CD Speciál - Strašispeciál
Milí čtenáři modrého plátku,
Nový strašispeciál Corvina opět udeřil a přilétá k vám právě v čase Halloweenu. Neváhejte tedy a nalaďte se na na příjemnou podzimní atmosféru, která vás v těchto dnech bude provázet.

Přečtěte si třeba o nové kolekci naší talentované Isabell, nebo se ponořte do článků, jako je Rozhovor s dýněmi, či XXL verze Módní patroly. Každý článek má něco do sebe, a tak doufáme, že se vám bude letošní strašispeciál líbit.

Příjemné počtení za celou redakci přeje

Hetty Londsová


Rozhovor s halloweenskými dýněmi

Vyřezané a světélkující dýně, tzv. Jack O'Lanterns, k Halloweenu neodmyslitelně patří, ale napadlo vás někdy, jak se takové dýně během tohoto svátku vůbec cítí? Baví je to, mají Halloween rády a je jim příjemné, když do nich každý rok rýpete nožem rádoby strašidelný obličej? Pojďte to zjistit v mém exkluzivním rozhovoru se třemi velice zajímavými dýněmi!

zobrazit
4
Aya Watanabe

Halloweenské mlsání bez výčitek

Rok se s rokem sešel a je tu předvečer svátku Všech svatých. Pokud si, stejně jako já, děláte starosti se svou štíhlou linií, jistě vám přijde k duhu několik rad.

zobrazit
1
Indris Elwinor

Návrhářský čarodějnický speciál

A je tu říjen, děsů líheň. V tento magický měsíc se rozplyne hranice mezi světem živých a mrtvých, a tak se zase můžeme shledat se svými známými i neznámými. Na taková shledání a jiná řádění by se jistě hodil nějaký nový kus oblečení, že?

zobrazit
8
Isabell Tenebris

Strašidelná hranice kouzelnického světa

Napadlo vás někdy, jaký je rozdíl mezi našimi a mudlovskými strašidly? A existuje vůbec? Na tuto otázku vám odpoví tento článek.

zobrazit
1
Faolan Heredan

XXL Módní patrola – halloweenský speciál

Každý obyvatel na hradě určitě zná naši Módní patrolu, a kdo by se jí také nebál, že? Patroláři vybírají outfity všeho možného, co se kde najde, zhodnotí, pak je publikují v modrém časopisu... a protože všichni máme moc rádi velké balení, tak jsem si pro vás připravila novou sérii článků s názvem XXL Módní patrola. Nyní speciální halloweenské vydání! Hurá do pomlouvání!

zobrazit
4
Kenna Astrea Sardothien

Duchové, dušice a Dušičky

Věděli jste, že Dušičky nejsou děti duchů a dušic? Tušili jste, že zapalování svíček u hrobů zesnulých neslouží k vyvolávání duchů? Ne? Pojďte zjistit, jak to s těmi duchy, dušicemi a Dušičkami vlastně je.

zobrazit
2
Eli Sparrow
Na tomto čísle Corvina Declaratio se podíleli: Šéfredaktor: Hetty Londsová
Zástupce šéfredaktora: Aimée Leavittová
Technický guru: John Werewolf
Korektura a vizuální úprava článků: Aimée Leavittová
Autoři článků: Aya Watanabe, Eli Sparrow, Faolan Heredan, Indris Elwinor, Isabell Tenebris, Kenna Astrea Sardothien
Ilustrace: Isabell Tenebris, Aya Watanabe

Poděkování: Poděkování patří všem našim skvělým redaktorům, ilustrátorkám, korektorce a také mé zástupkyni za to, že se nám podařilo překonat vedra a sestavili jsme další skvělé vydání!