Havraspárská věštírna - Ploden 2022

S příchodem prázdnin přichází i mnoho nejasností ohledně budoucnosti. Nebojte se nic. Redakce si pro vás připravila předpověď na měsíc ploden!

Ploden je měsíc plný optimismu, sluníčka a krásy. No a také samozřejmě plný lenošení, dovolenkování a nicnedělání. Pojďme se ale podívat, jak bude měsíc vypadat pro jednotlivé koleje.

**

Havraspár: Tento měsíc jste se probudili z dlouhého zimního spánku a začínáte opět žít. Po předchozích týdnech do vás vjela nová energie a chytili jste druhý dech. Spolu s ostatními studenty koleje se chystáte dobýt celý hrad a pomalu i celý svět, ale Venuše se vám pokusí všechno snažení zmařit. Zda se vám podaří uspět či ne pak záleží na sklonu měsíce 24. plodena. Tento den totiž celý hrad osvítí úplněk, který vám buď dodá sílu pokračovat nebo vám překazí všechny plány.

Co se týče vztahů, na začátku měsíce jste se oprostili od zbytečných přátel, kteří vám akorát škodili a nepřinášeli do života nic dobrého. Po těchto přátelích vám však zůstal na památku nějaký zvířecí kamarád. Možná sova, krysa, pes či kočka? Vaší kolej teď toto zvíře doprovází, ale dejte si pozor! Hvězdy napověděly, že pokud zvířátko nebude dosti opatrné, může narazit na Ferdinanda, který si už brousí zuby.

*

Mrzimor: Začátek měsíce je pro vás velice nepříjemný. Vaší kolej čeká několik špatných zpráv, které ovlivní váš život tady na hradě. Je pro vás důležité se právě v těchto časech semknout a utužit vztahy v koleji. Jupiter na vás dohlíží a pomůže vám vytvořit nová přátelství, která vám v tomto měsíci hodně pomůžou.

Co se týče volného času, měli byste více relaxovat a pobývat venku. Přítomnost přírody vás utěší a dodá vám energii. Je doporučeno proto tento měsíc více chodit na procházky do lesa, pořádat pikniky, cestovat a také stanovat.

*

Nebelvír: Předchozí měsíce jste dráždili hada bosýma nohama a nevyplatilo se vám to. Začátkem měsíce na to proto doplácíte. V první polovině plodena vám však pomůžou postavit se na nohy noví činitelé. Ke konci měsíce pak jako kolej budete sršet motivací a novými nápady, které vám budou ostatní jen závidět.

Dobrá nálada v koleji v průběhu měsíce bude vzrůstat a vzrůstat. S několika přáteli dokonce podniknete výlety mimo hrad a posílíte tak svá přátelství. Dávejte si ale pozor, sklon Marsu neznačí nic dobrého, a proto se mezi vašimi přáteli může skrýt i nějaká zmije.

*

Zmijozel: Dle hvězd jste na vrcholu své slávy. Předchozí měsíce jste vkládali do svých úspěchů krev i pot, a proto si tento měsíc alespoň trochu odpočiňte. Zapomeňte také na všechny konflikty a naučte se odpouštět. Tento měsíc je pro to přímo dělaný. Zaměřte se také na svůj milostný život. Dámy čeká letní románek v koleji a pány přímo mezikolejní láska.

Co se týče odměn za soutěže, hvězdy ukazují, že tento měsíc bude váš! Ačkoliv jste předchozí týdny odevzdávali všechna zadání soutěží, planetu Merkur jste neměli v přízni a bylo vám to k ničemu. Tentokrát s příchodem Jupiteru zažijete neskutečné sprcobrání. Pokud vaše peněženka teď zeje prázdnotou, na konci měsíce bude přímo přetékat penězi.

*

Zaměstnanci: Mrlinužel, ploden je pro fialové doposud jedním z nejhorších měsíců roka. Nejenomže planety tento měsíc překazí skoro všechny vaše plány, ale také vás uvrhnou do dlouhé deprese. Hvězdy říkají, že útěchu najdete buď sami mimo hrad nebo ve společnosti Rosmerty.

Ohledně vaší kariéry to také nevypadá dobře. Silní jedinci tuto zkoušku ohněm zvládnou, avšak někteří budou nuceni ke změně. Ať už se jedná o změnu výuky či dokonce změnu zaměstnání, vyjdete ze své komfortní zóny. Ale nebojte se, k Zemi se přibližuje Saturn, který pro vás přináší dobré zprávy.

**

horoskop

***

Tak co, budete se naším horoskopem řídit? Nebo na spojitost planet, hvězd a budoucností nevěříte? Dejte nám vědět do komentářů, zda tomu všemu věříte nebo ne!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Destiny Dark
Vydáno: 4/2022

Komentáře
Jsem ráda, že teď vím, co mě čeká! Celá věštírna je podaná čtivě a vtipně, závěr je skvělá třešnička na dortu. :D
Aimée | 20. 07. 2022
To meme na konci! :D :D :D
Barb | 15. 07. 2022
Madam Verčo, KŘ jsou speciál ;) Můžou si vybrat mezi kolejí a zaměstnanci.. podle toho, co se jim hodí více :D
Destinyy | 13. 07. 2022
Já ziram, jako na havrasparskou to na mě sedí i v mudl světě :D včera jsem si prošla rozchodem (začátek měsíce :D) a po vztahu mi zůstávají během nej pořízené ryba a kočička! :D Takže bacha na Ferninarda, chápu. :D
Rog | 13. 07. 2022
já chci srpcobraní, mám nějakou výjimku, když su KŘ? :( a geniální meme :DD
Veronica Narcissa Williamsová | 12. 07. 2022
Miluju ten meme! :D A článek je taky super, těším se, co nám přinese další měsíc!
Ayuš | 12. 07. 2022
1685667257