KRÁska Isabell Tenebris

Další soutěžící je naše šikovná havraspárská čtvrťačka a skvělá návrhářka Isabell. Ať už se o ní chcete dozvědět víc nebo byste jí třeba přáli cenu sympatie, ale chcete se ujistit, že právě ona je ideální volbou, neváhejte a přečtěte si s ní rozhovor!

**

Corvinus DeclaratioZačneme jednoduše. Jak ses dnes v tomhle horku měla?

Isabell TenebrisDocela dobře, jen jsem z toho horka trochu unavená. *usměje se*

*

Corvinus DeclaratioNo, to nejsi jediná. *zasměje se* Nyní už ale k soutěži. Přihlásila ses sama od sebe nebo tě k přihlášení popostrčila nějaká nominace?

Isabell TenebrisPřihlásila jsem se sama od sebe, nějak jsem si nominací nevšimla a ani nevím kolik lidí mě nominovalo. *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: *kouká do přihlášky* Koukám, že v zájmech máš napsanou přírodu. Je nějaký typ přírody, který máš nejraději?

Isabell TenebrisNejradši mám takovou tu "kanadskou" přírodu, jezera, lesy, hory... Určitě víš co myslím. *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: Vím, vím! Mně se upřímně taky líbí nejvíc. *usměje se* Teď mi pověz, jaké si myslíš, že máš šance vyhrát? Co považuješ za své silné a co naopak za své slabé stránky?

Isabell TenebrisNo těžko říct, ale myslím si, že šanci na výhru moc nemám. V naší koleji je tolik nadaných a chytrých lidí, že je těžké je v něčem předčít. Mezi mé slabé stránky jistě patří nedostatek času a poměrně zakrnělá fantazie, což je docela problém. A má silná stránka mě napadá jen jedna a to cit pro módu, což by se v této soutěži mohlo hodit. *mrkne a usměje se*

*

Corvinus Declaratio: No to jistě! *mrkne nazpátek* Další otázkou trochu odbočíme. Jak vzpomínáš na své nováčkovství?

Isabell TenebrisHrozně mě bavilo objevovat všelijaká místa na hradě i mimo něj. Na druhou stranu jsem se tu cítila trochu sama, patronka se mi zmrazila krátce po mém příchodu a já tu nikoho neznala. Naštěstí se mě ujala Ari a také díky famfrpálovým tréninkům jsem se blíže seznámila s ostatními.

*

Corvinus Declaratio: Jojo, na famfrpálových trénincích se dá dobře seznamovat. Máš nějaké příhody, okamžiky, které nezapomeneš, od té doby, kdy si vstoupila na hrad a chtěla by ses o ně podělit s čtenáři? Můžeš zmínit až tři, pokud budeš chtít. *usměje se*

Isabell TenebrisNezapomenutelné jsou pro mě závěrečné slavnosti a zápis na předměty, to je vždycky taková bitka. *zasměje se* Nic konkrétního nemám, ale svým způsobem je pro mě nezapomenutelný každý večer strávený v modré kolejce.

*

Corvinus Declaratio: To je hezky řečeno! Teď se zase vrátíme více k módě a kráse, která se soutěží souvisí. Jaký máš k těmhle věcem vztah?

Isabell TenebrisTak každý má rád krásné věci a já to nemám jinak. Možná se dá říci, že jsem na nákupech hezkých hadříku trošičku závislá. Mám po nákupu takovou radost. *zasměje se*

*

Corvinus DeclaratioMožná malinko. *přidá se ke smíchu* A jak bys krásu definovala?

Isabell TenebrisJak se říká, krásu můžeme vidět očima nebo srdcem, a s tím naprosto souhlasím. Krása je pro mě něco, co ve mně vyvolává radost a jakési uspokojení, a je jedno, co to je, jestli krásná věc, hudba nebo osobnost.

*

Corvinus Declaratio: S tím souhlasím. *uculí se* Pověz mi, kdo ze Sedmera bratří je ti nejsympatičtější?

Isabell TenebrisStaroušek je mi takový nejsympatičtější, ale jinak mám ráda všechny naše havrany stejně.

*

Corvinus DeclaratioA řídíš se podle nějakého motta?

Isabell TenebrisŽádným mottem se bohužel neřídím, *pokrčí rameny* ale líbí se mi citát „Nelituj mrtvé. Lituj živé a především lituj ty, kdo žijí bez lásky.“

*

Corvinus DeclaratioAno, ten často slýchám jako oblíbený. *přikyvuje* Je nějaká otázka, na kterou bys chtěla odpovědět, ale já ti ji nepoložila?

Isabell TenebrisNic mě nenapadá. *usměje se*

**

Při další části rozhovoru měla Isabell za úkol zodpovědět otázky buď a nebo. Jak si s tím poradila?

 

Havran nebo orel?
Havran.

Čokoláda v tekutém nebo pevném stavu?
V pevném stavu.

Den nebo noc?
Noc.

Východ nebo západ slunce?
Západ.

Štětec nebo tužka?
No tohle je opravdu těžké, ale asi tužka.

Pergamen nebo brk?
Pergamen.

Teplo nebo zima?
Teplo.

**

 

A při poslední části rozhovoru jsem Bell požádala, aby mi vždy doplnila zbytek věty.

 

Ráda bych... byla šťastná.
Nesnáším... nepříjemné situace.
Zvládnu... to lépe.
Jsem... jen člověk.
Žiji... svůj život.
Vážím si... svých přátel.
Nechci... mít strach.

**

 

Corvinus Declaratio: Tak jsi to zvládla! Máš na srdci ještě něco, co bys chtěla vzkázat ostatním soutěžícím, čtenářům nebo hradu?

Isabell TenebrisSuper, za tu poslední část bych tě nejradši... bylo to těžké. *zasměje se* Ať vyhraje ten nejlepší. *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: *nahodí svůj andělský výraz* Tak ti děkuji za příjemně strávený čas, přeji hodně štěstí v soutěži i mimo ni!

Isabell TenebrisTaké děkuji, měj se krásně. *usměje se*

***

Jestliže si vás Isabell tímto rozhovorem získala, nezapomeňte jí dát svůj hlas v anketě o cenu sympatie!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Aimée Leavittová
Vydáno:

Komentáře
1653469565