Ohliadnutie za PSR

Zaujíma vás, čo povedali modrí študenti o minuloročnej súťaži? Ktoré vypracovanie sa im najviac páčilo? Prečo sa vôbec prihlásili a ako si nakoniec celú súťaž užili? To všetko iba tu!

Aj tento rok odštartovala letná fakultná súťaž Po stopách Heleny. Tímy sa s odhodlaním pustili na začiatku leta do plnenia zadaní a tvrdej práce aby ich výtvory boli originálne. Niektorí účastníci sa do súťaže prihlásili aj tento rok po zdolaní predošlej súťaže Po stopách Roweny. Môžu tak usmerňovať svojich členov tímu, ktorí ešte na začiatku nevedeli čo ich čaká a neminie. Preto nesmieme zabudnúž na minulý rok, kde to všetko začalo. Ako účastníčka Po Stopách Roweny som vyspovedala podaktorých súťažiacich z minulého roku.

zen
DĚKUJEME ZA KRÁSNOU SOUTĚŽ!

**

(V dôsledku sklerózy a starnutia nebola Aya schopná zodpovedať otázky.)

 

Corvinus Declaratio: Prečo si sa prihlásila do PSR?

Hetty Londsová: Do PSR jsem se přihlásila ze zvědavosti, vlastně jsem ani nevěděla, do čeho lezu, ale znělo to jako super věc, tak jsem si řekla: proč ne? *usměje se*

Indris Elwinor: Do PSR jsem se přihlásila, protože to byl typ soutěže, který jsem nikdy předtím nezkusila, Lákala mě hlavně možnost týmové práce a pak také to, že se soutěž konala o prázdninách, kdy mám více času než přes školní rok.

Isabell Tenebris: Chtěla jsem se zapojit do kolejní soutěže.

Lessien Posie: Do PSR jsem se přihlásila hlavně díky skupinovému nátlaku svého týmu, který potřeboval někoho to třetice. *zasměje se*

*

Corvinus Declaratio: Ako sa ti pracovalo v tíme?

Hetty Londsová: V týmu se mi pracovalo dobře. *usměje se*

Indris Elwinor: Spolupráce v týmu byla dobrá, pouze jsme se trochu potýkaly s časovými problémy a občas delší nepřítomností členů.

Isabell Tenebris: Moc dobře ne, měli jsme docela problém s domluvou a s aktivitou.

Lessien Posie: V týmu se mi pracovalo moc dobře. Hodně jsme se spolu pobavily a pokořily všechny výzvy, které pro nás soutěž přichystala.

*

Corvinus Declaratio: Čo ťa najviac na súťaži bavilo?

Hetty Londsová: Nejvíc mě bavilo asi spolupracovat s týmem.

Isabell Tenebris: Samozřejmě mě nejvíc bavily kreativní úkoly, jen škoda, že jsem na ně neměla tolik času, kolik bych si představovala.

Lessien Posie: Nejvíce mě samozřejmě bavily kreslící úkoly, jelikož jsem byla umělcem týmu. V těch jsem se mohla pořádně vyřádit.

*

Corvinus Declaratio: Mala si s nejakým zadaním problém?

Hetty Londsová: Myslím, že ano, ale přesně už si to nepamatuji *zasměje se* co vím, můj tým mi byl velkou oporou a pomohl mi zvládnout vše.

Indris Elwinor: Takhle zpětně si nevybavuji, že bych měla s nějakým zadáním problém. Ale možné to je.

Lessien Posie: Nějaký problém určitě byl, vždycky se najde něco, co vám dá trošku zabrat, ale za ten rok už si nevzpomenu na žádný konkrétní.

*

Corvinus Declaratio: Aký post si zastávala? Vymenila by si si ho?

Hetty Londsová: Myslím, že post umělce. *usměje se* Původně jsem chtěla být spisovatel, ale v týmu se nakonec nikdo umělcem stát nechtěl, a tak to padlo na mě... Takže ano, kdyby to šlo, radši bych zůstala u toho psaní. *zasměje se*

Indris Elwinor: Oficiálně jsem byla knihovník, ale po čase jsem převzala navíc i úkoly průzkumníka. Post bych určitě neměnila.

Isabell Tenebris: Byla jsem umělec a určitě bych neměnila.

Lessien Posie: Byla jsem umělec. *usměje se* Ne, nikdy bych ho nevyměnila!

*

Corvinus Declaratio: Ktoré dielo, či už svoje alebo druhého súťažiaceho, sa ti najviac páčilo?

Hetty Londsová: Nejvíc se mi líbil obrázek hradu, který byl i na pohledech... Mám ho vystavený doma a je moc krásný... Bohužel jméno autora si již nevybavuji.

Indris Elwinor: Byla jsem pyšná na obrázky od Anee z našeho týmu. Byly opravdu moc krásné. Pak se mi také líbila kresba trolla od Lessien.

Isabell Tenebris: Už si moc díla nepamatuji, jen vím, že se mi moc líbil finální projekt - mapa Letky juchajících puštíků.

Lessien Posie: Já byla hrdá třeba na svou ilustraci přísad do lektvaru, kterou mě moc bavilo malovat. Ale našla se spousta krásných děl ve všech ostatních týmech. Každý si na tom dal opravdu záležet.

*

Corvinus Declaratio: Ako si si celú súťaž užila?

Hetty Londsová: Soutěž byla skvěle zorganizovaná, za to klobouk dolů Kery. Já sama si ji docela užila, ale jelikož jsem většinu prázdnin byla pryč, musely mě holky z týmu zaskakovat.... Líbilo se mi ale její zpracování a originalita. Sovu, kterou jsem dostala jako odměnu mám pořád v Sovinci

Indris Elwinor: Soutěž jsem si užila, ale ke konci už jsem cítila jistou únavu. Přesto na ní ráda vzpomínám a byla pro mě motivací se přihlásit i do letošní PSH

Isabell Tenebris: Soutěž byla skvěle vymyšlena a zrealizována, ale trochu mi to kazila nesoudržnost týmu.

Lessien Posie: Celou soutěž jsem si užila moc. I když na konci už jsem byla trochu vyčerpaná. *zasměje se*

**

Chcela by som sa poďakovať všetkým, ktorí boli ochotní odpovedať na moje otázky. Taktiež aj Myker Fae McGarden, ktorá sa podujala zorganizovať už druhý ročník tejto súťaže a tvrdo na nej pracovala. Taktiež veľké poďakovanie patrí aj Zendaerovi Amattisovi, ktorý súťaž spracoval technicky. Prajem tohtoročným súťažiacim veľa šťastia a originálnych vypracovaní. V neposlednej rade chcem popriať krásny zvyšok prázdnin aj ostatným.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Corvinus Declaratio
Vydáno:

Komentáře
1580158966