KRÁska Miraell Eliranne

Havraspárské soutěže krásy se rozhodla zúčastnit i Miraell. Pokud se o ní chcete dozvědět něco zajímavého nebo zvažujete, že dáte svůj hlas v anketě o cenu sympatie právě jí, neváhejte a čtěte.

**

Corvinus Declaratio: Tak tedy začneme mým klasickým způsobem. Jak ses dnes měla?

Miraell EliranneCelkem parádně, měla jsem výbornou zmrzlinu. *usměje se*

*

Corvinus DeclaratioHned bych si dala taky! *zasměje se* Ale nebudeme to zdržovat, následující otázka se bude týkat přímo soutěže. Přihlásila ses sama od sebe či na základě nominací?

Miraell ElirannePřihlásila jsem se sama, přišlo mi to jako zajímavé zpestření volného času. *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: *kýve* V přihlášce jsi do svých zájmů napsala, že tě baví mimo jiné vaření. Co tak ráda vaříš? *usměje se*

Miraell Eliranne: Většinou spíše peču. Naposledy jsem dělala banánové muffinky s čokoládou, které jsou výborné, a zítra budu dělat minivěnečky na oslavu, tak se těším. *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: Mňam! *tiše doufá, že Miri něco donese i do kolejky* Pověz mi, myslíš si, že máš šanci vyhrát? Plus by mě zajímalo, jaké jsou tvé silné a slabé stránky?

Miraell EliranneNo, vzhledem k tomu, že už jsem vynechala jeden úkol kvůli mudl škole, tak si moc šancí nedávám.
Nicméně se domnívám, že mezi mé silné stránky patří jakékoliv ruční tvoření od šití až po malování, oproti tomu ale vůbec neumím psát články, básničky... vždy se do toho hrozně nutím...

*

Corvinus DeclaratioNo nemůže ti jít všechno! *zasměje se* Teď se ale od tématu soutěže trochu vzdálíme, protože by mě zajímalo, jak vzpomínáš na své nováčkovství?

Miraell EliranneNo jistě, obzvláště s každým příchodem nových... ehm... nováčků, *snaží se spočítat, kolikrát, že to už bylo* hmm, no nic... pamatuji si na spoustu nových zákoutí, která jsem mohla prozkoumávat, přijde mi, že ani po těch letech ještě nevím o hradu vše, nikdy mne to tu nepřestane překvapovat. *směje se*

*

Corvinus Declaratio: Sama jsi narazila na to, že už je to nějaký ten pátek, co jsi na hradě. Za tu dobu už určitě máš nějakou příhodu, okamžik, co si vždycky budeš pamatovat! Zmínit můžeš až tři.

Miraell EliranneU Merlina, jen tři? No alespoň tu nebudeme do noci... První nezapomenutelný zážitek mám ze zařazování. Byla jsem tak nervózní až ze mne vše najednou spadlo, když mne Moudrý klobouk zařadil do mé milované koleje, kam jsem si tolik přála jít.
Pak nikdy nezapomenu na ten pocit nesmírného překvapení, uznání a důvěry, když se mi Sedmero rozhodlo udělit cenu Sedmi bratří, tehdy jsem si připadala, že do Havraspáru již naprosto nesmazatelně patřím, nádherný to byl den.
A třetí zážitek je naprosto z nedávné doby. Díky oslavám založení hradu se mi v průběhu jednoho dne podařilo vymámit z ďábla celkem tři žabky, muhehe. *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: *přikyvuje* S dvěma okamžiky jsem na tom podobně! *uculí se* Následující otázkou se vrátíme tématem zase blíže k soutěži. Jaký vztah máš k módě, kráse a podobným věcem?

Miraell EliranneMyslím, že, alespoň mimo hrad, chodí móda tak trochu mimo mne, záleží mi hlavně na pohodí. Pro krásu a krásné věci mám ale slabost, protože ale nemohu donekonečna vše schraňovat, rozhodla jsem se zkusit krásu okolo sebe alespoň malovat, zejména krásy přírody kolem nás. Stačí se jen dobře dívat, je jí všude tolik!

*

Corvinus DeclaratioTo je rozhodně dobrý nápad! *usměje se* A jak bys krásu definovala?

Miraell EliranneTeda, této otázky jsem se bála... *hodí nervózní úsměv* Krása je... je ohraničena jen naším vnímáním. Někdo přisuzuje krásu jen tomu, co vidí, někdo ji naopak vnímá z mezilidských vztahů společně s láskou... Krása je všude kolem nás, jen je třeba ji vnímat, rozhlédnout se pořádně, nejen svýma očima.

*

Corvinus DeclaratioNebylo čeho se bát, poradila sis s ní výborně! Teď by mě zajímalo, zda se řídíš podle nějakého motta?

Miraell EliranneTaké jsem si jí připravovala dopředu. *tváří se naprosto nevinně*
Jedno motto v životě mám, nevím, jestli jsem ho někde četla, či vymyslela...
"Zas bude svítit slunce." Tím se snažím v životě řídit, to mi dodává naději, že i když něco zrovna nejde, tak přijde čas, kdy bude lépe, kdy zas život bude sluncem prozářený a bude dobře.

*

Corvinus DeclaratioTo je moc hezké! Ještě by mě zajímalo, jestli máš v Sedmeru havraních bratří nějakého oblíbence?

Miraell EliranneJů, *usměje se* mám slabost pro Starouška, má toho hodně za sebou. Když mám možnost, snažím se mu vybrat nějakou mňamku, samozřejmě měkkou, aby to jeho postarší zobák zvládl zpracovat. *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: *zasměje se* Je ještě nějaká otázka, kterou bys ráda zodpověděla, ale já ti ji nepoložila?

Miraell Eliranne: No, snad ani ne, nic mne teď nenapadá. Asi jsi byla dostatečně důkladná. *směje se*

**

Při další části rozhovoru měla Miraell za úkol zodpovědět otázky buď a nebo. Jak si s tím poradila?

Havran nebo orel?
Havran.

Čokoláda v tekutém nebo pevném stavu?
Tekutý. *usměje se*

Den nebo noc?
Den.

Východ nebo západ slunce?
Východ.

Štětec nebo tužka?
Štětec.

Pergamen nebo brk?
Pergamen.

Teplo nebo zima?
Teplo.

**

A při poslední části rozhovoru jsem Miri požádala, aby mi vždy doplnila zbytek věty.

Ráda bych... měla více času na malování.
Nesnáším... koprovku!
Zvládnu... snít.
Jsem... svá.
Žiji... jak to jde.
Vážím si... svého času.
Nechci... být sama.

**

Corvinus DeclaratioA to by bylo vše! Je ještě něco, co bys chtěla vzkázat ostatním soutěžícím, čtenářům, hradu?

Miraell EliranneUžijte si to alespoň stejně jako já. *usměje se* Díky za rozhovor, takhle mě už dlouho nikdo nezpovídal. *usměje se*

Corvinus DeclaratioTaké děkuji a přeji mnoho štěstí nejen v soutěži! *usměje se*

***

Pokud vás rozhovor s Miri zaujal a právě ona si vás svými odpověďmi získala, neváhejte a hlasujte pro ni v anketě o cenu sympatie.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Aimée Leavittová
Vydáno:

Komentáře
1653477156