Melanie Abott: „Jsem opravdu ráda, že vás mám, havrani. Buďte tak skvělí jako doposud.“

Dovolte mi, abych vám představila nově zvolenou primusku havraspárské koleje Melanie Abott. Jak vzpomíná na své prefektské roky? Co pro ni znamená post primuse? A jak vidí modrou kolej v budoucích letech?

Během závěrečného kolejního večírku, který se konal k ukončení školního roku Léto 2022, se ve vedení odehrálo mnoho změn. Jedna změna se týkala i pozice primuse, kde Ewenlia Lerche předala zlatý plíšek Melanie Abott.

Melanie v letošním roce začala studovat již 5. ročník. Během roku ji můžete vidět pobíhat jak v koleji, kde do minulého roku zastávala funkci prefekty, tak i na famfrpálovém hřišti, kde preferuje post střelce.

Když se Melanie stala prefektou, tak jsem měla možnost s ní udělat rozhovor, na který navazuji.

Melanie Abott

**

Corvinus Declaratio: Ahoj Mel, děkuji ti, že sis našla čas na rozhovor pro Corvina. Začneme zlehka, jak si užíváš prázdniny?

Melanie Abott: Ahoj Addie, děkuji za pozvání. Prázdniny byly skvělé, nezahálela jsem jediný den. Jeden týden na táboře, dva v Irsku a měsíc dobrovolničení v Německu. Za mě spokojenost. *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: Wau! Tak to jsi měla aktivní prázdniny. *srovná si pergameny* Je to něco kolem dvou hogroků, kdy jsem s tebou dělala rozhovor na prefektu. Jak vzpomínáš na tyhle dva hogroky? Co ti prefekt přinesl?

Melanie Abott: Prefektské roky byly fajn. Dostala jsem se do užšího vedení koleje a mohla tak více ovlivnit dění v ní. S ostatními péčky a panem kolejním nám to hezky klapalo. Myslím, že to byla dobrá příprava na post primuse.

*

Corvinus Declaratio: Jako svůj cíl, pro funkci prefekta, jsi v rozhovoru zmínila, že bys chtěla probudit havraspárskou kolejní místnost. Jak jsi spokojená s tímhle cílem?

Melanie Abott: Myslím, že tohle je věc, na které bude potřeba ještě zapracovat. Už jsme to probírali i v Zasedačce a shodli jsme se, že bychom chtěli mít letos více výprav, večírků a jiných kolejních akcí. Věřím, že už nám to letos vyjde.

*

Corvinus Declaratio: Doufám, že se ti podaří probudit modré. *šibalsky se podívá na další otázku* Mezi havrany si známá též jako Expertka na otužování. Co tě vlastně k této zálibě přivedlo?

Melanie Abott: Jistá nejmenovaná zástupkyně kapitána. *zasměje se* Nejdřív to byly tresty za drobné prohřešky, pak se z toho stal skoro až kolejní sport. Každopádně nyní už se s výkopy mírním.

*

Corvinus Declaratio: To by mě zajímalo, která zástupkyně v tom má prsty. *tváří se, že netuší* Na závěrečném kolejním večírku jsi převzala zlatý plíšek. Přijala jsi nabídku hned, nebo si váhala?

Melanie Abott: Samozřejmě, že jsem váhala. Ze začátku jsem si nebyla jistá, kolik budu mít v novém roce času, jestli mám funkci co nabídnout... Nakonec jsem ji však přijala a myslím, že jsem udělala dobře.

Jmenování Melanie

*

Corvinus Declaratio: *souhlasně pokyvuje* Co pro tebe znamená post primuse?

Melanie Abott: Především velkou zodpovědnost. Na vedení koleje mám teď opravdu velký vliv a můžu leccos změnit. Těším se, že bych Havraspáru mohla nabídnout různé náměty, kudy by se mohl dál ubírat, ale pořád trochu přetrvává strach, aby s nimi byli havrani spokojení.

*

Corvinus Declaratio: Už teď se těším na nové kolejní aktivity! Co si myslíš, že můžeš Havraspáru ze sebe nabídnout?

Melanie Abott: Můžu nabídnout pomocnou ruku komukoliv, kdo ji bude potřebovat. Moc ráda pomáhám lidem a teď, v čelní pozici, k tomu mám ještě větší příležitost. Taky mám několik nápadů, co bychom mohli změnit, a mám v plánu je Zasedačce postupně přednést

*

Corvinus Declaratio: V rámci nové funkce máš i zároveň větší zodpovědnost. Nemáš z toho strach?

Melanie Abott: Mám, ale beru to jako výzvu. Jsem ráda, že jsem tu příležitost dostala, ale doba ukáže, jak se s ní dokážu poprat.

*

Corvinus Declaratio: To je skvělé, že to takhle bereš! Havraspár pro mě znamená rodinu, místo, kam se ráda vracím. Vždycky zde najdu někoho, s kým si můžu promluvit, kdo mi pomůže, mile překvapí... Jsem za naši kolej opravdu moc ráda. Tohle je tvoje odpověď na otázku, co pro tebe znamená Havraspár. Souhlasíš s tím i nyní? Nebo k tomu chceš něco doplnit či pozměnit?

Melanie Abott: Samozřejmě že souhlasím. Ty pocity jsou ale ještě silnější než před dvěma roky. Jsem opravdu ráda, že vás mám, havrani. Buďte tak skvělí jako doposud.

*

Corvinus Declaratio: KRÁsná slova! *zmodrá* S novou funkci přichází také nové cíle. Jaké máš plány s havrany?

Melanie Abott: Myslím, že už jsem vše podstatné zmínila, a víc prozradit nemůžu. Máte se ale na co těšit *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: A poslední otázka. Jak se těšíš na nový rok? Co od něj očekáváš?

Melanie Abott: Předpokládám, že to bude rok především seznamovací. Primus má oproti prefektům více práv, ale i povinností, se kterými se budu muset postupně seznámit a popasovat. Ale i tak se moc těším a věřím, že si společně nový rok užijeme.

*

Corvinus Declaratio: Mel, děkuji za rozhovor. Chceš našim čtenářům ještě něco sdělit?

Melanie Abott: Taky děkuji. Čtenářům bych chtěla vzkázat, ať si užívají Hog plnými doušky, dobře se tu baví a vytváří tu skvělou atmosféru, která tu panuje.

***

Krásné ukončení našeho společného rozhovoru. Chtěla bych Mel do dalších let popřát dost kreativity, trpělivosti s ukrákaným hejnem. Doufám, že její plány s modrou kolejí ji vyjdou. Hodně štěstí!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Addie Hazel
Vydáno: 5/2022

Komentáře
Rozhovory čtu moc ráda a ani tenhle nezklamal, díky, Addie! A Mel, tobě přeji mnoho štěstí a spokojenosti ve funkci. Možná tě čeká dost práce a nervů, ale zároveň věřím, že i spousta radosti. Moc se těším, co s vedením Havraspáru přineseš!
Aimée | 18. 09. 2022
Moc gratuluju k odznaku, Mel. :)
Prin | 08. 09. 2022
Super článek, Addie! Líbí se mi, jak jsi Mel vyzpovídala jako primusku, když jsi s ní dělala článek i v době jejího prefektování. Také oceňuji výběr otázek a jak mezi nimi plynule přecházíš :-) Mel přeji hodně štěstí ve funkci, jiste se s ní brzy seznámíš a vše ti půjde jako po másle! :-)
Ayuš | 07. 09. 2022
1716515600