Sedmiboji sláva!

Už je tomu tak... Sedmiboj je u konce, my známe výherkyni, a to naší úžasnou Larrie Larstonovou. Ale jak probíhalo vyhlášení, kdo se umístil na stříbrné a bronzové pozici a  mnoho dalšího z vyhlášení Sedmiboje se dozvíte, když budete číst dále.

Však to znáte, slavnost je slavnost. Ale jak probíhalo konkrétně vyhlášení Sedmiboje? Nejprve pan ředitel Nimrandir Elénére předal slovo organizátorce Sedmiboje, paní profesorce Elle Sutherland, aby se ujala vyhlašování. Vzápětí jsme si mohli všimnout skřítků Sedmibojaříků, jak nadšeně nastupují na podium a pronásleduje je už zmíněná profesorka.
Mnoho studentů hlasitě tipovalo vítěze a všichni drželi do poslední chvíle palce svým favoritům.

Paní profesorka nejprve poděkovala lidem, bez kterých by nebylo Sedmiboj možné zrealizovat, konkrétně Johnovi Werewolfovi za to, že zprovoznil Síň Sedmiboje, za veškerou pomoc a také za to, že její sovy vyvázly z jeho sovince bez újmy na zdraví.
Dále poděkovala porotě, která vždy ohodnotila úkoly včas, i když nezapomněla zdůraznit, že někdy to bylo jen tak tak. (Porota: David Nekromacer, Silvia Honorová, Eillen McFir ElatAlisma Bailly Fisto)

Poté jsme byli vyzvání, abychom zatleskali všem soutěžícím, kteří bojovali až do poslední chvíle, a i těm, kteří se o boj alespoň pokusili.

Ještě před tím, než někdo mohl něco vyhlásit, napochodovala do Velké síně sfinga, která samozřejmě nemohla u vyhlašování chybět! Byli jsme vyzváni, abychom zatleskali jak sfinze tak skřítkům Sedmibojaříkům.

Poté už jsme se konečně dozvěděli výsledky!

Na třetím místě se umístila Bilkis Blight, která během Sedmiboje získala 251 hvězd. Jako odměnu si odnesla 500 bodů a 700 srpců.

Na druhém místě se s 255 hvězdami umístila Jane Mooren, která si odnesla 600 bodů700 srpců.

A nakonec si necháváme naší perličku! Protože na prvním místě se umístila naše Larrie Larstová280 hvězdami. Odměnou jí bylo 777 bodů, 1700 srpců a vlastní karta do čokoládových žabek. Ale to ještě nebylo vše, Larrie dostala do svých rukou i putovní žezlo pro krále či královnu Sedmiboje.

Po vyhlášení propukl jásot všech modrých, kteří až do poslední chvíle doufali ve vítězství. Každý gratuloval všem třem umístěným.
Citace Johna Werewolfa: Slečno Larrie, gratuluji a děkuji za udržení této trofeje mezi modrými zdmi! :-))

Nakonec vyhlašování Sedmiboje se nechala slyšet paní profesorka Silvia Honorová, která tleskala ze všech sil, a pravila: Kolegyně Elle by zasloužila největší potlesk, jako organizátor byla naprosto dokonalá *obdařila profesorku Elle úsměvem*

A my můžeme jen přikyvovat a tleskat s ní. Děkujeme, madame Elle!

Šéfredaktorka Sedmibojařského Zpravodaje: Madidess Leevian Technická stránka Zpravodaje: John Werewolf Korektura a vizuální úprava článků: Janel Weil, John Werewolf, Larrie Larstonová Ilustrátoři: John Werewolf, Larrie Larstonová Autoři článků: Janel Weil, Larrie Larstonová, Lilien Emity Meissed, Linn Rose Lairová, Madidess Leevian Šéfredaktorka Corvina (a ta, na kterou se má křičet, když vyvstanou připomínky): Larrie Larstonová Poděkování: Děkujeme organizátorům Sedmiboje a všem, kteří se zasloužili o jeho konání, že se zhostili tak náročného úkolu a tak mistrně předvedli svá umění. Nebýt vás, nemáme o čem psát a co si užívat. Dále děkujeme všem zúčastněným, soutěžícím i porotě, že byli tak skvělými objekty zájmu a subjekty našich článků. Veliké díky patří rovněž siru Johnu Werewolfovi za to, že před každým vydáním ochotně přiskočil a vyrobil nám k němu líbeznou tvářičku. Nu, a asi největší dík patří všem čtenářům, protože bez vás by to nešlo, protože vy jste naše inspirace a motivace a ženete nás kupředu. Děkujeme vám všem a loučíme se se Sedmibojařským zpravodajem třetího ročníku Sedmiboje!