Žluté ostatky - Adriana Bella Lee

V rubrice Ostatky se budete setkávat s těmi, kteří měli Sedmiboj na dosah, ale Štěstěna se rozhodla, že se na ně protentokrát neusměje. Ano, seznamte se s těmi, kteří byli nominováni, ale zůstali stát na prahu cesty za slávou. Pro tentokrát je tu Adriana Bella Lee.

I když je Adriana teprve ve druhém ročníku, na hradě už strávila dobu delší - nějakou dobu totiž pobyla v Mrazákolandu. Branami Hogwarts prošla poprvé v roce 2009 a podle toho, co jsme měli možnost o ní zjistit, sem dobře zapadla. Stala se členkou jedné z místních "rodin" a také účinkuje v kapele HoPeZaMaMu.

Adriana je klasická studentka, která nepatří ani mezi bodohrotiče, ani flákače. Drží se svého zlatého středu. Kromě toho, že je dobrou letkyní a na pozici odrážeče dosahuje mistrovských výkonů, není jí lhostejná ani výuka. V letošním roce si Adriana nabrala pět předmětů velmi různorodého zaměření, například Hůlkovědu nebo Kouzelnický zeměpis. Adrianě se podařilo nasbírat krásných 2046 bodů - převážně za soutěžní tvorbu - a dostat se tak na první stránku v bodování, což je přece jen velký úspěch!

O Adrianě jsme mohli zjistit, že jejím koníčkem je móda a že má dobrý vkus, co se týká jejích modních kreací, které vždy příjemně překvapí. Také je pravým mrzimorským sluníčkem, i když se málokdy vystavuje nějak výrazně na odiv - nemusí být středem pozornosti, je spíše taková "tichá voda".

Ale nebudeme brát slova z úst jejich majitelů, copak nám o Adrianě bylo řečeno?

***

Chloe Phoenixová: Pamatuji si moc dobře na první setkání s Adriankou, bylo to na mém prvním famfrpálovém tréninku, trénovala tehdy odrážeče a neustále mě shazovala z koštěte *směje se* A musím říct, nikdy jsem nelitovala, že jsem ji poznala, protože od té doby si nepamatuji na jediný případ, kdy by mě na zápasech někdo srazil potloukem, pokud vedle mě na koštěti seděla ona s odrážečskou holí. Je skvělé mít někoho tak nebezpečného vedle sebe na své straně *rozesměje se* Ale nejen to. Teď ale nemám na mysli, jak nenápadně a skromně sbírá hromady bodů, ona je totiž taky taková skrytá duše Mrzimoru. Svým optimismem a vlídnými slovy jakoby prozařuje celou kolejku, i když si to málokdo asi uvědomuje. Jsou lidé, kteří když se nechají zmrazit, tak si toho ani nevšimnete, nebo jiní, jejichž odchodu hořce litujete, ale občas se stává, že se jen někdo na chvíli nenápadně vytratí a vám najednou něco chybí a přemýšlíte a nemůžete na to přijít. A pak si všimnete, že někdo je v seznamu osob zase žlutý a hned se začnete těšit a doufat, že se brzy vrátí. Takže jsem ráda, že je Adri konečně z Mrázkolandu zase zpět *usměje se*

Ywa od Roztodivných: Adrianu znám už jako nováčka a také od té doby si s ní píši. Patří k těm milým lidem s dobrými nápady. Rozumím si s ní výborně (doufám, že by mi dala za pravdu), ale asi i proto ti k ní moc neřeknu. Bavím se s ní prostě v různých situacích, týkajících se třeba i mudl světa.

Vicky Charmant: Adrianu znám méně, ale nutno o ní říct, že je pro Mrzimor velkým přínosem. Také vím, že má ráda módu a hezky se obléká *zamrká*

Iva WildDragon: Slečna Adriana je osůbka překypující energií, nezkazí žádnou legraci. Je talentovanou hráčkou na koru a ze hry na rumba koule učinila přímo vědní disciplínu.

***

Tohle je tedy Adriana. Setkáme se s ní za čtyři roky v dalším pokračování Sedmiboje? Získá znovu šanci reprezentovat kolej a tentokrát se na ni usměje štěstí? Nechme se překvapit.

Šéfredaktorka Sedmibojařského Zpravodaje: Madidess Leevian Technická stránka Zpravodaje: John Werewolf Korektura a vizuální úprava článků: Janel Weil, John Werewolf, Larrie Larstonová Ilustrátoři: John Werewolf, Larrie Larstonová Autoři článků: Janel Weil, Larrie Larstonová, Lilien Emity Meissed, Linn Rose Lairová, Madidess Leevian Šéfredaktorka Corvina (a ta, na kterou se má křičet, když vyvstanou připomínky): Larrie Larstonová Poděkování: Děkujeme organizátorům Sedmiboje a všem, kteří se zasloužili o jeho konání, že se zhostili tak náročného úkolu a tak mistrně předvedli svá umění. Nebýt vás, nemáme o čem psát a co si užívat. Dále děkujeme všem zúčastněným, soutěžícím i porotě, že byli tak skvělými objekty zájmu a subjekty našich článků. Veliké díky patří rovněž siru Johnu Werewolfovi za to, že před každým vydáním ochotně přiskočil a vyrobil nám k němu líbeznou tvářičku. Nu, a asi největší dík patří všem čtenářům, protože bez vás by to nešlo, protože vy jste naše inspirace a motivace a ženete nás kupředu. Děkujeme vám všem a loučíme se se Sedmibojařským zpravodajem třetího ročníku Sedmiboje!