Stříbrnější než loni aneb UNC 2021

UNC 2021 už je delší dobu za námi a my se nyní s odstupem času podíváme na to, jak si v něm náš Corvinus vedl. Prozradím, že jsme získali dvě sošky! Více ale zjistíte uvnitř článku!

Stejně jako loni se Corvinus Declaratio v udílení novinářských cen umístil na 2. místě v Časopise roku. Tentokrát těch druhých míst ale bral více než minulý rok a vedle nich se povedla i dvě zlata! Podívejte se v tomto článku, koho Corvinus nominoval, než se podíváme na to, jak dopadl. Pokud by vás zajímalo, jak dopadly ostatní časopisy, podrobné výsledky najdete v tomto článku Denního věštce.

**

Čtenářské kategorie

Ve čtenářských kategoriích se ve všech anketách umístil Corvinus na 2. místě, i když ke zlatu měl blízko. Článek Jak hrad stárn... zraje od paní profesorky Any Dawson od prvního místa v anketě Článek roku dělil jediný hlas. Stříbrnou redaktorkou roku se stala Aya Watanabe a časopis, kterému už čtvrtým rokem šéfuje, také skončil druhý nejlepší časopis roku, stejně jako tomu bylo minulý rok.

Časopis roku 2021 - 2. místo

(Vyhlášení 2. místa ankety Časopis roku)

Časopis roku 2021 - 2. místo

(Diplom za 2. místo v anketě Časopis roku)

*

Odborné kategorie

Odborné kategorie odrážely jméno Corvina opět ve stříbrných barvách, ale přidaly se i odstíny zlaté. První místo si svojí pilnou prací pro redakci vysloužila Gabrielle Sweet v anketě Neviditelná tvář časopisu.

Neviditelná tvář časopisu 2021

(Vyhlášení 1. místa ankety Neviditelná tvář časopisu)

Soška o jeden hlas unikla Addie Hazel v anketě Debut roku. Addie začala psát minulý rok a napsala velké množství kvalitních článků. Byla proto nominována jak do této kategorie, tak také do kategorie Redaktor roku. Poslední kategorie, která nám ještě zbývá, je Projekt roku. Tam se Corvinus také umístil druhý, ale pro nominovaný Nevermore II hlasoval pouze jeden člen odborné poroty. Zato pro Ayu Watanabe jich hlasovalo v anketě Šéfredaktor roku mnohem víc, a tak si vysloužila 1. místo spolu s šéfredaktorkou Sub Salix Eillen McFir Elat.

Šéfredaktor roku 2021

(Vyhlášení 1. místa ankety Šéfredaktor roku)

***

To je z UNC 2021 vše a Corvinus nemohl být šťastnější. Podařilo se nám umístit se skoro všude na druhém místě a to vypovídá nejen o kvalitě časopisu, ale také o zájmu čtenářů. Moc děkujeme za podporu a hlavně za to, že nás čtete!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Aya Watanabe
Vydáno: 4/2022

Komentáře
Jo jo, Corvinus se jen tak nedá :-)
Ayuš | 04. 09. 2022
Je zajímavé, že i při nedostatku redaktorů si Corvinus drží stejnou úroveň. Moc gratuluji Corvinovi a celé redakci!
Addie | 02. 09. 2022
Gratuluji Corvinovi ke všem umístěním a držím mu palce, ať se příští rok daří ještě lépe. ♥️
Aimée | 20. 07. 2022
1718716916