KRÁska Raven Aileen Black

Do naší soutěže se přihlásila i modrá talentovaná prvačka Raven. Pokud se o ní chcete dozvědět něco víc a třeba i zjistit, zda si zaslouží váš hlas v anketě o cenu sympatie, čtěte dále.

**

Corvinus DeclaratioZačneme jednoduše. Jak ses dnes měla?

Raven Aileen BlackDneska jsem měla po dlouhé době volno z práce. Byla jsem s mámou na obědě, potom po těch hříšných nákupech, kdy má peněženka trochu zaplakala a nakonec jsem doma pomáhala posekat zahradu. Rozhodně jsem se nenudila a jsem ráda, že aspoň na večer mám trochu odpočinku a výborný vychlazený čaj. *spokojeně se usměje*

*

Corvinus DeclaratioVolno nezní špatně! Každopádně, nebudu to zdržovat, přesuneme se rovnou k soutěži. Upřesni čtenářům, zda ses přihlásila sama, či tě k tomu motivovala nějaká nominace?

Raven Aileen BlackUvažovala jsem nad přihláškou do soutěže nejdříve sama, ale neměla jsem tolik sebevědomí, abych to udělala. A když jsem se dozvěděla, že někdo napsal nominaci na mé jméno, řekla jsem si, že bych to asi měla zkusit. Když si i někdo jiný myslí, že na to mám, měla bych sama sobě věřit. Hlavně jedna dobrá moudrá modrá duše na mě má velice dobrý vliv.

*

Corvinus Declaratio: Tak jsem ráda, že jsi se přihlásila! *uculí se* V přihlášce píšeš, že máš ráda hvězdnou oblohu. Máš například nějaké oblíbené souhvězdí?

Raven Aileen BlackInu pár by se jich zajisté našlo. Jako správný rak mám ráda souhvězdí raka, jako správný havran souhvězdí havrana. Ale moje největší srdcovka je nejspíše souhvězdí jednorožce. Miluji koně a jednorožci jsou podle některých bájí jejich předkové. A takové malé tajemství, moje kamarádka, který se zajímá o šamanismus a věci ohledně našeho vnitřního já, mi prozradila, že jedním z mých duchovních zvířat je jednorožec. Takže ta láska ve mně je jen přirozená.

*

Corvinus Declaratio: No vidíš to. Teď mi pověz, myslíš si, že máš šanci vyhrát? Jaké jsou tvé kladné a jaké tvé záporné stránky?

Raven Aileen BlackNo tak na tohle nevím moc co říct. Jestli mám šanci vyhrát? Nepřemýšlela jsem nad tím. Myslím si, že spíše ne, je tu spousta jiných šikovných krásných. Mou nejzápornější stránkou bude mé sebevědomí, které není vysoké, a taky stydlivost. A kladné? Asi to, že se s tím sebevědomím snažím nějak pracovat a zvýšit ho, a také si myslím, že moje lehce, no, možná lehce víc šílená povaha je kladem.

*

Corvinus Declaratio: *zasměje se* Malinko teď přeskočíme jinam. Jak sis užila své nováčkovství?

Raven Aileen BlackNáramně! Rozhodně moc. Ač jsem po svém boku moc neměla svou přidělenou patronku, našlo se spousta modrých, kteří se mě ujali a pomohli s čímkoliv jsem potřebovala. Bylo fajn být nováčkem, užívat si nováčkovskou soutěž a poznávat jak co funguje a kde co najdu. Klidně bych si dala říct a zažila to ještě jednou, ale bohužel.

*

Corvinus DeclaratioTo jsem ráda! *usměje se* Máš za tu dobu nějaké příhody, okamžiky, co bys chtěla vyzdvihnout? Můžeš případně zmínit až tři.

Raven Aileen BlackHmmm... *zamyslí se* Upřímně asi ani ne. Užívala jsem si famfrpálových tréninků, okamžiků ve společenské místnosti, poznávání nových lidí, soutěží, ať kolejních či školních... Stalo se toho za ten rok hodně a vyzdvihnout jen něco by bylo těžké.

*

Corvinus Declaratio: A jaký máš vztah k módě?

Raven Aileen BlackŘekněme, že dřív móda nebyla úplně můj šálek čokolády. Ale přeci jen jsem slečna, a tak mi není úplně jedno, co mám na sobě. V mudl světě se držím trochu zpět, ale tady se snažím pustit uzdu své fantazii. Největším nepřítelem vztahu mezi mnou a módou jsou mé finance, trochu se nám tvoří nedobrovolný milostný trojúhelník. *zasměje se*

*

Corvinus Declaratio: *přidá se ke smíchu* Třeba se tento trojúhelník časem vyřeší! Následující otázka je trochu více na přemýšlení. Jak bys definovala pojem krása?

Raven Aileen BlackPřemýšlet? V tuto hodinu? V tom teple? Ale že jsi to ty, tak dobrá. Krása... Krása... Podle mě je spousta významů slova krása. Krásný může být člověk, výhled, obrázek, text, báseň, vlastně se to slovo může vázat úplně k čemukoliv. Myslím, že každý pohlíží na krásu dost individuálně, a co mně se může zdát krásné, ostatní může odpuzovat. Krása je podle mě něco, co... Ani se to nedá příliš popsat. Pro mě je to něco, co má každý, každý má nějaký kousek krásy. Je krásný na pohled, nebo je krásný zevnitř. Někdo se může zdát ošklivý, ale jeho chování, povaha a činy mohou v ostatních vzbuzovat krásu. Krása je něco, co když člověk vidí nebo pozná, tak jen užasne, možná ani není schopen slova, na tváři má díky tomu úsměv a chce ten pocit zažít znovu. A podle mého... Krásní havraspárští jsou všichni, ať se do soutěže přihlásili nebo ne, ke každému se slovo krásný váže.

*

Corvinus DeclaratioNádherně řečeno! *nadšeně se usmívá* Jaký havran ze Sedmera bratří je tvůj nejoblíbenější?

Raven Aileen BlackTo je těžké takto říct. Nejde z nich mít nějakého oblíbence. Ale musím říct, že můj favorit je Vran. Asi ta jeho povaha, něco mě k němu táhne. Co já vím. A neříkám to teď kvůli tomu, že je strážcem krásy. Přeci jen má spoustu dalších vlastností, které mi imponují. V některých ohledech vidím jistou podobnost mezi jím a mnou, a proto k němu mám nejblíže.

*

Corvinus DeclaratioA máš nějaké motto, podle kterého se řídíš?

Raven Aileen BlackOno by se jich našlo víc, záleží na situaci, ale jeden, který řídí můj život by se našel. Imagination is the only weapon in the war against reality, tedy představivost je jedinou zbraní ve válce proti realitě. Myslím si, že představivost a fantazie je důležitá v každém věku a v každé situaci.

*

Corvinus Declaratio: Skvělé. Je ještě nějaká otázka, na kterou bys ráda odpověděla a já ti ji nepoložila?

Raven Aileen BlackMyslím si, že v tuto chvíli asi ani ne. Vyzpovídala jsi mě pěkně a já mám dojem, že jsem byla až příliš ukecaná. - culí se - Ale doufám, že jsem zvládla odpovědět na všechno dost kvalitně.

**

Při další části rozhovoru měla Raven za úkol zodpovědět otázky buď a nebo. Jak si s tím poradila?

Havran nebo orel?
Havran.

Čokoláda v tekutém nebo pevném stavu?
Rozhodně v tekutém. *olizuje se*

Den nebo noc?
Noc.

Východ nebo západ slunce?
Západ.

Štětec nebo tužka?
Za mě jednoznačně tužka.

Pergamen nebo brk?
To je těžké, jedno bez druhého se příliš neobejde, patří k sobě. Ale pergamen.

Teplo nebo zima?
Něco mezi by nešlo? *směje se* Teplo.

**

A při poslední části rozhovoru jsem Rav požádala, aby mi vždy doplnila zbytek věty.

Ráda bych... si více věřila.
Nesnáším... nespravedlivost.
Zvládnu... všechno, když budu chtít.
Jsem... pořádný cvok.
Žiji... pro své nejbližší.
Vážím si... všeho, co pro mě ostatní dělají.
Nechci... nikoho zklamat.

**

Corvinus Declaratio: To by bylo vše! Máš ještě něco, co bys chtěla ostatním soutěžícím, čtenářům či hradu vzkázat?

Raven Aileen BlackUpřímně si myslím, že asi není co vzkazovat. Každý si z mých odpovědí může vzít, co uzná za vhodné. Snad se jim bude chtít jimi pročítat.

*

Corvinus DeclaratioTak moc děkuji za příjemně strávený čas a přeji ti hodně štěstí v soutěži i mimo ni!

Raven Aileen BlackTo já děkuji tobě. A i já tobě přeji hodně štěstí, lásky a hlavně čokolády!

***

Pokud si Ravenka získala svými odpověďmi vaše srdce, nezapomeňte, že díky vašemu hlasu jí může být udělena cena sympatie!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Aimée Leavittová
Vydáno:

Komentáře
1653471364