CD Speciál - Havraní křídla
Rychlostí větru
létáme oblohou
na křídlech havraních

Corvinus vám tímto přináší famfrpálový speciál zaměřený na havraní křídla. Dozvíte se v něm mnoho o famfrpálové historii Havraspáru a to přímo z úst bývalých kapitánů a zástupců. Pokocháte se modely fanoušků z famfrpálových zápasů i výtvorů našich hráčů, co poslali do famfrpálové soutěže. Zasmějete se u Corvinovské pokladny, která na sebe vzala famfrpálový hábit a přináší vám ty nejvtipnější okamžiky loňských kolejních tréninků.

V neposlední řadě vás čeká opět soutěžní článek, ve kterém můžete něco vyhrát a ještě se prohrabat famfrpálovou historií hradu. Zábava zaručena!

Famfrpálu zdar a kráá na ně!
Aya Watanabe

50 věcí, které by bez famfrpálu nebyly

Nemohli jsme jinak, než se v rámci famfrpálového speciálu zaměřit i na věci, které by bez našeho sportu nebyly. Že jste už přemýšleli, jak rádi byste zlomili koště v půli a zahodili ho pryč? Vsadíme se, že jste nepomysleli na to, jaké by mělo vaše rozhodnutí následky a kolik by vám toho najednou zmizelo!

zobrazit
3
Corvinus Declaratio

Famfrpálové vedení v průběhu věků

Víte, kdo všechno vedl havraspárský famfrpálový tým? Jak se našim týmům v čele s kapitány a zástupci statisticky dařilo? Jak se na své působení ohlíží samotné famfrpálové vedení? Neváhejte a ponořte se s Corvinem Declaratio do hlubin dějin!

zobrazit
5
Aimée Leavittová

Famfrpálové soutěžení s Corvinem

Pojďte si s Corvinem zasoutěžit a ukažte, jak znáte zdejší famfrpál!

zobrazit
3
Aya Watanabe

Corvinovská pokladna smíchu v havraspárském famfrpálovém hábitu

Už bylo na čase, aby se Corvinovská pokladna smíchu opět otevřela a vykouzlila nám úsměv na tváři. Tak tady ji máme, a dokonce ve famfrpálovém hábitu!

zobrazit
2
Addie Hazel & Aya Watanabe

Famfrpálová díla našich havranů

Během prázdnin je famfrpálové hřiště zavřené, tím odpadá i možnost kolejních tréninků. Ale přeci není možné, aby hráči na famfrpál úplně zapomněli!

zobrazit
4
Addie Hazel

V čem se fandí na famfrpálových zápasech?

Famfrpálové zápasy nejsou velkou událostí jen pro hráče, ale také pro fanoušky. Příprava dokonalého outfitu k fandění dá zabrat a my vám ty nejpovedenější přinášíme v tomto článku. Třeba nasbíráte inspiraci!

zobrazit
4
Aya Watanabe

Nové tváře havraspárského družstva o své první famfrpálové sezóně

Famfrpálový tým se každým rokem rozrůstá o pár nových tváří. Letos jeho řady rozšířily tři šikovné letkyně, které se s vámi v tomto článku podělí o svoje dojmy ze své první famfrpálové sezóny.

zobrazit
3
Aya Watanabe
Na tomto čísle Corvina Declaratio se podíleli: Šéfredaktor: Aya Watanabe
Zástupce šéfredaktora: Aimée Leavittová
Technický guru: John Werewolf
Korektura a vizuální úprava článků: Aimée Leavittová, Aya Watanabe
Ilustrátoři: Nicole Landin
Autoři článků: Addie Hazel, Aimée Leavittová, Aya Watanabe

Poděkování: Addie Hazel za nápad na famfrpálový speciál a pomoc při jeho tvoření. Aimée Leavittové za zvlášť velkou pomoc v korektuře. A také tomu našemu ukrákanému hejnu, co každou sezónu, ač je z havraního hnízda, bojuje na hřišti jako lev. Jste skvělí a tento speciál je pro vás!