Sedmibojařská NEJ

Už je to tak, Sedmiboj je u konce, my známe výsledky a já jsem trošku probádala síň Sedmiboje. Nebudu tu vykládat, že to bylo zcela dobrovolné, ale i mě zajímalo, co všechno se tam dá zjistit.

skřítci

Tak tedy, pojďme se podívat, co jsem vypátrala.

Nejdříve jsem musela projít Vstupní síní, kde na mě vybafly podpory. Ano, myslím tím onu kolonku se jmény soutěžících, u kterých bylo tlačítko "Držím ti palce". Neváhala jsem ani chvilku a dala se do počítání a zjistila jsem následující zajímavosti:

Nejvíce podpor za celý Sedmiboj získala Selena Enail Smithová, a to 2732, což je zhruba 94 srpců.

Nejvíce podpor naklikal Mrzimor: 8190 podpor =cca 282 srpců

Druhý nejpodporovanější tým byl Havraspár: 5039 podpor = cca 173 srpců

Zmijozel získal 1177 podpor= cca 40 srpců

A Nebelvír měl 839 podpor = cca 28 srpců

Pokračovala jsem dál. Když jsem si přečetla nominované (které už dávno znám!), očima přelétla slib osobní cti a proběhla kolem místností s visačkou "Pravidla", "Termíny" a  "Soutěžní úkoly", ocitla jsem se v průběžném pořadí, kde jsem mohla zkouknout, jak si stojí jednotlivé koleje v počtu získaných hvězd. To bylo následující:

1)      Nebelvír

2)      Mrzimor

3)      Zmijozel

4)      Havraspár

 

Toto pořadí však bylo ovlivněno výpadkem některých soutěžících, tudíž některé týmy byly značně oslabené. Kompletní zůstal jenom tým Mrzimoru.

Zahnula jsem a prošla osobními stránkami soutěžících, kde jsem zhlédla naprosto skvělé úkoly a vůbec nezáviděla porotcům jejich těžkou práci.

A pak už jen zbývala poslední místnost, a to Síň čísel. Zde jsem zjistila největší počet získaných hvězd za jediný úkol:

  1. úkol- Larrie Larstonová 48 hvězd
  2. úkol- Isabela Bloodová 48 hvězd
  3. úkol- Larrie Larstonová 44 hvězd
  4. úkol- Bilkis Blight 44 hvězd
  5. úkol- Larrie Larstonová 48 hvězd
  6. úkol- Larrie Larstonová 45 hvězd
  7. úkol- Larrie Larstonová 44 hvězd

A jak to bylo s hvězdami od jednotlivých porotců za celý Sedmiboj? Tedy, kdo získal od jednotlivých porotců nejvíce hvězd? Bylo to velmi jednoznačné:

Eillen McFir Elat- Larrie Larstonová 74

Silvia Honorová- Larrie Larstonová 67

David Nekromacer- Larrie Larstonová 66

Alisma Bailly Fisto- Larrie Larstonová 73

Jak můžete vidět, Larrie Larstonová na tom byla velmi dobře, ale když se podíváme, jak jí na paty šlapali všichni její soupeři, hlavně dvě červené slečny Jane MoorenBilkis Blight, musíme před všemi smeknout. Ať už se umístili či nikoliv, prokázali, že se ničeho nezaleknou, a došli až na konec. To si zaslouží úctu. Těmito soutěžícími byli:

Bilkis Blight

Isabela Bloodová

Jane Mooren

Jean Molliacová

Larrie Larstonová

Paul Brewer

Selena Enail Smithová

Teodorik Valdorius

 

Soutěž opustili:

Elanius Aine Neil

Elennar Hollkin

Ginevra de Naga

Mariana Kohoutová

 

Letošní Sedmiboj měl i oproti předchozím více dohlížejících stvoření, jelikož ke skřítkům Sedmibojaříkům přibyl ještě čestný host, a to Sfinga, která byla naprosto úžasná. A dokonce se stala lamačkou chlapeckých a profesorkých srdcí.

sfinga

A to je ode mne vše, teď již nám nezbývá než se ohlédnout za tímto Sedmibojem a těšit se na další.

P.K. (poslední kráknutí): Do "Nej" záležitostí Sedmiboje bych ještě mohla přidat tu haldu jídla a i pití, co se snědlo a vypilo po vyhlášení Sedmiboje a i během něho, ale to bychom tu byli ještě dlouho.

Tak krásné vzpomínky na třetí ročník Sedmiboje a světlé zítřky v ročníku příštím přeje Corvinus!

Šéfredaktorka Sedmibojařského Zpravodaje: Madidess Leevian Technická stránka Zpravodaje: John Werewolf Korektura a vizuální úprava článků: Janel Weil, John Werewolf, Larrie Larstonová Ilustrátoři: John Werewolf, Larrie Larstonová Autoři článků: Janel Weil, Larrie Larstonová, Lilien Emity Meissed, Linn Rose Lairová, Madidess Leevian Šéfredaktorka Corvina (a ta, na kterou se má křičet, když vyvstanou připomínky): Larrie Larstonová Poděkování: Děkujeme organizátorům Sedmiboje a všem, kteří se zasloužili o jeho konání, že se zhostili tak náročného úkolu a tak mistrně předvedli svá umění. Nebýt vás, nemáme o čem psát a co si užívat. Dále děkujeme všem zúčastněným, soutěžícím i porotě, že byli tak skvělými objekty zájmu a subjekty našich článků. Veliké díky patří rovněž siru Johnu Werewolfovi za to, že před každým vydáním ochotně přiskočil a vyrobil nám k němu líbeznou tvářičku. Nu, a asi největší dík patří všem čtenářům, protože bez vás by to nešlo, protože vy jste naše inspirace a motivace a ženete nás kupředu. Děkujeme vám všem a loučíme se se Sedmibojařským zpravodajem třetího ročníku Sedmiboje!