Luštíme s Corvinem poprvé!

Máte dost důvtipu? Myslí vám to? Pak je tato luštící série právě pro vás!

Minulý školní rok si pro pro své čtenáře Corvinus Declaratio připravil soutěž Fotíme s Corvinem, kde měli možnost soupeřit o titul nejlepšího hradního fotografa a vyhrát pěkné ceny včetně opeřenců do svých sovinců.

V soutěži, která započíná tímto článkem, už ale nepůjde o focení, tentokrát jsme si pro váš připravili něco mnohem záludnějšího a jsme zvědaví, jak se s tím poperete.

*

Co tedy bude vaším úkolem pro tentokrát?

Ti nejmoudřejší z našich řad si pro vás nachystali čtyři zapeklité šifry a vaším úkolem bude přijít jim na kloub! Půjde o šifry týkající se převážně Havraspáru, a proto radíme, využijte našich nápověd a vyvarujte se chyb!

*

Jak bude soutěž probíhat?

Vždy co tři týdny se ve zprávičkách objeví nová šifra a vaším úkolem bude ji vyluštit a správnou odpověď zaslat do určeného termínu do externího sovince Corvinus.declaratio.havraspar@gmail.com i s postupem.

V soutěži také můžete obdržet malé nápovědy, postup k jejich získání se ale bude každé kolo měnit.

*

Co vám bude motivací?

Vzhledem k náročnosti šifer bude vaše odměna opravdu hodnotná, a pokud se vám podaří splnit všechny zadané šifry, máte se na co těšit.

Tak začneme tím nejlehčím a to šifrou, kterou si pro vás připravily v rámci letní soutěže Po stopách Heleny slečny Ewenlia Lerche, Phillipa O Connel a madam Lilien Emity Meissed. Ještě jednou upozorňujeme, že luštění bude hodně záviset na vašich znalostech Havraspáru. Pokud tedy budete mít s luštěním problém nebo se zaseknete a nebudete vědět jak dál, můžete využít našich nápověd, ty ale nebudou zadarmo, pokaždé vás budou něco stát.

V prvním kole bude touto podmínkou napsat do aktuálního vydání pět smysluplných komentářů, vše printnout a zaslat na již výše zmíněný email i s kouzelnickým jménem. Pokud zašlete komentářů méně, dostanete také méně nápověd.

Vaše zadání je zde:

Ve větším zde

*

Na vypracování máte kvůli obtížnosti TŘI TÝDNY, uzávěrka tedy bude v pátek 11. 10. a o pět nápověd můžete požádat kdykoli a v jakémkoli pořadí.

 

Vaše IndrisHetty
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Hetty Londsová & Indris Elwinor
Vydáno: 8/2019

Komentáře
Aim, zkusit to aspoň můžeš :D
Hett | 04. 10. 2019
To zní skvěle, teď by to ještě chtělo, aby mi to myslelo. :D
Aimée | 04. 10. 2019
1596944257