Žluté ostatky - Sophia Glis Glisová

V rubrice Ostatky se budete setkávat s těmi, kteří měli Sedmiboj na dosah, ale Štěstěna se rozhodla, že se na ně protentokrát neusměje. Ano, seznamte se s těmi, kteří byli nominováni, ale zůstali stát na prahu cesty za slávou. Pro tentokrát je tu Sophia Glis Glisová.

Sophia je vlastně hvězdou už teď - však se jako šéfredaktorka také stará o mrzimorský Žlutý Trimeles a každý žlutý ji zná jako tu, která akční a akční a akční. Sophia navštěvuje sympatický čtvrtý ročník a během své "kariéry" se už nesmazatelně zapsala do dějin hradu. Když roku 2008 procházela poprvé skrze tyto chodby, asi netušila, že se jí povede získat hned dvě prestižní ocenění. Jako první bych jmenovala Řád Helgy z Mrzimoru, který jí byl udělen ve školním roce Zima 2009 za reprezentaci své koleje a jejích ctností. Druhý řád je snad ještě cennější - jde o Řád ostrého brka, který se uděluje za úspěšnou novinářskou praxi a rozvoj kouzelnického tisku. A samozřejmě nesmíme zapomínat ani na Sophiinu účast v posledním ročníku Bradavické čtyřky.

I když nemá Sophia žádný závratný počet předmětů a spokojí se se svou kulatou osmičkou, dokázala se probojovat až na osmé místo v bodování za tento školní rok a se svými 4696 body je tak nejúspěšnější mrzimorskou sběračkou bodů. Kromě toho je také dobrou letkyní a dosáhla mistrovství na postu odrážeče, tedy je svému týmu i famfrpálovou posilou. Svou slovní zásobu si Sophia cvičí v Ďáblově jámě, kde se cítí jako doma, stejně tak jí není cizí třeba kvízování.

A co se nám o Sophii podařilo zjistit od okolí?

***

Selena Enail Smithová: Soph je podle mě zlatý člověk, a jsem ráda za to, že mě ještě něčím nepřetáhla, občas mám trošku vlezlé otázky, či jí pořád s něčím otravuju. Dělá koleji dobré jméno a je opravdu velký pracant, ale nebojí se požádat o pomoc. Já osobně znám Soph jako milou, pracovitou, usměvavou a veselou holku, která kdyby potřebovala pomoct, tak se pokusím o všechno co bude v mých silách. *směje se*

Chloe Phoenixová: Když jsem do Mrzimoru před půlrokem přišla, na Sophi si z té doby vůbec nevzpomínám, až někdy v průběhu roku jsem si všimla, že tu je taky kdosi, kdo dnem i nocí pro Mrzimor bez odpočinku pracuje, neúnavně sbírá body a snaží se dál, i když ostatní třeba už nic moc nedělají, ze všech sil se stará o svůj milovaný časopis a přeje si pro něj jen to nejlepší, ale především si všímá druhých a nabízí pomoc vždy, když ji potřebujete, aniž byste o ni museli sami žádat. Činy, ne slova, to je Sophi, nemyslí na sebe, jen na dobro Mrzimoru. Sice není pořád každému hned na očích a vždy ve středu všech událostí, zato mi ale po celý školní rok šla tím nejlepším příkladem, moc si jí za to vážím a jsem hrdá na to, že s ní mohu být v koleji, Mrzimor má velké štěstí řekla bych, takové lidi jako ona si může jen přát, protože právě u ní speciálně jsem si jistá, že i kdyby se všichni rozhodli na Mrzimor vykašlat a odešli jinam, tak že to bude právě Sophi, kdo tu čestně zůstane a i kdyby měla být sama, tak to nikdy nevzdá.

Ywa od Roztodivných: Sophia je jako většina aktivních Mrzimorčat hodně milá a je velice zodpovědnou redaktorkou Trimela. Teď se znovu ukázalo, že je tím člověkem na správném místě. (Nevím, jaké má CD zdroje, ale nechci to moc rozvádět. *zamrká*) Nějak víc se s ní neznám, ale znám ji jako jednu z velice aktivních lidí, kteří mají dobrý nápad, ať vyžaduje situace nápad jakéhokoliv druhu.

Vicky Charmant: Sophia je velmi zodpovědná, vždycky ochotná pomoci. Hlavně je duší i mozkem našeho Žlutého Trimela, bez ní by neexistoval.

Nicholas McElen: O Sophii mám velmi dobré mínění. Je pilná jak včelička, která neumře po prvním bodnutí, usměvavá, optimistická, pečlivá a velmi starostlivá. Je to jedna ze studentek, které jsou buď tak zapáleny životem na Hog nebo snad nakopnuty ropušníkovým dryákem.
Jedna z činností, kterou dělá nejlépe, je šéfování našemu kolejnímu časopisu - Žlutému Trimelovi. Pod jejím vedením jen kvete a kvete. Co bychom si počali, kdybychom ji neměli? *usmívá se*

***

A co bude dělat Sophia? Propadne, aby se mohla příštího Sedmiboje ještě účastnit? Nebo je její sláva v něčem jiném?

Tiráž Autor: Janel Weil
Vydání: 4/0

Komentáře
Jé, to jste mě překvapili! Úplně se tetelím blahem za tolik chvály:) Děkuju! A před Sedmibojařským zpravodajem smekám všechny klobouky, co mám! Je opravdu moc povedený.
sophia | 10. 07. 2010
Šéfredaktorka Sedmibojařského Zpravodaje: Madidess Leevian Technická stránka Zpravodaje: John Werewolf Korektura a vizuální úprava článků: Janel Weil, John Werewolf, Larrie Larstonová Ilustrátoři: John Werewolf, Larrie Larstonová Autoři článků: Janel Weil, Larrie Larstonová, Lilien Emity Meissed, Linn Rose Lairová, Madidess Leevian Šéfredaktorka Corvina (a ta, na kterou se má křičet, když vyvstanou připomínky): Larrie Larstonová Poděkování: Děkujeme organizátorům Sedmiboje a všem, kteří se zasloužili o jeho konání, že se zhostili tak náročného úkolu a tak mistrně předvedli svá umění. Nebýt vás, nemáme o čem psát a co si užívat. Dále děkujeme všem zúčastněným, soutěžícím i porotě, že byli tak skvělými objekty zájmu a subjekty našich článků. Veliké díky patří rovněž siru Johnu Werewolfovi za to, že před každým vydáním ochotně přiskočil a vyrobil nám k němu líbeznou tvářičku. Nu, a asi největší dík patří všem čtenářům, protože bez vás by to nešlo, protože vy jste naše inspirace a motivace a ženete nás kupředu. Děkujeme vám všem a loučíme se se Sedmibojařským zpravodajem třetího ročníku Sedmiboje!