Chlapcům kuráž nechybí

Nikdo přesně neví, kdy to začalo a odkud to přišlo. Ale... je to tady. Nová éra oblékání je zde, pánové!

Chlapci na hradě to s oblékáním nemají zrovna jednoduché. Jak by taky, když většina pohledných kousků, ať už v salonu Stříbrná NiT nebo na Příčné ulici, je dámská. A pokud chcete nosit aktuální trendy, a nebýt pořád navlečen v kolejních předmětech nebo v uniformě, moc toho nepořídíte.

Nikdo už přesně neví, odkud to přišlo, avšak o tom, že tento nešvar mezi námi byl už předávno, svědčí Módní patrola.

**

Patrola č. 1, z brku Nicolette Marique Leroy, dne 15. 2. 2015 s Peterem Sviterem získala velmi pozitivní ohlas. Nic sice model ohodnotila na tři z deseti, čtenáři ji však v anketě přehlasovali... no, posuďte sami.

*

Netrvalo moc dlouho, a v patrole se s podobným modelem vytasila i madam Any Dawson... tentokrát se jednalo o studenta Inkara Tarkise, kterého ohodnotila pěti body z deseti. Ovšem tentokrát bylo hlasování pod patrolou vyrovnané.

*

Poslední patrolu, avšak ještě ne poslední model, máme z brku Isabell Tenebris. Nováček Claps Craps
od ní schytal pouhý jeden bod, zato v hlasování bylo jedenáct lidí pro, a čtyři proti.

*

Ale to ještě ani zdaleka nejsou všechny 'dámsko-pánské' modely, které na hradě můžete spatřit. Co takový Woody Crash, student druhého ročníku ze Zmijozelu?

*

A nebo červený prvák Grandes Vít Ermán?

***

Jistě si říkáte, odkud to přišlo? Řešení je poměrně snadné, a to: Nebelvír. No neříkejte, že není podezřelé, čtyři z pěti chlapců, jsou právě z této koleje!

A co se za stěnami nebelvírské kolejní místnosti vlastně odehrává? KDO za tím vším stojí? A co na to říká hradní obyvatelstvo? Tak co, pánové, jste připraveni usednout na vlnu trendu a navléknout se do dámských plesových kompletů?

V následujícím týdnu bude v našem plátku k dispozici anketa na toto téma, tak nezapomeňte zaškrtnout, co si o tomto módním fenoménu myslíte vy! Váš názor nás zajímá!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Hetty Londsová
Vydáno: 8/2019

Komentáře
Aspon v něčem bude Nebelvír proslulý :D
Misaka | 16. 10. 2019
Už si ani nepamatuju, že jsem psala takovou patrolu. :D Každopádně od té doby to chlapci posunuli na jinou úroveň a mají pro dámskou módu cit. :D Šaty si na sebe může obléknout kdokoliv z nich, ale sladit je tak jako to zvládli Inkar a Claps... :D
Nicolette | 07. 10. 2019
Madam, jak kterým :D
Hetty | 04. 10. 2019
Určitě bych netrvrdila, že je to nešvar. Chlapcům šaty taky sluší. ;)
Narci | 04. 10. 2019
Bell. :D :D
Aimée | 04. 10. 2019
Iso :DD
Hett | 03. 10. 2019
V Nebelvíru asi pořádají Travesti show :D
Isabell T. | 02. 10. 2019
1594415786