Když frčí led a mráz

Jen obtížně by se na hradě hledal někdo, kdo nezaznamenal novou mrazem oplývající kolekci salónu Stříbrná NiT. Zajímá vás více?

Je myslím nesporné, že kolekce měla velký úspěch, a zejména movitější z vás si ledasčím oživili svůj šatník. Pojďme se tedy podívat blíže, co všechno je možné pořídit a jak tuto mrazivou krásu uchopili někteří obyvatelé hradu.

Po několik dní jsem pro vás shromažďovala zajímavé varianty oděvů za použití částí mrazivé kolekce, a jelikož se jedná o  módu, je nezbytné, abychom vám nabídli pohled na modely se všemi detaily. Proto jsme se rozhodli pro pojetí jakési galerie na velkých plátnech, abyste se mohli plně kochat krásou všech outfitů. Nečekejme tedy...

*mávne hůlkou a zobrazí galerii podobizen*

Začínáme zlehka. Ne všichni totiž máme nadité měšce a můžeme si tak dovolit jen drobnosi. Zde je ovšem možné vidět, že i s malým doplňkem, či jedním zajímavým kouskem, lze udělat hodně parády. V této části galerie můžete obdivovat Susan Bouchy a její Vánoční jmelí, Maiu Lynette Aerangis s Ledovou girlandou a tři různé modely s Šálou mrazivého objetí. V podání Lenůlie Čihůlkové, která je důkazem, že i ve zralém věku můžete vypadat skvěle, a Any DawsonLilien Emity Meissed, které nám připomínají, že v jednoduchosti je krása.

*

Dále tu máme ukázku modelů, kde již jejich majitelky musely sáhnout hlouběji do kapsy. Jak slečna Ashaii Naomi Naiad, tak slečna Evelina van Eyck volily Korunu ledové královny a Šálu mrazového objetí, ale každá svůj outfit pojala docela jinak. Posuďte sami.

*

V předposlední sekci galerie jsou zařezeny honosnější modely, které už vytáhly z trezorů svých nositelů hotové jmění. Můžete si zde prohlédnout například slečnu Cleu Haliovou, která ke svému oděvu kombinuje Ledovou girlandu, Korunu ledové královny a Šálu mrazivého objetí. Pan Dunstan Merryweather zvolil opravdu zajímavý model s použitím Ledové girlandy, Ledových nárameníků a Koruny ledového krále.

*

Na následujícím vyobrazení nám pózuje pan Nimrandir Elénére, u něhož můžete žasnout nejen nad šálou, která tu už byla zastoupena mnohokrát, ale také nad Krystaly ledového kouzla a Knihou ledových kouzel. Tyto dva artefakty si studenstvo merlinužel nemůže dopřát, jelikož jsou určeny výhradně profesorskému sboru. Obdobně honosný model pak volila i madam Janel Weil. Její outfit kombinuje jak girlandu, šálu a krystaly, tak Korunu ledové královny.

*

Poslední dva obrazy jsou zde umístěny proto, aby bylo vidět, že se mrazivá kolekce na hradě vyskytuje i v poněkud výstředních modelech. Slečna Felicitas Frobisherová oblékla ke svému vánočnímu oděvu šálu a korunu, zatímco pan Filius Orionis, kterého byste zde jen těžko poznali,  šel ještě dál a pro sváteční outfit použil girlandu a zde ještě neviděná Fleutýnčina Vánoční světýlka. Inu, proti gustu...

*

Celou galerii nám pak zakončuje podobizna madam Niam i Tir-na-nog, která má tohle všechno na svědomí.

***

Podle informací ze salónu Stříbrná NiT, měla být kolekce původně složena z dvanácti kousků, ovšem pro velké vytížení a opravdu nepěkné omrzliny, které vznikly při práci na již vytvořených kusech, se budeme muset spokojit jen s tím, co již na pultech obchodu najdeme. Nicméně i tak si tento módní počin zaslouží obdiv a poklonu. Ráda bych tedy za všechny obyvatele hradu vzkázala jedno velké DĚKUJEME.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Wronka Zabloudilová
Vydáno: 1/2017

Komentáře
To je moc krásně napsáno :)
Lucy Candis Rogers | 25. 01. 2017
1545166487