Sedmibojařský zpravodaj I./2016

Pod cípem příprav: Oliver a Kate

Přinášíme rozhovor plný smíchu a informací ze zákulisí Sedmiboje, rozhovor s těmi, na kterých tíha celého klání visí, s dvojicí pořadatelů. Nahlédněte do jejich myšlenek a přečtěte si, jak vypadá pohled těch nejpovolanějších.

zobrazit
0
James Watfar

Seznámení s porotci: Lilien Emity Meissed

Čtveřice neohrožených se Slibem osobní cti upsala k nelehkému úkonu porotců letošního Sedmiboje, mezi nimi i vládkyně slov a čokolády, slečna Lilien Emity Meissed. Jakými nekalými praktikami ji organizátoři donutili zasednout v porotě? Co ji na Sedmiboji nejvíc dohání k šílenství? Čeho se od ní mohou dočkat sedmibojaři? A co chystá, pokud se dožije konce klání? Pojďte si s námi přečíst pár moudrých myšlenek o honbě za slávou, o odvaze a strachu, o traumatizovaných porotcích a potravě pro draky.

zobrazit
0
Nicole Landin

Soutěžící na scéně: Hazel Jane Morion

Prednedávnom mi doletela sova s tým, že mám vyspovedať Hazel, keďže sa dostala do Sedmiboja. Tak som si s Hazel dohodla dátum a stretli sme sa U troch metiel na máslový ležák. Čo všetko som sa (ne)násilnou výpoveďou dozvedela? Prečítajte si v článku!

zobrazit
0
Emilie Violet Hopperson

Soutěžící na scéně: Chris Jericho

Jedíným mužem v prestižním Sedmiboji je student třetího ročníku z Mrzimoru. Zastává druhým rokem funkci famfrpálového kapitána, koleji se aktivně věnuje v mnohých směrech. Jméno mladého odvážlivce, jenž se přihlásil do klání, zní Chris Jericho.

zobrazit
0
Nicolette Marique Leroy

Představujeme draky: Není drak jako drak

Krom nadějných kouzelníků se letos prestižního Sedmiboje účastní i sedm divokých evropských draků. Víte, jací to jsou? Jak vypadají a jakým specifickým chováním se vyznačují? My totiž ano a nevěříme vlastním očím, co v té Aréně provádějí nebo naopak neprovádějí. Pojďte se tedy s námi podivovat nad tím, že prozatím nepřišel žádný soutěžící ke zraněním s doživotními následky, a nad tím, že se draci vůbec nechovají tak, jak by od nich drakůznalý kouzelník čekal.

zobrazit
2
Corvinus Declaratio

Paradox pravidla

Pravidla jsou od toho, aby se porušovala! Co když ale dodržováním pravidla pravidlo porušujete. Dodrželi jste ho tedy, nebo porušili? Budete potrestáni?

zobrazit
0
Edmund Heusinger

Soutěžící na scéně: Bibi Anne

Je zapotřebí, abychom si představili celou dvanáctku statečných, a já mám tu čest, abych vám představila velmi milou zelenou studentku, Bibi Anne. Proč se přihlásila do Sedmiboje? Jak vnímá ostatní sedmibojaře a co ještě na sebe prozradila? Čtěte a poznejte zelenou sedmibojařku, jejíž dres nese číslo 11.

zobrazit
0
Lilien Emity Meissed

Soutěžící na scéně: Hekatea Centaurix

Nebelvírská studentka, která se pyšní dresem číslo 7. Studentka, která se v prvním praktickém úkolu umístila nejvýše ze své koleje a zároveň osoba, která je po celé škole známá svou kreativitou. To je Hekatea Centaurix, jedna z dvanácti odvážných, která se pustila do boje o proslulé Sedmibojařské želo.

zobrazit
0
Mariella de Nebe

Modré ostatky: Effie Melissa Jayce

Už poněkud stárnoucí havraspárská slečna. Tedy Effie nestárne, ona sbírá moudrost. Ještě nedávno culíkaté uřvané cosi, dnes mladá nadějná studentka, která se málem dostala do Sedmiboje. Co víc se ještě pro čtenáře podařilo zjistit?

zobrazit
0
Any Dawson

Modré ostatky: Raven Sariell Rosa

Je sice ve druhém ročníku, ale už byla nominovaná na sedmibojaře roku 2016. Nominaci sice neproměnila, přesto se však nemá za co stydět. Corvinus Declaratio vám představuje Raven Sariell Rosu a její malá tajemství.

zobrazit
0
Réza z Oříšků
Na tomto čísle Corvina Declaratio se podíleli: Šéfredaktor Sedmibojařského zpravodaje: Dunstan Merryweather

Korektura a vizuální úprava článků: Dunstan Merryweather, Larrie Larstonová
Ilustrátoři: James Watfar, Nicole Landin
Autoři článků: Any Dawson, Dunstan Merryweather, Edmund Heusinger, Emilie Violet Hopperson, James Watfar, Lilien Emity Meissed, Mariella de Nebe, Nicole Landin, Nicolette Marique Leroy, Réza z Oříšků
Šéfredaktorka Corvina Declaratio: Any Dawson

Poděkování: Předně bychom chtěli poděkovat drakům, kteří nám prozatím nespálili redakci a pak samozřejmě veškerým ovcím, kozám i kravám, které obětovaly život, aby nám těchto 7 velikánů nezbořilo celý hrad a nesežralo většinu profesorského sboru i studentstva. Snad budou i nadále v dobrém rozmaru...