Jak šel čas s...

V těchto článcích se chystáme podívat na zoubek stylu jednotlivých hradních osobností v průběhu času. A tím prvním na koho se zaměříme není nikdo jiný než... Any Dawson.

Abychom zjistili, zda měla vybraná osoba vytříbený vkus od počátku svého působení na hradě, nebo si jej vypěstovala postupem času, projdeme vždy hradní záznamy, na nichž je zachycena, a uvedeme zde vývoj jejího zevnějšku.

***

Dnes se tedy zaměříme na novopečenou fialovou madam Dawson. Je proslulá svou bohatou garderobou, a tak jsme zapátrali, jak to vypadalo v dobách jejích začátků. První modely jsme dohledali z roku 2011, což je vzhledem k době, kdy přišla na hrad (2005), trochu pozdní úlovek. Nicméně dokládá to její tehdejší módní zaměření.

*

Občas sáhla i po outfitu s kalhotami, avšak stále chtěla působit elegantně.

*

Pak přišla éra zvaná „princeznovská“.

*

Pokud byste řekli, že madam Dawson není ani trochu sportovní typ, nenechte se mýlit. Když šlo o podporu kolejního famfrpálového týmu, dokázala vykouzlit třeba tento model, kterým si rozhodně neudělala ostudu.

*

Následující podobizny zachycují její poněkud "praštěné" období, kdy navštěvovala poutě, trpěla kožními problémy nebo se stala dýňožravou upírkou...

*

Nejvíc ji ovšem vystihuje následující model - vždy okouzlující a půvabná rebelka, která pro ulovení nejednoho školního trestu a pro pobavení nás všech, sem tam vystrkuje růžky.

Pak už přišel jen fialový hábit a tím zároveň zakončíme toto putování za stylem a vkusem madam Dawson.

***

Kdybychom to shrnuli, je myslím jasné, že madam Any měla a stále má v oblibě svou bývalou kolejní barvu a je velmi konzervativní co se týče účesu. Její zářivá kštice téměř nezměnila podobu. Pouze nakrátko měla období kaktusového účesu, ale nejsme si jisti, zda by Any nebo Dawsonka souhlasily s jeho uveřejněním...

Už nyní pro vás ale hledáme další tvář, kterou podrobíme módnímu cestování časem. Těšte se!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Wronka Zabloudilová
Vydáno: 2/2018

Komentáře
Boží, boží! Slečno Wroní, moc děkuji!! Jsem moc ráda, že se zachoval důkaz mých rohů, když je teď už nemůžu nosi, fňuk! :D
Dawsonka | 23. 03. 2018
1548072617