy Vran blýskl svým zobákem a mrkl na všechny ohromené.

Patron krásy si na takové epické nástupy potrpí, to ano. Proč ale vlastně přišel? Momentálně totiž není jen patronem krásy, uvolil se totiž dohlížet na naše krá-sné havraspárské, účastníky soutěže krásy. Proto nám také pomohl uvést toto speciální vydání, týkající se právě této soutěže. Je plné rozhovorů s jednotlivými účastníky, můžete si však také přečíst, kdo koho nominoval, nakonec také můžete hlasovat, který ze soutěžících je vám nejsympatičtější a měl by získat cenu sympatie...

Příjemné počtení!
Vran & Aimée

Nominace a hlasování o ceně sympatie

V Havraspáru se na začátku června rozjela nová soutěž krásy, ke které patří i nominace. Kdo z mo(u)dré koleje nějakou dostal a od koho byla?

zobrazit
1
Aimée Leavittová

KRÁska Aya Watanabe

Ať už zvažujete, pro koho budete hlasovat v anketě o cenu sympatie nebo se jen chcete dozvědět víc o naší famfrpálové kapitánce, neváhejte a přečtěte si tento článek!

zobrazit
3
Aimée Leavittová

KRÁska Ewenlia Lerche

Jestliže se chcete dozvědět něco zajímavého o naší tiché, ale velmi nadané prvačce, neváhejte a ponořte se právě do tohoto článku.

zobrazit
0
Aimée Leavittová

KRÁska LiNeerLay Argith

Do soutěže se přihlásila také talentovaná havraspárská famfrpálová hvězda na vzestupu LiN. Přečtěte si, jak právě ona odpovídala na otázky organizátorky a třeba i zvažte, zda-li si zaslouží vyhrát cenu sympatie.

zobrazit
0
Aimée Leavittová

KRÁska Hetty Londsová

Do soutěže se zapojila i naše skvělá zástupkyně šéfredaktorky Hetty. Jestli se o ní chcete dozvědět více nebo hledáte vhodného kandidáta, který by si zasloužil váš hlas v anketě o cenu sympatie, přečtěte si tento článek.

zobrazit
0
Aimée Leavittová

KRÁska Isabell Tenebris

Další soutěžící je naše šikovná havraspárská čtvrťačka a skvělá návrhářka Isabell. Ať už se o ní chcete dozvědět víc nebo byste jí třeba přáli cenu sympatie, ale chcete se ujistit, že právě ona je ideální volbou, neváhejte a přečtěte si s ní rozhovor!

zobrazit
0
Aimée Leavittová

KRÁska Lessien Posie

Zvažujete-li koho zvolit při hlasování o ceně sympatie, nebo jen chcete poznat naši havraspárskou prefektku? Ať už jsou vaše úmysly jakékoliv, nenechte si rozhovor s Lessien ujít.

zobrazit
1
Aimée Leavittová

KRÁska Mary Anne Vulpes

Uvažujete nad tím, kdo by si zasloužil cenu sympatie nebo se snad chcete dozvědět něco víc o nadějné modré prvačce? Zcela jistě vás uspokojí tento rozhovor!

zobrazit
0
Aimée Leavittová

KRÁska Miraell Eliranne

Havraspárské soutěže krásy se rozhodla zúčastnit i Miraell. Pokud se o ní chcete dozvědět něco zajímavého nebo zvažujete, že dáte svůj hlas v anketě o cenu sympatie právě jí, neváhejte a čtěte.

zobrazit
0
Aimée Leavittová

KRÁska Phillipa O Connel

Uvažujete nad tím, kdo by se měl stát miss sympatie nebo jen chcete poznat jednu havraspárskou studentku? Tak jako tak si rozhovor s Phillipou nenechejte ujít!

zobrazit
0
Aimée Leavittová

KRÁska Raven Aileen Black

Do naší soutěže se přihlásila i modrá talentovaná prvačka Raven. Pokud se o ní chcete dozvědět něco víc a třeba i zjistit, zda si zaslouží váš hlas v anketě o cenu sympatie, čtěte dále.

zobrazit
0
Aimée Leavittová

KRÁsavec Zendaer Amattis

Kolem rozhovorů prošel i jediný mužský soutěžící Zendaer. Jste zvědaví na to, jak tento mladý pán odpovídal na pořadatelčiny otázky, nebo zvažujete, že svůj hlas v anketě o cenu sympatie dáte právě jemu? Pak neváhejte a přečtěte si tento článek!

zobrazit
0
Aimée Leavittová
Na tomto čísle Corvina Declaratio se podíleli: Šéfredaktor: Arietty Liella Minette
Zástupce šéfredaktora: Hetty Londsová
Technický guru: John Werewolf
Korektura: Arietty Liella Minette, Grace Annabeth Reatcher
Vizuální úprava článků: Aimée Leavittová
Autorka článků: Aimée Leavittová
Poděkování: Poděkování patří samozřejmě jak všem účastníkům, kteří se nechali vyzpovídat, tak Grace, bez které by nebylo možné provést slovenskou korekturu. Největší poděkování si však zaslouží autorka všech článků a zároveň pořadatelka soutěže Aimée, která do projektu vložila spoustu svých sil a jen díky ní má Havraspár skvělou soutěž, na kterou dlouho nezapomene. Díky!