Sedmibojařský zpravodaj II/2014
Milí čtenáři,
jak jistě víte, v našich životech bývá mnoho pokušení. Spousta věcí nás odklání od naší cesty či práce, která je potřeba vykonat, ačkoliv se nezdá být tak důležitou. Ale i na takovou práci jednou dojde, protože pochopíme, že i když svou podstatnou důležitostí není na předních příčkách, je zapotřebí ji vykonat. Taková prácička nás poté posune zase o kousek dál. Nás dnes posouvá vydání druhého Sedmibojařského zpravodaje, který není natlučený tou největší senzací, ale i tak se v něm nachází hezké rozhovory se soutěžícími a váženou porotkyní. Některé se mohou tvářit jako zcela uleželé, jiné zase čerstvě jako ranní rosa. Avšak já věřím, že si z každého článku něco odnesete, byť jen odpočinek od konce esejového termínu, či nějaký ten poznatek o zpovídaném. A pokud byste hledali trochu adrenalinu, zkuste si vsadit na vítěze celého Sedmiboje, výhra je určitě velmi lákavá!

Nakonec bych ráda poslala trochu síly všem Sedmibojařům, porotcům a těm, co se točí kolem organizace… Vydržte, už to máte za pár. Zvládli jste to skvěle a za to vám patří obdiv našeho Sedmibojařského zpravodaje, který se nyní vrací s malým předvojem, ale příště vás možná až zahltí články z tohoto zákoutí. Tak se těšte a držte palce nejen těm v Sedmiboji, ale i nám!

Za redakci Sedmibojařského zpravodaje
Lilien Emity Meissed

Seznámení s porotci - Tydynka Flyová

Ex-zelená, nyní oblékající fialový hábit, milovnice koček, žab, momentálně porotkyně letošního Sedmiboje. S madam Tydy jsme probraly těžkou práci porotce, žáboidní kampaň, došlo ale i na zneužívání žabí síly. Čtěte dál!

zobrazit
0
Any Dawson

Soutěžící na scéně: Madidess Leevian

Je to safírová šampionka a vlasy na hlavě jí nestojí pro nic za nic! Dovolte mi představit Vám neznámou i známou Madidess Leevian.

zobrazit
0
Effie Melissa Jayce

Soutěžící na scéně: Sylvia Belitia Rawison

Sedmiboj je plný hrdinů a hrdinek. Jednou z nich je Sylvia Belitia Rawison, reprezentující barvy mrzimorské koleje.

zobrazit
0
Eliah Tailesová

Soutěžící na scéně: Kouhei Hasangeki

Tento mladý muž je součástí nebelvírského sedmibojařského týmu. Jeho výsledky v Sedmiboji jsou nadprůměrné a Kouhei tak svými výsledky obohacuje celou školní soutěž. Právě proto jsem ho pozvala na malé povídání, kde nám přiblížil své pocity i niterní myšlenky.

zobrazit
0
Annie Reprobate

Soutěžící na scéně: Eineann Mag Lasair

Když byla Eineann vybrána, hlavou jí prolétlo "damn it". Co víc nám o sobě Sedmiborkyně ze Zmijozelu prozradila? Posuňte svá ctěná očka níže a dejte se do čtení!

zobrazit
0
Any Dawson

Žluté ostatky - Andrew Uroboros

Sedmiboj je soutěž, která volá po pozornosti. A už samotné přihlášení do tohoto klání vyžaduje nekonečnou odvahu a nervy z oceli. Avšak ani toto ještě neznamená, že daný jedinec oblékne sedmibojařský dres...

zobrazit
3
Lilien Emity Meissed

Žluté ostatky - Kim Sarah Reevesová

V tzv. "ostatkových článcích" se budeme setkávat s lidmi, kteří byli nominováni do Sedmiboje, ale měli to (ne)štěstí, že je Pohár nevybral. Dnes je to tedy mrzimorská studentka Kim Sarah Reevesová!

zobrazit
0
Sophi Ariadne Shirová

Zpravodajská tipovačka!

Redakce Sedmibojařského zpravodaje si i v letošním roce připravila menší soutěž, kde si můžete tipnout vítěze klání Sedmiboje. Hlavní cena je opravdu lákavá, proto nečekejte a zapojte se nyní!

zobrazit
0
Nicolette Marique Leroy
Na tomto čísle Corvina Declaratio se podíleli: Šéfredaktorka Sedmibojařského zpravodaje: Larrie Larstonová
Zástupkyně šéfredaktorky Sedmibojařského zpravodaje: Lilien Emity Meissed
Korektura a vizuální úprava článků: Calwen Silvernose, Helenia Kukková, Lilien Emity Meissed
Ilustrátoři: James Watfar
Autoři článků: Annie Reprobate, Any Dawson, Effie Melissa Jayce, Eliah Tailesová, Lilien Emity Meissed, Nicolette Marique Leroy, Sophi Ariadne Shirová
Šéfredaktor Corvina Declaratio: Dunstan Merryweather

Poděkování: Dnes děkujeme všem, co se zasloužili o vydání dnešního skromného, ale i tak pečlivě sepsaného zpravodaje, který sem tam vypadal jako horký brambor, co létá z ručky do ručky. Děkujeme redakčním skřítkům, kteří neúnavně utírali prach a nosili horkou čokoládu těm, co do redakce přišli něco sepsat či si jenom odpočinout od hradního stresu.