CD Speciál - Sedmiboj
Uplynul nějaký ten čas a Sedmiboj se stihl přesunout do své druhé poloviny. Kolečka se točí dál a dál a všichni Sedmibojaři odolně a statečně postupují do dalších kol, prokusují si své cestičky a snaží se uspět, splnit úkol v co nejkratším možném čase, vypracovat kreativní část co nejpečlivěji a dosáhnout co nejvyššího umístění. I my, redaktoři Sedmibojařského zpravodaje, se statečně prokousáváme výzvami, abychom vám přinesli nejnovější a nejžhavější novinky ohledně klání, které otřásá celým hradem!
Že je to někdy věru riziková záležitost, o tom se můžete přesvědčit hned v několika článcích. Krom shrnutí první trojice úkolů celého klání na vás také čeká unikátní reportáž z místa, kde se odehrávala druhá část praktického úkolu. Nahlédneme pod vršek lahvičky s Mnoholičným lektvarem a vrátíme se trochu do minulosti, abychom prozkoumali něco z historie Sedmibojařských dresů. Nesmí chybět ani anketa, tentokrát se veřejnosti ptáme na úkoly Sedmiboje poté, co si je mohli vyzkoušet. Klasikou pak zůstávají tři medailonky, ve kterých se představí trojice Sedmibojařů z různých kolejí, a také se nám představí jedna z porotkyň. Madam Weil si pro nás pak připravila další dva články ze série o ostatcích, a vaše volné chvilky vám jistě zpříjemní komiks z dílny naší modré umělkyně Katelyn Auster. Věříme tedy, že témata článků jsou dostatečně rozmanitá a že si každý najde něco, co ho zaujme.
No, nebudu tu tedy dále tlachat, jak vidíte, dnešní vydání opět obsahuje sestavu dvanácti článku a náš redaktorský tým doufá, že vám články dají nemálo nových informací. Zároveň bych také opět chtěla využít této možnosti a poděkovat všem redaktorům za dodání článků, a speciální poděkování z mé strany pak putuje k Anitě Blakeové za spolupráci a akčnost při pomáhání s tímto plátkem.

Buďte s Corvinem Declaratio a užívejte si Sedmiboje!
Madidess Leevian
Komiks: Máme to pod kontrolou, samozřejmě!

Cesta Sedmibojem: Putování první

Sedmibojské klání pokračuje a v této době mají za sebou soutěžící již první tři úkoly. Pojďme si tedy zpětně zrekapitulovat, co se vlastně událo, a nahlédněme důkladně pod povrch tří prvních úkolů!

zobrazit
0
Madidess Leevian

Soutěžící na scéně: Esperanza Milagrosa

Studentka rozšiřujícího studia s více než třiceti zapsanými předměty. Účastnice Turnaje tří kouzelníků. Bývalá prefektka. Častá přispěvatelka do DV, redaktorka Lví tlapou. A letos i nebelvírská sedmibojařka, jejíž výkony v kreativních úkolech se prozatím řadí k těm nejlepším.

zobrazit
0
Helenia Kukková

Soutěžící na scéně: Elizabeth Gibsonová

Elizabeth Gibsonová. Nejmladší, netraumatizovanější a snad i nejprůbojnější ze všech soutěžících, kteří se kdy v Sedmiboji utkali. Schovává se pod maskou malé dívenky, ale v aréně je z ní velká slečna. Je označována za bodohrotičku, chce se nechat zabít a říká, že je samotářka. Pojďme se spolu podívat pod pokličku této Sedmibojařky.

zobrazit
2
Anna Barberová

Soutěžící na scéně: Darkness deStination

Darkness deStination, jedna ze zelených prefektek, ale především, jedná ze zmijozelských Sedmibojařek. My vás nyní zveme, abyste se o této dívce dozvěděli alespoň o maličko víc, než víte nyní.

zobrazit
0
Lilien Emity Meissed

Seznámení s porotci: Anna Maria Salomeová

V tomto čísle se seznámíme s dalším z porotců, tentokrát s bývalou zelenou Annou Mariou Salomeovou. Pojďte si přečíst, co jsme o ní zjistili.

zobrazit
0
Anita Blakeová

Sedmibojařské dresy a trocha čísel

Dresy jsou již od druhého Sedmiboje, pořádaného v roce 2008, nepostradatelným oděvem našich Sedmibojařů. My vás nyní zveme k odhalení jejich tajemné historie. V článku se dozvíte, jak dresy putovaly ze Sedmibojaře na Sedmibojaře a jak je vlastně vnímají samotní letošní Sedmibojaři.

zobrazit
4
Lilien Emity Meissed

Živě z arény

Aréna Sedmiboje. Vždy přístupná pouze Sedmibojařům, ostatní se do ní podívali maximálně z tribuny. Teď již to tak ale není a každý si může úkoly vyzkoušet. A tak se stalo, že jsem byla obrněna novinářským brkem a poslána redakcí, abych pro Vás napsala exkluzivní reportáž přímo z druhého úkolu.

zobrazit
0
Anna Barberová

Žluté ostatky - Samantha Ulvenová

Vzpomínáte na začátek Sedmiboje? Tehdy ještě bylo z každé koleje nominováno pět nejlepších, ne jen tři. Dva z nich si však vytáhli černého Petra a pohár Sedmiboje je pro zápolení v prestižním turnaji nevybral.
Právě s těmito smolaři vás Zpravodaj seznámí v sérii článků „Ostatky“, protože je jasné, že i oni si zaslouží svoji dávku pozornosti – vždyť byli kolejí nominováni do nejlepší pětky!

zobrazit
0
Janel Weil

Žluté ostatky - Inahe Yuri Wolfová

Vzpomínáte na začátek Sedmiboje? Tehdy ještě bylo z každé koleje nominováno pět nejlepších, ne jen tři. Dva z nich si však vytáhli černého Petra a pohár Sedmiboje je pro zápolení v prestižním turnaji nevybral.
Právě s těmito smolaři vás Zpravodaj seznámí v sérii článků „Ostatky“, protože je jasné, že i oni si zaslouží svoji dávku pozornosti – vždyť byli kolejí nominováni do nejlepší pětky!

zobrazit
0
Janel Weil

Cizokrajný lektvar

Druhý praktický úkol Sedmiboje se nesl v duchu Harryho Pottera a Tajemné komnaty. Mohli jsme si vyzkoušet, jak se míchá Mnoholičný lektvar a že to dalo hodně práce, o tom se přesvědčilo mnoho našich obyvatel. Těm, kterým se povedlo lektvar namíchat, přibyla do majetku další Sedmibojařská mince a jako překvapení i Cizokrajný lektvar. Jak ho (ne)využili?

zobrazit
1
Lilien Emity Meissed

Sedmiboj: V kůži Sedmibojařů

Sedmibojaři za sebou mají již čtyři úkoly a do pátého se pustili v pondělí kolem půlnoci. Úkoly měly vyzkoušet Sedmibojařovu logiku, pozornost, pamět a porozumění psaného textu. Ti zatím statečně bojovali, aby se dostali blíže k vítězství a tak věčné slávě a pomohli tak i své koleji! Jak na tom jsou ostatní obyvatelé hradu, které měli možnost si vyzkoušet všechny úkoly? To se dozvíte, když budete číst dále.

zobrazit
0
Annie Reprobate
Na tomto čísle Corvina Declaratio se podíleli: Šéfredaktorka Sedmibojařského Zpravodaje: Madidess Leevian
Zástupkyně šéfredaktorky Sedmibojařského Zpravodaje: Anita Blakeová
Korektura a vizuální úprava článků: Katelyn Auster, Lilien Emity Meissed, Madidess Leevian, Morgana Pepper
Ilustrátoři: James Watfar
Autoři článků: Anita Blakeová, Anna Barberová, Annie Reprobate, Helenia Kukková, Janel Weil, Katelyn Auster, Lilien Emity Meissed, Madidess Leevian
Šéfredaktorka Corvina Declaratio: Lilien Emity Meissed

Poděkování: Poděkování nyní patří skřítkům času, kteří nás konečně propustili ze svých spárů a dovolili nám vydat druhé číslo Sedmibojařského zpravodaje. Dále také vám, kteří jste si počkali a nyní držíte ve svých rukou naše dílo. Dílo, které uzrávalo pomalu, ale i tak doputovalo k vám. Děkujeme tedy všem svým věrným čtenářům a redaktorům.