Rychle a stručně Sedmibojařský zpravodaj
V Sedmiboji pořádají jatka?
Sedmiboj aneb co na to vy?
Soutěžící na scéně - Selena Enail Smithová
Soutěžící na scéně - Isabela Bloodová

Čtenáři a čtenářky,

právě držíte v rukou další vydání Sedmibojařského zpravodaje! Jistě jste už nedočkaví a těšíte se, jak si najdete nějaké útulné místečko na hradě, zaboříte se do křesílka a začnete číst.

Chtěli bychom vám moc poděkovat, došla nám totiž spousta milých sov a to nejen od modrých. Velmi nás těší, že jste příznivci našeho časopisu a nedočkavě očekáváte další výtisk. Děkujeme tedy nejen redaktorům, ale i čtenářům!

Spolu s redaktory tedy doufáme, že se vám druhé, květnové vydání SZ bude líbit a s chutí si jej přečtete! Teď už nebudeme dále zdržovat, jelikož na vás čeká 12 článků!

Madidess Leevian & Avreya Monowitz

Zelené Ostatky - Cerridwen Lowra Antares
Sedmibojařské mučení aneb Úkol za úkolem
Hádanky od Sfingy
Seznámení s porotci - David Nekromacer
24.5. | Sedmibojaři propadají zoufalství. Usuzujeme z toho, že už několik dní sledujeme Velkou síň, kde si elánu dodávají navzájem. Hezké gesto!
---
20.5. | Vrátila se Sfinga. Pro změnu zmizeli sedmibojaříci. Hradem kolují zprávy, že si na nich Sfinga smlsla dole ve sklepení. Modlete se za ně s námi.
---
17.5. | Někam se nám zatoulaly zprávičky tady zprava. Ale už je to opraveno a máte tu i ty nejdůležitější květnové! A k tomu i nové vydání Zpravodaje! Užijte si ho!
---
14.5. | Sedmiboj upadl v nezájem, všimli jste si toho také? Nikdo to neřeší, je to vyčpělé. Myslíte, že to ještě organizátoři oživí? My tak naivní už nejsme. Brzy však vydáváme další zpravodaj!

Archiv Sedmibojařského zpravodaje

První vydání | Druhé vydání | Třetí vydání | Čtvrté vydání
Na tomto čísle Corvina Declaratio se podíleli: Šéfredaktorka Sedmibojařského Zpravodaje: Madidess Leevian
Zástupkyně šéfredaktorky Sedmibojařského Zpravodaje: Avreya Monowitz
Technická stránka Zpravodaje: John Werewolf
Korektura a vizuální úprava článků: Janel Weil, John Werewolf, Larrie Larstonová, Madidess Leevian
Ilustrátoři: Madidess Leevian, John Werewolf
Autoři článků: Janel Weil, Katelyn Auster, Larrie Larstonová, Lilien Emity Meissed, Linn Rose Lairová, Madidess Leevian, Monny von Schatz
Šéfredaktorka Corvina (a ta, na kterou se má křičet, když vyvstanou připomínky): Larrie Larstonová

Poděkování: Všem autorům článků, kteří se svého úkolu zhostili s pílí Havraspáru vlastní. Skřítkům šmíráčkům za naběhané kilometry a nezaměnitelné informace, skřítkům bonzáčkům pak za dojídání veškerých zbytků, které jim přišly pod ruce. Siru ilustrátorovi za znamenitou tvář druhého Zpravodaje a ilustrátorům za trpělivost, se kterou aplikovali své hbité štětce na stále nové a nové články. Korektorkám pak za klid, se kterým přepisovaly všechna "aby jste" a podobné skopičiny. Poděkování patří také Larrie Larstonové, která byla ochotna snášet do 2:30 v noci kvílení Madidess Leevian a neustálé stěžování si na všechno možné, od skřítků, přes admin, úkoly konče.