Nové famfrpálové naděje

V Havraspáru se během letošního roku objevilo hned několik nadějných famfrpálových hráček. Přečtěte si, jaké mají tyto slečny pocity ohledně famfrpálu!

Letošní famfrpálová sezóna je za námi a v Havraspáru se objevilo spoustu nováčků se zájmem o tento oblíbený sport. Do modrého týmu přibylo několik nových tváří, některé z nich už dokonce měly to štěstí a zahrály si během mistrovského zápasu. Část těchto slibných posil jsem vyzpovídala o jejich pocitu z famfrpálu a budoucnosti.

Corvinus Declaratio: Máš za sebou první školní rok ve famfrpálovém týmu. Jak ses k famfrpálu vůbec dostala a jak sis letošní sezónu užila?

Aimée LeavittováVzhledem k tomu, koho mám za patronku, mám famfrpál vlastně povinný. *směje se* Ale je teda pravda, že bych ho asi hrála i tak. Sezónu jsem si užila moc!

Mia Whitebear: Jak jsem se k famfrpálu dostala? Jednoduše jsem byla neuvěřitelně zvědavá. Prostě jsem se musela jít podívat na trénink. Letošní sezonu jsem si moc neužila. Ze začátku jsem se poctivě účastnila tréninků, ale pak se mi mudlsvět převrátil naruby a já už jsem Merlinužel neměla tolik času létat na koštěti.

Myker Fae McGarden: K famfrpálu jsem se dostala přes patrona, který mě ke hraní vedl hned od začátku. Sezóna byla super a už se těším na IT.

Olivie Henrieta VětroplacháUž jako malé lososí mládě mě Aya lákala. A famfrpál prostě nejde ani nezkusit!

*

Corvinus Declaratio: Už přesně víš, jaký post budeš v budoucích letech trénovat, nebo si necháváš možnosti otevřené? A pokud víš, proč sis vybrala právě tento post, co tě na něm nejvíc zaujalo?

Aimée LeavittováHned na prvním tréninku jsem věděla, že budu hrát na střelci. Sice jsem si pak další trénink ještě nějaké posty zkoušela, ale to spíš abych se ve své volbě ujistila. A víš, že ani nevím, proč jsem si ho vybrala? Prostě mi přišlo, (a stále přijde), že jsem se pro střelce narodila. *směje se*

Mia Whitebear: Začala jsem trénovat odrážeče a pravděpodobně u něj zůstanu. Určitě bych si chtěla vyzkoušet i jiné posty. Ještě nemám úplně rozhodnuto, jestli to pro mě bude to pravé ořechové.

Myker Fae McGarden: Mám v úmyslu zůstat u brankáře. Začala jsem s ním opět po patronovi a zalíbil se mi. Možná v budoucnu ještě budu trénovat chytače, ten se mi také moc líbí.

Olivie Henrieta VětroplacháJá začala jako odrážeč a tak i skončím. *směje se* Chci říct budu pokračovat. Post jsem nijak nevybírala. Na prvním tréninku jsme měli říct, co chceme zkusit a já řekla první věc, co mě napadla. A to mě chytlo a baví mě to pořád! *vykouzlí úsměv*

*

Corvinus Declaratio: Je něco, co ti na letošní sezóně vadilo? Máš nějaký famfrpálový zážitek, který už by sis nechtěla zopakovat?

Aimée LeavittováNic mi extra nevadilo, ale rozhodně bych si nechtěla zopakovat ty nervy a zmatek, co byl při zápasu s Mrzimorem. Teda popravdě, já jsem měla, přestože jsem pro tým byla takovou poslední záchranou, nervy při každém zápase. *dá se do smíchu*

Mia Whitebear: Žádný takový negativní zážitek nemám.

Myker Fae McGarden: Kromě pádu hradu při posledním zápase mě asi nic negativního nenapadá.

Olivie Henrieta VětroplacháTo nemám. Nic mi nevadilo. Možná, že v mých silách není stíhat všechny tréninky. *usmívá se* Ale to s mým mudlovským životem nepůjde nikdy.

*

Corvinus Declaratio: Událo se naopak během letošní sezóny ve famfrpálu něco extrémně pozitivního, z čeho jsi nadšená a co by sis ráda zopakovala?

Aimée LeavittováZrovna teď mě nic extra nenapadá, prostě bych chtěla, aby byly kolejní tréninky stále tak skvělé.

Mia Whitebear: Vždy mě velmi potěšilo překročení úrovně. Nevím, jak je to u jiných postů, ale u odrážeče mi přijde posun vpřed neuvěřitelně pomalý. Podle mého názoru to není zrovna lehká pozice, takže jsem samozřejmě byla neuvěřitelně šťastná, když jsem konečně úspěšně použila potlouk, aniž by mi to ubralo hodnoty na zdraví.

Myker Fae McGarden: Pozitivní pro mě byly všechny tréninky, pochopitelně hlavně ty, kde se mi dařilo.

Olivie Henrieta VětroplacháBavilo mě sledovat poslední (a asi nejnapínavější) zápas. Doufám, že všechny budou tak dech beroucí!

*

Corvinus Declaratio: Nebude to trvat dlouho a otevřou se ti dveře na individuální tréninky. Těšíš se? A co od IT očekáváš?

Aimée LeavittováNa IT se těším straaašně moc! Budu se moct rychleji zlepšovat a víc našemu skvělému týmu pomáhat. +usměje se+ Od individuálních tréninků očekávám prostě famfrpál, jinak ani nevím. *směje se*

Mia Whitebear: Jasně že se těším. Doufám, že se mi podaří na sobě trošku zapracovat.

Myker Fae McGarden: Na IT se těším moc a očekávám, že mi půjde díky tomu získávání zkušeností o dost rychleji. Plus si budu moct zase o něco snáze vyzkoušet i ostatní posty, k čemuž jsem se během roku ve snaze využít čas na maximum moc nedostala.

Olivie Henrieta VětroplacháOčekávám, že se budu dál zlepšovat. A těším se moc. Jsem na to zvědavá. *usmívá se*

*

Corvinus Declaratio: Máš do budoucna nějaké famfrpálové předsevzetí? Je v této oblasti něco, čeho bys chtěla dosáhnout?

Aimée LeavittováChtěla bych se stát hlavně výborným střelcem!

Mia Whitebear: Zatím jsem si žádné předsevzetí nedala.

Myker Fae McGarden: Předsevzetí? Inu, natrénovat co nejvíce zkušeností se mi podaří, to je pro další rok je asi tak vše. *pousměje se*

Olivie Henrieta VětroplacháAsi ne. Farmfpál nejspíše nebudu stíhat na té top profesionální úrovni. Ale chci, ať mě to nadále baví a ať si všichni užijeme na hřišti spoustu zábavy.

***

Tak to tedy vidíte. Havraspár má několik nadějných famfrpálistek na všech možných postech a nezbývá než jim poděkovat za odpovědi a zároveň popřát hodně síly a vytrvalosti do dalších famfrpálových sezón!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Arietty Liella Minette
Vydáno: 1/2018

Komentáře
Šikulky jste, tak ať vám to vydrží! :-)
Ayuš | 30. 01. 2018
1552960730