Den Zlatonky aneb modří oslavovali

Dne 22.10. byl den Zlatonky a tomu by nebylo, aby ho havraspárský famfrpálový tým neoslavil. Jak celý večer probíhal? A které aktivity si připravilo famfrpálové vedení? Vše se dočtete zde...

Celý večer si vzalo na starost famfrpálové vedení, tedy kapitánka Betria Carson a zástupkyně, tedy má maličkost, Addie Hazel. Akce byla naplánována od 18 hodin, protože se však čekalo na opozdilce, tak jsme začínali později. Nakonec se nám zde sešlo 7 studentů, bez famfrpálového vedení.

**

Na začátku proběhla kontrola znalostí modrých studentů a studentek, a to základními otázkami o tomto zlatém míčku. S většinou otázek si modří hravě poradili, ale byly tu i otázky, které jim daly zabrat. Schválně, obstáli byste při těchto otázkách vy? Vaše odpovědi můžete napsat do komentářů.

Kdo zlatonku vymyslel a zároveň vyrobil?

Co se používalo před Zlatonkou?

Jak se poprvé objevila v zápasech?

Další aktivitou, kterou jsem si pro naše studenty připravila já, byla poznávačka 10 druhů košťat. Když jsem připravovala tuhle poznávačku, tak jsem myslela, že mnozí studenti budou pouze tipovat, ale byla jsem velmi mile překvapena, když jsem se dozvěděla, že se hradními košťaty už nějakou dobu kochají v Příčné ulici.

Následovala aktivita, kterou připravila naše kapitánka Betria a tou byly hádanky, jež poslali studenti v rámci celoroční soutěže Famfrpálové schody. Hádanky byly na pojmy, které s naším sportem blízce souvisí (potlouk, zlatonka, komentátor,...)

Poslední aktivitou, kterou jsme měly připravenou, bylo společné kreslení – třeba momentů z tréninku či zápasu. Nakonec z naší společné aktivity vyšel obrázek, který by se dal nazvat Havraspár a Famfrpál. Posuďte sami, jak se to havraspárským povedlo.

Havraspár & Famfrpál

*

Po celé době večera mohli zúčastnění posílat do našich sovinců jejich nejlepší famfrpálovém outfity. Následně jsme outfity daly k nahlédnutí i ostatním milovníkům famfrpálu a ti mohli posoudit, který vyhraje. Posuďte sami, která kombinace oblečení Vás zaujme nejvíce?

Famfrpálový outfit podle Aimée

(Outfit podle Aimée Leavittové)

 

Famfrpálový outfit podle Nasterey

(Outfit podle Nasterey Scriven)

 

Famfrpálový outfit podle Markét

(Outfit podle Markéty Maky Modřinkové)

***

Tímto oficiálně skončil večírek k oslavě dne Zlatonky. Ještě předtím, než stihli všichni odejít, kapitánka rozkázala, ať všichni, kdo můžou, jdou sbírat dvojnásobný počet zkušenosti na IT.

Děkuji všem, kteří si našli čas a přišli na náš večírek. Doufám, že jste si ho užili!

Famfrpálu zdar!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Addie Hazel
Vydáno: 7/2021

Komentáře
Díky za hezké shrnutí večírku. To kreslení mě moc bavilo, bylo zábavný sledovat, kde se co objevuje a co z toho vyleze. To musíme zase někdy zopakovat. A nebojte, večírek určitě zase někdy bude :)
Betria Carson | 28. 11. 2021
Večírek jsem si moc užila! Díky za skvělý report :)
Nast | 28. 11. 2021
Jako Ayu mě mrzí, že jsem večírek propásla, ale ještě víc mě mrzí, že jsem skoro propásla ty dvojnásobné zkušenosti. Dorazila jsem na hřiště v půl desáté a zůstala do vyčerpání. Zkušenostní bonus už ale začal mnohem dříve :/ Co se dá dělat. Jinak hezké kreslení, hlavně ten čoko-maskot vlevo dole :D
Laura | 21. 11. 2021
Famfrpálový večírek je skvělý nápad. Já osobně žádný předchozí takový nepamatuji, a že už v koleji straším nějakou dobu. Potěšily mě i krádné obrázky, je vidět že Havrani umí třímat v rukou nejen košťata, ale i štětce.
Indris | 18. 11. 2021
To zní jako velmi zábavný večer, až mě mrzí, že jsem ho propásla. Příště zkusím těm mudlům alespoň na chvilku utéct za vámi na nějaký další famfr večírek :-)
Ayuš | 12. 11. 2021
1643101345