Hradní krize nováčků: „Nejsou smetáčky!“

Nová krev v ohrožení, nováčci nemají jak odklízet soví extrementy. Zachraňte je, kdo můžeš!

Nejčastější otázka nynějších nováčků zní: „Kde seženu smetáček?“
Jen málo kdo může poradit, protože smetáčky nejsou v ochodě č. 14: Kouzelnické nástroje naskladněny. Než tomu tak bude, máme tu řešení pro pět nešťastníků s plným sovincem… a o množství sov nyní není řeč!

Havraspár vyhlašuje soutěž pro nové tváře o momentálně nedostatkové zboží, o smetáčky, které uklidí po vaší sově. Nejen že tak budete moci zasílat dopisy, ale zbavíte se veškeré špíny a bakterií ve svém sovinci a to se vyplatí!

Až pěti z vás daruje Havraspár smetáček, ale nebude to zadarmo. Tedy platit samozřejmě nebudete, u nás je hlavní měna kreativita. Prostřednictvím komentářů nás přesvědčte, že smetáček potřebujete právě vy, a že vám ho má mo(u)drá kolej darovat.

 

 

Ukažte, že jste kreativní, že máte pod čepicí, servírujte nám vaší výřečnost či talent. Fantazii se meze nekladou, smetáček může získat kdokoliv, nemusí to být jen všestranně nadaný… stačí nás zaujmout!

Nezapomeňte, že vulgarismy ani výštěky do tmy nejsou něco, za co budete odměněni!

Soutěž poběží tak dlouho, dokud nerozdáme, co dát chceme! Ale neotálejte, poptávka je velká!

A pamatujte, vše co do soutěže (tedy do komentářů) vložíte, musí být vaše dílo, vaše slova a také to nesmí být nic, co už jste někde použili.

Smetáčkům a nováčkům zdar!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Lilien Emity Meissed
Vydáno:

Komentáře
Vážení havraspárští, jdu taktéž zkusit štěstí o smetáček, který je v posledních dnech mezi nováčky jedna z raritek. Proč tedy potřebuji akutně smetáček? Důvod je následující: Čarodějnice, či kouzelníci/kouzelnice létají na koštěti, že? Já ještě žádné koště ani smeták na létání nemám a toto se již prostě nedá... Nemohu přeci i nadále chodit na brigády do Žluté Tlapy každý třetí den pěšky! Každý den se jdu minimálně 3x podívat do obchodu č.14 na Příčné ulici a pořád nikde v dohlednu ani jeden jediný smetáček. Zde nastává zlomová situace toho, že brzy výkaly ze Školního sovince zaplaví pokoje nováčků, studentů, ale i celých Bradavic! Proto je na vás, abyste nás zachránili a nebyli už další oběti! Vyberte proto tedy pár šťastlivců, jež nás všechny spasí. Děkuji za přečtení a přeji všem mnoho štěstí v soutěži, úspěchů v Bradavicích a samozřejmě - brzké shledání s vaším jediným a vyvoleným smetáčkem.
Kimbra Azaria Lightwood | 08. 07. 2019
Zdravím snad brzo své spolumodré, V sovinci se mi cosi množí, sovy už jsou nešťastné, nemohou se vrátit zpátky, do své klece překrásné. V příčné totiž došlo zboží, smetáček, lopatka či košťátko, nedoplnily se zakrátko. Vědět pak, jak sehnat košťátko, je nad všechno pozlátko.
Kharianne Wolf | 08. 07. 2019
Milí modří, dovolím si také se přihlásit jako zájemce. Představte si, že v mém sovinci je uvězněna sova jedné zelené nebožačky, která svou sovu pověřila čekáním na mou odpověď, neuvědomiva si zoufalý stav nováčkovského sovince. (Tedy, ona nebožačka se tváří, že v pohodě a že sov má dost, takže pověst zachránců Zmijozelu na tom vybudovat nepůjde, ale tu sovu zachránit lze!) A co je ještě důležitější, já teď neustále chodím kontrolovat Kouzelnické potřeby na Příčné a neustále se vyptávám, zda už smetáčky nenaskladnili, místo abych dělala užitečnější činnosti, jako třeba skládání oslavných ód na modré.
Klotylda Malíková | 08. 07. 2019
Proč bych měla dostat smetáček? Nuže, hlavně proto, že mám v plánu být velkou módní ikonou a být mnohokrát zvěčněna v Módní patrole. Teda... to jsem chtěla, než jsem zjistila, že mám sovinec plný sovích... vítečeho! A to ještě ani nemám sovu vlastní, jen mi tam občas létají sovy ostatních. Nelibá vůně ze sovince se začala postupně linout ven... a někoho kdysi dávno zřejmě napadlo, že je dobrý nápad dát vedle sovince šatník. Tímhle tempem mi bude veškeré mé oblečení (kterého, pravda, zatím není mnoho, ale na tom nesejde!) "vonět" stejně jako sovinec. A to bych se mohla se snem stát se módní ikonou rozloučit. Pokud dáte smetáček mně, zachráníte tím celé další generace dívek, které prostě budou potřebovat můj vzor!
Maya Prinz | 08. 07. 2019
+na okno Havraspárské věže kdosi přilepil drápkem naškrábaný vzkaz+ Jméno mé je Sovulka. Bydlím v sovinci jedné novačky a už mě zlobí, jaký je tam binec. Minulou noc jsem se vypravila na loupeživou výpravu ke starším studentům, za účelem získání smetáčku. Než se mi ho ale podařilo nalézt, vyplašila mne krysa, pochutnávající si na fazolkách v čímsi kufru. Velmi prosím Havraspárskou kolej o smetáček, abych mohla poklidit ten chlívek co jsme s Kůůřou za těch pár dnů vytvořili a nehrozilo nám, že se naše novačka lekne a uteče z hradu. - Newičina sova Sovulka PS: za ten binec v jistém pokoji může Kůůřa, přestože jen hlídal PPS: starejte se o své mazlíky, jinak jim z těch fazolek bude vážně zle
Newika Shelley Lovecraft | 08. 07. 2019