Z deníčku novačky: Oslava v KNP

Jak vypadají všední dny nejčerstvějších nováčků? Nahlédněte s námi, jak může vypadat (ne)obyčejný hradní večer.

Čas od času se mi stává, že na hradě vidím studenty, kteří nemají co dělat a potloukají se po hradě jako těla bez duše. To samé se mi stalo jednoho večera, chodím si sem a tam, až jsem najednou zabloudila k Chytrákovi, kde jsem našla úžasnou nabídku. A to šém za srpec. A jelikož mne vidina tajné komnaty zlákala, zaplatila jsem srpec, uháněla  do umývárny a založila komnatu. Chvíli poté jsem heslo vyvěsila do kolejní místnosti a čekala. Nikde nikdo.

„Co teď?” znělo mi v hlavě.

Tak jsem si skočila do místnosti výjezdních seminářů a vyvěsila sraz v 18:00 v mé KNP párty pro modré. A tak šel čas, až bylo 18:00 a na stolech v mé komnatě se objevila hromada jídla.

**

A tak jsme se s Anee Hillsovou Mejllin Vilozovou daly do jídla. Na stole byla pizza, kebab, Aneeny mozky, moje kapesníky, zmrzlina, čokoláda všeho druhu a vše co vás napadne.

Na chvilku se nám tam objevila i paní profesorka Anseiola Jasmis Rawenclav, která vyprázdnila zásoby pizzy se slovy„že nás jde zkontrolovat”. Jakmile snědla všechnu pizzu, tiše se vytratila.

Poté nastalo koupání, všechny jsme měly tu možnost se vykoupat v čokoládovém moři. A na konec přišly džusové a limonádové tobogány, vířivky a lázně.

Po důkladném vykoupání jsme se osušily a zhasly světlo. Každý zavřel oči a přál si. A věřte nebo ne, přání se splnila. Poté jsme svá přání a tužby navěky zamkly do komnaty.

A  následovalo focení v Godrikově dole u pana Paštičky. Jak fotka dopadla, posuďte sami.

Foto

***

To by bylo všechno k našemu večírku. A vy, co jste na něm nebyli, nesmutněte! Další (podobný) bude opět 22. 10.

Těším se na brzké shledání!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Hetty Londsová
Vydáno: 6/2017

Komentáře
1537524241