Sedmička - Moudře s krásou

Čas od času nám zkříží cestu překvapení. Z ničeho nic, z čista jasna, znenadání. A jak se zdá, ten čas právě nastává. Čas magického čísla je probuzen a s ním i píseň havraní. Co přinese znenadání?

Je to tady! Opravdu! Dočkali jsme se! Právě dnes vyšlo sedmé číslo našeho nejmoudřejšího a nejmodřejšího časopisu. Číslo s velkou sedmičkou na začátku, číslo pro Havraspár ze všech nejsymboličtější. Jen považte:

Náš kolejní ředitel Midar má na kapesníku, který si u mne před časem zapomněl, sedm uzlů, aby na něco nezapomněl. Justin má spadeno celkem na sedm obyvatelek… éhm, tohle jsem napsat nechtěl. Totiž chtěl, ale neměl. Tak dál, šéfredaktorka Lilien si údajně nechává sedm srpců z výplaty každého redaktora. James by chtěl mít na kontě sedm set galeonů. Nicol má stejné přání. Eliah touží po sedmdesáti nalétaných terčících. Madam Larrie zatrhla Havraspáru nominovat do Bradavické čtyřky sedm soutěžících. Pracovní týden redakce Corvina Declaratio má sedm pracovních dní. Naše kolej vlastní celkem sedm pohárů. Rowena, nejmoudřejší čarodějka všech dob, sedmičku nadevšechno obdivovala, nebylo pro ni oblíbenějšího čísla.

Ale především, číslo sedm je číslem Sedmera havranů. Všichni do jednoho jsme patřičně hrdi na to, v jak kouzelném a symbolickém počtu nás osud svedl dohromady. Nebyli bychom nic jeden bez druhého, druhý bez třetího, třetí bez čtvrtého, čtvrtý bez pátého, pátý bez šestého a šestý beze mě.

Mimochodem, že jste si běželi ty poháry přepočítat? Však on jednou ten sedmý taky bude!

Proč však krákám na poplach? Je to prosté, okouzleno vzácným číslem, uvolilo se Sedmero výjimečně vystavit na odiv své peří, vystavit lesk drápků a pochlubit se nevšední krásou. Chystá se pro vás, vážení a milí čtenáři, jedinečná příležitost obdivovat se uhrančivé černi a pronikavým pohledům oblíbených havranů.

Já sám, osobně, sedmkráte představím každého z nás v Módní patrole Corvina Declaratio! Nenechte si nás ujít a spočiňte okem na největších krasavcích kouzelnického nebe. Již brzy, den po dni. Těšte se!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Vran
Vydáno: 7/2013

Komentáře
Pak že je primus podpantoflák.... :D
Na Patrolu se těším :)
Eli | 19. 05. 2013
Hehe, to jsou mi věci, takové drby se dozvědět na pár lidí a především na sebe! Nehorázné nařčení! :D Ale už se těším, co Vran všechno v MP na své "bratry" vymyslí :D
Lilien | 19. 05. 2013
+zasměje se nad drbama+ Gratuluji k 7. vydání. :) A těším se na módní přehlídku Sedmera.
Annie Reprobate | 19. 05. 2013
1653469764