Loučíme se s Arietty Liella Minette

Arietty, která do teď zastávala funkci primusky a šéfredaktorky Corvina Declaratio odchází...

Arietty Liella Minette je pilná modrá studentka sedmého ročníku, která jeden školní rok zastávala post prefektky, tři školní roky pak post primusky a letos měla na starost i kolejní časopis Corvinus Declaratio. Arietty všichni z kolejky moc odobře známe. Věčně vysmátá, milá slečna, vždy ochotna pomoci, jež miluje jednorožce a čokoládu. To je naše Arietty, nositelka Řádu Roweny z Havraspáru, Řádu ostrého brka a dvakrát se jí podařilo vybojovat si Snaživce roku.

Tento rok ale Arietty z funkce šéfredaktorky a primusky odchází, a proto jsme se rozhodli, že ji malinko překvapíme a za celou kolej ji v tomto článku poděkujeme za krásně odvedenou práci.

Takže milá Ari...

DĚKUJEME!!!

**

Indris

*

Hetty

Hetty Londsová: Arietty, sice mi malování moc nejde, ale i tak doufám, že ti má verze šíleného jednorožce udělá radost. Děkuji za všechno!

*

Aimée LeavittováNo, jak začít... Je to těžké, když si pořád nedokážu uvědomit, že už nejsi naše primuska. *usměje se* Ale, Ari, dovolím si říct, že ty jsi pro nás, pro Havraspár, byla takovým jednorožcem. A tak, jako ty máš ráda je, my máme rádi tebe!

Byla jsi pro nás a stále jsi něco vzácného, čím jednorožec určitě je... Byla jsi schopná sbírat neskutečné hromady bodů, zároveň zastávat své povinnosti prefektky, primusky (letos i šéfredaktorky, tam jsi taky společně s Hetty vložila mnoho svých sil a povedlo se vám ho krásně probudit!) a motivovat nás k něčemu podobnému. Tím jsi nám dávala nefalšovanou naději, že všechno můžeme společně zvládnout! A do třetice všeho dobrého, co zmíním, je, že stejně jako jsou jednorožci nádherní a ozdobou kouzelné fauny, tak i ty jsi ozdobou Havraspáru. A já ti moc děkuji a vážím si toho, co všechno jsi pro nás udělala, jsi úžasná!

*

Lilien Emity Meissed:

Lilien

(ve větším formátu zde)

*

Lessien Posie:

 

**

Corvinus Declaratio: Jaká vlastnost se vám vybaví, když se řekne 'Arietty Liella Minette'?
Indris Elwinor: Pracovitost.

Hetty Londsová: Ochota.

Aimée Leavittová: Povzbudivost nebo motivačnost, jestli tahle slova existují. *směje se*

Lilien Emity MeissedMilá, nápomocná, naslouchavá, pracovitá, kreativní psavec, chytrá... *směje se*

Lessien PosiePracovitost, kuráž, cílevědomost, inteligence, smysl pro humor a celková úžasnost

***

Milá Arietty, děkujeme moc za odvedenou práci, a doufáme, že ti tento článek udělal radost a vykouzlil úsměv na tváři.

A vy, čtenáři, máte-li ještě něco na srdci, nebojte se naší exprimusce a exšéfredaktorové poděkovat jakýmkoliv způsobem v komentářích.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Hetty Londsová
Vydáno: 7/2019

Komentáře
Moc díky všem za milá slova a rozloučení. :)
Arietty | 18. 08. 2019
1653475764