Soutěžící na scéně: Adelina Susan

Zmijozel nakombinoval moudrost eReSka s mladou krví. A Adelina náleží právě k té mladé krvi. Studentka teprve druhého ročníku a již se pustila do celohradního náročného klání. Jak to přežila?

Adelinu jsem zastihla v překvapivě dobrém stavu. Vypadala sice unaveně, ale tak nějak smířeně až optimisticky. Co by za to jiné Sedmibojařky daly! Jak se s tím popasovala a na co určitě bude vzpomínat? Na to jsem se zeptala a vytáhla z ní i další odpovědi.

 

Corvinus Declaratio: Už to máš za sebou, gratuluji! Jaké jsou pocity? Teď už vlastně máš padla, že? Konec esejí, konec Sedmiboje ...

Adelina Susan: Těžko to nějak shrnout do pár pocitů. Esejový týden byl spolu se Sedmibojem dost velký masakr a boj s nedostatkem času jak při studiu, tak i mimo něj. Takže teď jsem upřímně ráda, že mě dohánějí resty jen v mudlovském životě. (A že jich není málo.)

*

Corvinus DeclaratioNepřipadala sis trochu v nevýhodě, když jsi nezažila žádný z předchozích Sedmibojů?

Adelina Susan: Hlavně u praktických úkolů ano. Některé úlohy jsem viděla poprvé v životě včetně lektvaru. Občas mi trvalo déle pochopit princip řešení. Každopádně stálo to za to a člověk si alespoň ověří, že by měl mozek trénovat o něco více a častěji.

*

Corvinus DeclaratioSlyšela jsem, že jsi měla prazvláštní strategii před posledním úkolem a to nacpat se k prasknutí utíkajícím sushi, co tě k tomu vedlo a jak to nakonec dopadlo? Uteklo?

Adelina Susan: Ke mně se dostala neaktuální informace a tom, že jde o soutěž v běhání, kde bude běhat slečna Sůša. Tak jsem se chtěla trochu zahřát před úkolem a proběhnout se. Když jsem ale došla na místo, tak mi bylo řečeno, že vzhledem k nebezpečí drobení se závod zrušil. Tak jsem si holt alespoň nacpala pupek větší troškou sushi, které naštěstí nikam neutíkalo.

*

Corvinus DeclaratioNastal někdy moment, kdy sis říkala, že už je to moc a že to asi vzdáš?

Adelina Susan: Ten nastal 3x.

Poprvé po pročtení prvního hodnocení porotců. Ne mého konkrétního, ale z globálu. Některé slovní obraty mi přišly nevhodné a spíše urážlivé než podnětně kritické. Tak jsem zvolila svoji taktiku a přestala to číst.

Roli porotce určitě nezávidím, není jednoduché porovnávat 12 odlišných úkolů a zaměřovat se na stejné parametry hodnocení, když ani neznáte záměr autora. Při vyhodnocení vždy trojce nejlepších se ale velmi shodujeme.

Druhá krizovka přišla u míchání lektvaru, kdy jsem si už trhala vlasy a chtěla se otrávit. Naštěstí přispěchal na pomoc pan Olík a pan Ronald a našli důvod mého neúspěchu v podobě škrkny, která mi něco pomíchala.

No a třetí a nejhorší moment přišel s posledním praktickým úkolem. Vybrala jsem ne moc vhodný čas a v aréně jsem byla do tří do rána. S polo zavřenýma očima se to řešilo hůře. Za skvělé podpory Bibi se to ale zvládlo.

*

Corvinus DeclaratioCo ti tato zkušenost dala?

Adelina Susan: Intenzivní procvičení asertivity a vytrvalosti. Prohloubení znalostí ve studiu draků. Možnost skvělého rozhovoru se slečnou Niam a hlavně seznámení se s pár skvělými sedmibojaři, kteří mají můj velký obdiv. (No a ujištění se o tom, že s pastelkou v ruce jsem fakt moták.)

***

S těmito slovy se se mno Adelina rozloučila a vrátila se k zaslouženému odpočinku.

Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Any Dawson
Vydáno:

Komentáře
1550309992