KRÁska Phillipa O Connel

Uvažujete nad tím, kdo by se měl stát miss sympatie nebo jen chcete poznat jednu havraspárskou studentku? Tak jako tak si rozhovor s Phillipou nenechejte ujít!

**

Corvinus Declaratio: Tak, začneme jednoduše. Jak se dnes máš? *usměje se*

Phillipa O Connel: Řekněme, že jsem se těšila na večer... až nastane klid, já si rozbalím pergameny, začtu se do nějaké knihy a dám nohy na stůl. *rozhlédne se, jestli se Rosmerta kouká a špitne* Ale asi si to nechám až na později. *zasměje se*

*

Corvinus Declaratio: Jejda, tak to vypadá, že jsem ti ty plány překazila! *schová se za pergameny* Hned se však přesuneme k soutěži, díky které tento rozhovor vlastně probíhá. Jen čtenářům upřesni – přihlásila ses na základě nominací nebo sama od sebe?

Phillipa O Connel: Oprášila jsem ze sebe usedlý prach a šla se přihlásit sama od sebe.

*

Corvinus Declaratio: Důvod už známe z přihlášky. Co z přihlášky ještě známe, jsou tvé zájmy – omalovánky, lego, knížky... Dokážeš si vybrat, kterou z těchto věcí máš nejraději a proč?

Phillipa O Connel: Určitě omalovánky. Je to pro mě forma oddechu, kdy můžu vypustit všechny starosti z hlavy a řešit jen to, jaký odstín modré použít. Mám už pěknou hromádku omalovánkových knih, ale jsem velice velice vybírává. Nejedu na kvantitu, ale kvalitu. *usměje se* Možná si ještě pamatujete letní soutěž Havr-Art, tam jsem některé z nich zmiňovala. *zavzpomíná* A už dva roky plánuju udělat další kolo této soutěže, žel času je málo... ale nevzdávám se. Modrá budu ještě dlouho. *zasměje se*

*

Corvinus Declaratio: Merlinužel už nepamatuju, ale slyšela jsem o ní! Teď mi pověz – jaké si myslíš, že máš v soutěži šance? V čem spočívají tvá pozitiva a negativa?

Phillipa O Connel: To je mi ale vykutálená otázka. *zasměje se* Abych se přiznala, vůbec nevím. Ale zase mě povzbudil loňský úspěch naší skupony během letního putování do Rowenina sídla... takže vím, že když zaberu, zvládnu věci, o kterých ani netuším. Pozitiva a negativa jsou čas. To zahrnuje jak délku volného času, který mám k dispozici, tak i mé celkové působení na hradě.

*

Corvinus Declaratio: *zatváří se jako největší andílek* Teď tu pro tebe mám často pokládanou otázku v rozhovorech, ale nemůžu si ji odpustit. Jak vzpomínáš na své nováčkovství?

Phillipa O Connel: Matně. *směje se* Ale jo, dodnes cítím to vzrušení z nových věcí, pradávné modré osobnosti, noční rozhovory ve VS až do křiku ranních ptáků. Dá se to shrnout... nostalgie.

*

Corvinus Declaratio: Není divu, však už jsi na hradě 12 let, jestli se nemýlím? *usměje se*

Phillipa O Connel: Ano ano, to je pravda. *kýve hlavou* Doplním, že bez přestávky... v mrazáku jsem byla myslím asi tak měsíc dva.

*

Corvinus Declaratio: *zapíše si poznámku* To je obdivuhodné! Za tu dobu máš jistě nějaké hradní zážitky. Máš nějaký, co bys chtěla vypíchnout? Pokud by sis nemohla vybrat, můžeš mi povědět až tři! *uculí se* Ale je to na tobě.

Phillipa O Connel: Tak samozřejmě Sedmiboj, ten je jasný. A pak naše super studijní kreativní modré trio Janel - Larrie - Phillipa. Těch zážitků je hromada... opravdu je těžké vybrat. Taková mozaika drobných příběhů a lidských osudů, které se propletály zdejšími chodbami. A pak takové moje havr projekty, ze kterých jsem měla vždycky děsnou radost... když to nadchlo i ostatní. *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: To zní skvěle! *taky se usměje* Mě by zajímalo, jaký máš vztah ke kráse, módě a podobným věcem?

Phillipa O Connel: Raději nechtěj vědět, kolik jsem utopila galeonů na Příčné a u NiTě. *zasměje se*

*

Corvinus Declaratio: To věřím! Já kdybych je měla, taky bych jich pravděpodobně utopila daleko víc než teď. *zasměje se* Teď tu pro tebe mám otázku k zamyšlení. Jak bys definovala pojem "krása"?

Phillipa O Connel: To je hodně filosofická otázka. Já se přikláním v estetice ke Kantovi a jeho subjektivitě. Pro každého je krása něco jiného... můžeme se střetávat, ale každý člověk má jedinečný pohled, svůj “mód krásy”, který pochopí jen on sám na základě svých životních zkušenosti.

*

Corvinus Declaratio: *přikyvuje* Následuje má oblíbená otázka - jakého havrana ze Sedmera máš nejraději? Není to snad Vran, který se momentálně o naše KRÁsné havraspárské zajímá více než obvykle?

Phillipa O Connel: Hremma a Ouzela. *usměje se* Vran pochopí. *mrkne*

*

Corvinus Declaratio: To jistě, Vran je velice chápavý! *zasměje se* Máš nějaké motto, podle kterého se řídíš?

Phillipa O Connel: Když nejde o život, jde o soví bobek. *směje se*

*

Corvinus Declaratio: To je velice poučné! *přidá se ke smíchu* Máš ještě na jazyku něco, na co jsem se třeba neptala?

Phillipa O Connel: Kromě pralinky tam mám ještě ve zkratce: Hanna Karlzon je boží, modrá a fialová barva jdou k sobě, na melounu jsou nejlepší semínka křupající mezi zuby a mrkev dělá fleky, co nejdou vyprat. *chichotá se*

Corvinus Declaratio: Pralinku závidím!

**

Při další části rozhovoru měla Phillipa za úkol zodpovědět otázky buď a nebo. Jak si s tím poradila?

Havran nebo orel?
Havran.

Čokoláda v tekutém nebo pevném stavu?
V pevném.

Den nebo noc?
Noc.

Východ nebo západ slunce?
Západ slunce.

Štětec nebo tužka?
Tužka.

Pergamen nebo brk?
Pergamen.

Teplo nebo zima?
Zima.

**

A při poslední části rozhovoru jsem Phill požádala, aby mi vždy doplnila zbytek věty.

Ráda bych... měla čas na všechny své koníčky.
Nesnáším... tepelně upravenou papriku.
Zvládnu... vše, jen musim mít správnou motivaci.
Jsem... máma.
Žiji... ve skutečném i snovém světě.
Vážím si... svého muže. *usměje se*
Nechci... mít strach, který mi sevře krk a já se nebudu moci ani nadechnout.

**

Corvinus Declaratio: Výborně, i tuto část rozhovoru máme za sebou! Děkuji ti za všechny odpovědi. *usměje se* Máš ještě něco, co bys chtěla vzkázat ostatním soutěžícím, čtenářům nebo snad celému hradu?

Phillipa O Connel: Asi navždy modrá...

*

Corvinus Declaratio: Teď už ti jen můžu poděkovat za příjemně strávený čas a popřát ti hodně štěstí nejen v soutěži, ale také ve všem ostatním!

Phillipa O ConnelJá taky děkuji. *usměje se*

***

Získala si Phill svými odpověďmi vaše srdce? Pokud ano, nezapomeňte hlasovat pro udělení ceny sympatie právě jí!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Aimée Leavittová
Vydáno:

Komentáře
1653469647