Nakoukneme do kolejky: Havraspár

Co se děje v kolejní společenské místnosti Havraspáru? Jak to tam vypadá? Co tam provádíme? Kolik zvířátek se tam vejde? Pokud vás to zajímá, neváhejte a začtěte se do tohoto článku plného naprosto pravdivých informací!

Všichni už určitě netrpělivě čekáte na poslední nakouknutí do kolejky, tentokrát do naší překrásné havraspárské věže. Té nejúžasnější kolejky ze všech. Je jasné, že nemůžu prozradit všechna kouzla, která se tam odehrávají, a i kdybych to chtěl udělat, jakože nechci, zakročilo by cenzurní oddělení našeho časopisu. Tento článek by byl buďto zredukován na pozdrav a rozloučení, anebo byl okamžitě zničen. Ale něco vám přece jen prozradit můžu…

Havraspárská kolejní místnost je ta nejlepší ze všech. Pořád je tam perfektně uklizeno až na pár nezbytných pavučin pro Abhíčka a trochu toho prachu, co padá ze závěsu naší šéfredaktorky… Pokud si myslíte, že mám problém s odpadním produktem Mádiných kachen, tak to není vůbec žádná pravda!!!

No ale zpět k přehnané, tedy chci říct oprávněné chvále… Činnost, která je v naší kolejce nejrozšířenější, je samozřejmě studium. Nikdo se tam nikdy nepoflakuje ani nelenoší. Všichni hezky včas sepisují úkoly, vypracovávají soutěže a samozřejmě pracují na článcích do našeho milovaného kolejního časopisu!

Nikoho tam neuvidíte bez knížky nebo nějakých poznámek, to dá přece rozum, že… My totiž milujeme učení! Samozřejmě se ale umíme i pořádně pobavit, to jsme si jednou udělali takovou menší oslavu a…. No raději nic, tohle by asi neměla veřejnost vědět.

Myslím ale, že bych ještě mohl prozradit, že v naší kolejce….


Pozn. redakce: Následující část textu byla z pro čtenáře nepodstatného důvodu odstraněna.


…no a tak to u nás chodí.

Ale nyní už se podíváme na to, co si o nás myslí studenti z ostatních kolejí.

Lilly Marshmellow: Havraspárští jsou lorein-marvel.gifurčitě příliš povznesení nad nějaké bezduché blábolení. Nejspíš se baví o tématech, která bychom my ostatní, jejich méně moudří spolužáci, vůbec nechápali. Nedělají stejné blbosti, jako ostatní studenti, baví se totiž inteligentně. Tipuju, že se většinu času učí, nebo si čtou a pak si navzájem předávají své dojmy z přečtených knih. Většinou je tam nejspíš ticho, přerušené jen občasným otočením listu.

*agnes-kaylee-colombo.gif

Agnes Kaylee Colombo: Tady se přiznám vůbec nevím. Nejspíš si nějaké ty oslavy náhodných vítězství. *škodolibě se usměje* A jinak? Opravdu nemám tušení, možná obyčejný pokec o Hradě, nebo nějaké plány do budoucích let, plánování kolejního časopisu.

*

Katie Goodwinnová: V Havraspárské společenské místnosti musí být asi tišeji než jinde. Je to kolej proslavená svou bystrostí. Proto většina studentů asi dodržuje pověst a čte si v knihách a dělá domácí úkoly. Ale určitě tu jsou i skupinky, které se rády baví nebo dělají nějakou společnou zábavnou činnost. Třeba kreslí sochu Roweny z Havraspáru, nebo si navzájem inkoustem malují havraspárskou sovu na rameno. *usměje se*

***

Tak a tím jsme skončili naše výpravy do kolejek. Možná bych ještě mohl podniknout nějaký ten průzkum kabinetů a sborovny, ale tam se určitě nic zajímavého neděje…
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Dunstan Merryweather
Vydáno: 13/2013

Komentáře
Dune, ještě jednou budeš chtít vyzradit něco takového a utrhnu ti uši! +tváří se přísně+
Jinak super článek :D Je až úsměvné, jaké mohou být na naší kolej názory:D
Lilien | 11. 12. 2013
1653470600