18. 1. 2018

Ptáte se, co to je za magické datum? Kam že vás to chceme pozvat? Možná, že se k vám už donesla šuškanda o největší akci příštího ledna. Pokud ne, čtěte dále a dozvíte se podrobnosti...

Jestliže vám zvědavost nedala a musíte to vědět, pak věřte, že není třeba velkého představování. Akce, na kterou mnoho z nás tak dlouho čekalo, a která měla proběhnout původně už v říjnu tohoto roku, je tady! Byl totiž zahájen prodej vstupenek na další z koncertů živé hudby k filmu Harry Potter a Tajemná komnata.

*

*

Někteří z vás už možná mají zakoupený a pečlivě uschovaný lístek, pro jiné je to novinka. Můžeme se ovšem shodnout na tom, že se jedná o velký kouzelnický svátek. Vždyť shlédnout druhý díl příběhu Harryho Pottera na velkém plátně, to se mnohým z nás ještě nepoštěstilo.

Srdečně vás proto zveme 18. 1. 2018 (jak kouzelné datum že?) od 19:00 hodin do mudlovské O2 arény, kde se, jak doufáme, sejdeme v hojném počtu.

Ti z vás, kteří se merlinužel z jakéhokoliv důvodu nebudete moci oblažit tímto zážitkem, nezoufejte. Naše redakce tam samozřejmě nebude chybět, a tak se můžete těšit alespoň na postřehy, které vám v našem časopise po akci přineseme.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Wronka Zabloudilová
Vydáno: 6/2017

Komentáře
Byl jsem na jedničce, a potkal jsem tam dost lidí z Hogu. :) (Dokonce i z té díry, ve které bydlím. :D) Na dvojku asi nepůjdu, radši půjdu na GoT s autorem té hudby. :)
SíDžej | 12. 10. 2017
1537524592