Zpovídáme nové modré tváře

V našem modrém Havraspáru přibyli noví nováčci. Pojďte je se mnou vyzpovídat, a dovědět se o nových modrých duších!

Letošních vln nováčků bylo neobvykle mnoho a naše kolej získala do party plno nových tváří. Rozhodla jsem se představit vám některé z nich. Tak jsem si sedla na stoličku u Tří a čekala na havránky. Jako první se objevila Belvína.

Corvinus Declaratio: Baví tě to tady? Co je podle tebe nejlepší?

Belvína Violett Baars: Baví mě to moc. Až je to k nevíře, školu jsem si zamilovala. Úplně nejlepší? Kolektiv, spousta skvělých lidí, se kterými si můžete popovídat, a když je problém, všichni rádi poradí. *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: Kteří modří nováčci jsou podle tebe na škole nejúspěšnější?

Belvína Violett Baars: To je těžké říct. Podle mě je každý úspěšný v něčem jiném. Jeden sbírá body, další baví celou kolej a dalšímu jde famfrpál. *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: A mezi které z těchto patříš ty?

Belvína Violett Baars: Baví mě úkoly a soutěže, ale jsem často dost líná, a tak to raději zakempím v kolejní místnosti. *směje se* Famfrpál mě baví, ale ne vždy si najdu čas na trénink.

**

Chvilku poté si ke mně přisedla milá a veselá Aimée Leavittová. Tak a jde se zpovídat!

Corvinus Declaratio: Co si myslíš, že ti tady na Hogu jde nejlíp?

Aimée Leavittová: Noo... nejlíp mi asi půjde bavení se u Tří. *zasměje se*

*

Corvinus Declaratio: Dobrá tedy. Jaká byla tvoje reakce, když Moudrý klobouk prohlásil, že jsi byla zařazena do Havraspáru? Přála sis to, nebo tě ta odpověď zaskočila?

Aimée Leavittová: Byla jsem ohromně nadšená! Když jsem vstoupila do hradu, nevěděla jsem, do které ze čtyř kolejí bych chtěla, všechny mi připadaly skvělé. Ale postupem času jsem si začínala víc a víc přát, abych se dostala k modrým, a proto když Klobouk vyřkl Havraspár, byla jsem tak nadšená, že jsem začala tančit! Byla jsem neskutečně šťastná, a pořád jsem. *culí se*

*

Corvinus Declaratio: Co tvůj patron? Jaký s ním máš vztah a jak celkově vnímáš ostatní nováčky?

Aimée Leavittová: Patron? Moje Ayuška je nejlepší! Myslím, že máme mezi sebou skvělý vztah. *usměje se* Všichni ostatní nováčci jsou super a dá se s nimi bez problémů bavit, navíc mám díky nim ještě větší motivaci, protože jsou ve všem zatraceně dobří!

*

Corvinus Declaratio: A co famfrpál? Hraješ ho ráda? Může v tobě časem Havraspár vidět nějakou nadějnou famfrpálovou legendu?

Aimée Leavittová: Famfrpál zbožňuju! Sice vůbec nehraju dlouho, ale strašně mě to baví, nikdy se nemůžu dočkat tréninku a čekání si zkracuji na Letové ploše. *spiklenecky mrkne* No... tou famfrpálovou legendou si nejsem úplně jistá, ale doufám v to. *usmívá se*

**

A jak se na letošní vlnu dívají starší studenti? Na to jsem se šla zeptat druhačky Anee Hillsové.


Corvinus Declaratio: Anee, jak se díváš na letošní nováčky? Jsou jiní, než byli minulý ročník? Myslíš, že jsou šikovní?

Anee Hillsová: Letošní nováčci jsou strašně velká sluníčka! *usměje se* Jsou velice šikovní. Jelikož jsem byla minulý ročník mezi nováčky, tak mi přijde, že ani ne. Myslím, že se do toho dostali rychle a velice nám pomáhají dostat školní pohár. Šikovní? No jasně! Na všechny jsem pyšná, i na moje patronče. Když jsem zjistila, že dostalo safíry z bodovacích hodin, měla jsem velkou radost. To samé u jiných.

*

Corvinus Declaratio: Dobrá. A co ty, zmiňuješ, že máš i své patronče, jaký s ním máš vztah? Myslíš si, že je zde některý nováček, kterému se u modrých nelíbí?

Anee Hillsová: Moje patronče je Mejllin Vilozová. Vztah k ní mám velice dobrý, povídáme si, chodíme ke Třem... Je z hradu unešená, líbí se jí zde. Nevím, komu by se v Havraspáru nelíbilo, ale je to možné, že chtěl být třeba někdo v jiné koleji. Možné je všechno, ale i kdyby, tak si myslím, že se mu jednou u nás zalíbí a zvykne si.

***

Všem nováčkům a Anee děkuji a přeji plno úspěchů. To by bylo k rozhovorům asi vše, těším se příště!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Hetty Londsová
Vydáno: 6/2017

Komentáře
Hezký zpovídací článek, Hetty :-)
Ayuš | 11. 10. 2017
1537524935