Vánoční soutěžení s Corvinem

Vánočního ducha už všichni máme, ale co takový soutěžní duch? Doufám, že ten se vám během vánoční nálady nevytratil, neboť teď ho budete potřebovat. Corvinus si pro vás totiž připravil nadupaný soutěžní článek!

Než si dáme pohodu u krbu se vším tím dobrým cukrovím, na které se všichni už teď těšíme, pojďme si trochu zasoutěžit. S Corvinem jsme pro vás připravili tři malé vánoční úkoly. Jednotlivé úkoly na sebe nenavazují, odměnu tedy můžete získat rovnou třikrát a to se vyplatí! Tak se pojďte podívat, co pro to bude třeba udělat. Příspěvky můžete zasílat na e-mail šéfredaktorky do 31. 12. 2021 ve 23:59.

**

Vánoční retro křížovka plná módy

Proč nese křížovka název retro? Většina z vyobrazených módních kousků je z vánoční kolekce z roku 2014 a to už nějaký ten pátek bude. Vaším úkolem bude doplnit názvy vánočních kousků do křížovky a získat tajenku. Vyplněnou křížovku zašlete naší šéfredaktorce na aywat@seznam.cz spolu s vaším kouzelnickým jménem. Nejrychlejší hadač dostane jeden z vánočních kousků z křížovky, tak si pospěšte!

Pozn. redakce: Písmeno CH se počítá jako jedno písmeno, pište ho tedy do jednoho chlívečku.

Křížovka
(Křížovka)

Zadání křížovky
(Zadání křížovky)

*

Outfit k vánočnímu stromečku

Když už jsme v prvním úkolu nakousli tu vánoční módu, další odměna bude vaše, zašlete-li nám vánoční outfit, který si oblečete ke stromečku. Bude to santovský kostým, nebo slušivý elegantní kostýmek, či vsadíte na klasiku a vezmete na sebe večerní šaty? To je na vás, ale dobře si outfit promyslete. Naše odborná porota, která prošla výcvikem Módní patroly, všechny outfity pak zhodnotí po všech stránkách (originalita, nápad, celkový dojem, barvy,...) a ty nejlepší náležitě odmění. Všichni zúčastnění se ale mohou těšit na svou vlastní módní patrolu. Outfit zašlete šéfredaktorce na aywat@seznam.cz spolu se svým kouzelnickým jménem.

*

Vánoční osmisměrka

Poslední úkol je osmisměrka. Těch už jste určitě luštili spoustu, a tak vás nepřekvapí, co bude vaším úkolem. Budete muset vyškrtat všechny zadané pojmy, které jsou nějak spojené s Vánoci a zimou. Nejrychlejší hadači opět budou odměněni vánočními odměnami. Vyškrtanou osmisměrku zašlete šéfredaktorce na aywat@seznam.cz spolu se svým kouzelnickým jménem.

Osmisměrka

(Osmisměrka)

***

Úkoly jsou tedy celkem tři, je na vás, kolik jich splníte; můžete poslat jeden, dva nebo klidně všechny tři. Příspěvky so soutěžních úkolů můžete posílat až do Silvestra, ale pamatujte, kdo dřív přijde... tak kráá na soutěžení!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Aya Watanabe
Vydáno:

Komentáře
Jaká krááásná vánoční soutěž, takové hezké nalazení na Vánoce :)
Bubáček | 24. 12. 2021
1653475224