Rychle a stručně Sedmibojařský zpravodaj
Seznámení s porotci - Eillen McFir Elat
Velké Finále - Tajemství sedmého úkolu
Tipuj, protože všichni tipují!
Co Sedmiboj dal Sedmibojařům?

Studenti, profesoři, duchové, zaměstnanci a jiní,

uf, tak jsme to přece jenom stihli. Další vydání Sedmibojařského zpravodaje je tu jen a jen pro vás! A přesně na čas!

Musím přiznat, že stvořit tento plátek nebylo až tak lehké, ale s pomocí několika šikovných redaktorů, kteří se srdnatě pobili nejen s esejemi, ale i s články, jsme to nakonec přece jenom zvládli! Nové vydání už je tu připraveno a voní novotou. Neváhejte a honem čtěte, dokud jsou ještě informace čerstvé.
Tak šup, na nic nečekejte a ponořte se do čtení! Doufáme, že se vám toto vydání bude líbit stejně, jako současné slunečné počasí.

Zůstaňte s námi!

Madidess Leevian

Souboj titánů: Je libo sfingu, či Sedmibojaříčka?
Metuzalém promluvil!
Soutěžící na scéně - Jean Molliacová
Soutěžící na scéně – Mariana Kohoutová
24.5. | Sedmibojaři propadají zoufalství. Usuzujeme z toho, že už několik dní sledujeme Velkou síň, kde si elánu dodávají navzájem. Hezké gesto!
---
20.5. | Vrátila se Sfinga. Pro změnu zmizeli sedmibojaříci. Hradem kolují zprávy, že si na nich Sfinga smlsla dole ve sklepení. Modlete se za ně s námi.
---
17.5. | Někam se nám zatoulaly zprávičky tady zprava. Ale už je to opraveno a máte tu i ty nejdůležitější květnové! A k tomu i nové vydání Zpravodaje! Užijte si ho!
---
14.5. | Sedmiboj upadl v nezájem, všimli jste si toho také? Nikdo to neřeší, je to vyčpělé. Myslíte, že to ještě organizátoři oživí? My tak naivní už nejsme. Brzy však vydáváme další zpravodaj!

Archiv Sedmibojařského zpravodaje

První vydání | Druhé vydání | Třetí vydání | Čtvrté vydání
Na tomto čísle Corvina Declaratio se podíleli: Šéfredaktorka Sedmibojařského Zpravodaje: Madidess Leevian
Zástupkyně šéfredaktorky Sedmibojařského Zpravodaje: Avreya Monowitz
Technická stránka Zpravodaje: John Werewolf
Korektura a vizuální úprava článků: Janel Weil, John Werewolf, Larrie Larstonová
Ilustrátoři: Madidess Leevian, John Werewolf
Autoři článků: Janel Weil, Larrie Larstonová, Lilien Emity Meissed, Linn Rose Lairová, Madidess Leevian, Monny von Schatz
Šéfredaktorka Corvina (a ta, na kterou se má křičet, když vyvstanou připomínky): Larrie Larstonová

Poděkování: Moc děkujeme Janel Weil, Larrie Larstonové, Lilien Emity Meissed, Linn Rose Lairové, Madidess Leevian a Monny von Schatz za práci na tomto vydání Sedmibojařského zpravodaje, protože na podmínky šibeničních termínů podstoupí jen málokdo a svou oddanost projevují jen ti nejvěrnější. Dále pak děkujeme všem, které jsme obtěžovali svými otravnými sovami a kteří neúnavně odpovídali na naše všetečné dotazy do všemožných anket, patří vám náš vřelý dík. Skřítkům Sedmibojaříčkům děkujeme za to, že si v naší redakci založili útočiště a ve dne v noci nás obveselují. A čtenářům a fanouškům Sedmiboje, že s námi vydrželi a stále nás čtou. Děkujeme! :)