B4 a Mrzimor - Oresta a Andrew u modré zpovědi

Více jak polovina úkolů je za námi, a my se postupně podíváme na všechny týmy a jejich obsazení. Co na sebe práskli zástupci žlutého týmu, Oresta a Andrew?

Jak jistě víte, každou kolej reprezentuje tým jejich nejlepších a odborně  vybraných jedinců. Většina týmů už se přetřásala v jiných periodikách, kladly se běžné otázky na spokojenost v týmu, jak vidí konkurenci a tak. Ovšem, proč se nezeptat i na něco jiného než jen na hodnocení soupeřů? A proč je Mrzimor žlutý? Odpovědi hledejte níže! Přesně tak, až úplně na konci rozhovoru.

oresta-vianueva.gif

Corvinus Declaratio: Ahoj, Oříško, děkuji, že sis na mě takhle pozdě vyšetřila trochu toho času na náš rozhovor. Ráda bych se tě předně zeptala, jestli bys nám o sobě něco neřekla. A odpověď "ne" neberu *zasměje se*

Oresta Vianueva: Ahoj Nem, mne to na druhou stranu potěšilo, že Tvé pisatelské očko padlo na mou skořápku.
A copak bys ráda věděla? *zamyslí se* Inu, jsem studentka r.s. a příští rok mou maličkost čekají zkoušky dospělosti. Takže si tenhle rok užívám co to jen jde *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: Ach, jaká to stručná slova *zasměje se při zapisování krátké odpovědi* Jsem zvyklá na delší vyprávění, které často sahá do dob dinosaurů a růžových jednorožců.
Tak, podívejme se na B4, což bude hlavním tématem tohoto rozhovoru. Jsi nejstarší z Vašeho týmu a pokud se nepletu, tak i nejstarší z celé soutěže. Připadáš si jako ta moudrá sova, která si nastřádala zkušenosti z minulých ročníků B4?

Oresta Vianueva: Aha... To mou maličkost nenapadlo. Ostatně všechno z mé minulosti před příchodem na Hog mám v medailonku *usměje se*
Opravdu nejstarší? Tak teď si stará přijdu... Ovšem jako sova si nepřijdu. Ba naopak mi přijde, že bych měla dostat víc rozumu. Popravdě, já dřív čtyřku moc nesledovala. *nevinný výraz*

*

Corvinus Declaratio: Ehem *snaží se odpoutat svůj pohled od vrásek na Oříščině obličeji* Tak, zřejmě už každý redaktor pobíhající po hradu se tě zeptal, jak jsi spokojená se svým týmem. Já se tě chci zeptat na tvůj post v týmu. Jsi ta, co kreslí, píše, dodává všemu nápad nebo takové to lepidlo, aby se ve Vašem týmu nikdo nehádal. Jak vnímáš svou roli?

Oresta Vianueva: Dalo by se to tak říct. *přemýšlí, proč na ni tak hledí* Tak takovou otázku jsem nečekala *uchechtne se a zamyslí se* To těžko říct... Asi něco mezi slabým lepidlem a prdlým nápadem. Těžko se takhle na začátku ještě zařazuji *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: Dobře *spokojeně se podívá do zápisníku* Prohlížela sis už úkoly ostatních týmů, abys obhlédla konkurenci?

Oresta Vianueva: Jednoznačně *usměje se* To bylo první co jsem udělala. Prohlédla si práce ostatních a přečetla komentáře poroty.

*

Corvinus Declaratio: A čí práce tě nejvíc nadchla? Kdybys byla porotkyní, samozřejmě momentálně zapomeňme na vazbu ke kolejím, která práce by u tebe jednoznačně zvítězila?

Oresta Vianueva: Hm, *zamyslí se* dost bych váhala mezi prací modré a červené koleje a která by zvítězila bych věděla až, když by mi končil termín na odeslání hodnocení skřítkům. Obě práce měly něco, co by mi nedalo, abych té druhé neukřivdila *usměje se*

**

andrew-uroboros.gif

Corvinus Declaratio: Ahoj, Andrew, předně ti chci poděkovat za ten krátký čas, co sis vyšetřil na porcování na výslech. Předně bych se tě zeptala, co nám na sebe práskneš?

Andrew Uroboros: Mám na sebe práskat? *vykulí oči* ... to bude trochu problém. Já jsem nepráskací *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: Mně bylo hned jasné, že z tebe nic kloudného nevypáčím. Podíváme se na téma B4. Jak se cítíš jako jediný mužský *zadívá se na Andyho, aby si svou teorii potvrdila* účastník? Užíváš si společnost oslňujících slečen?

Andrew Uroboros: Bezesporu. Jedna je hezčí než druhá a... a dál už by to bylo mimo téma *vyplázne jazyk na redaktorku*

*

Corvinus Declaratio: No jistě, jakej chlap by si tohle neužíval, že? *zasměje se* Čím můžeš do svého týmu přispět? Jseš v té pracné kreslící a psací půlce nebo spíš ten, kdo všemu dodává nadhled, vtip a ironii? Nebo na okrasu? *rýpne si*

Andrew Uroboros: *trochu zrůžoví* Já jsem vtipně se tvářící pracant na poli literárním, ale pak jsem začal fušovat i do grafiky... a... a raději jsem zůstal jen na okrasu.

*

Corvinus Declaratio: Důmyslné a hodné tebe *zasměje se* Kdyby sis mohl vybrat, byl bys v letošní B4 organizátorem, porotcem, znovu účastníkem nebo jen přihlížejícím?

Andrew Uroboros: Merline!! *zděsí se*...porotcem ne! Účastník je přesně to, co mi sedí. Víc ani míň netřeba *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: Teď trošku jasnovidecká otázka. Jak vidíš konečné pořadí týmů, které se bude vyhlašovat na slavnosti?

Andrew Uroboros: *nenápadně otře kouli a zadívá se* Samá mlha!

*

Corvinus Declaratio: Žádný smrtonoš?

Andrew Uroboros: kde nic tu nic… popravdě... naprosto si netroufám říct, kdo kde skončí *usměje se*

**

Na závěr byla položena (ne)tradiční otázka. A jak na ni odpověděli?

Corvinus Declaratio: Proč je Mrzimor žlutý?

Oresta Vianueva: A proč je Havraspár modrý? *mrkne* Ovšem mé původní teorie, proč tomu tak je... se nedají publikovat *zasměje se* Tipuji, že podle sluníčka, které vždycky rozhoní tmu, tak i my zasvítíme časem. *usměje se*

Andrew Uroboros: Aby tě dokázal oslnit *mrkne s úsměvem*

***

Och ano, oslněná tedy rozhodně jsem. Ráda bych ještě poděkovala za čas a trpělivost, kterou si na mě žlutí nadšenci v boji vyšetřili. Přeju jim hodně štěstí v hledání cesty za vítězstvím.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Nemesis Snow Whiteová
Vydáno: 7/2013

Komentáře
Lepší a jinou odpověď na druhou Andyho otázku bych nečekala :-D
Oresta | 19. 05. 2013
1653470290