Na slovíčko s modrou kapitánkou

Zaujíma vás metlobal? Nemôžete sa dočkať začiatku novej sezóny? Neprespite jedinečný rozhovor s našou talentovanou modrou kapitánkou Ayou Watanabe!

Čas pomaly plynie a s ním  sa nám blíži aj začiatok Metlobalovej sezóny! Utekala som na metlobalové ihrisko, a tam som našla osôbku, pod ktorej krídlami sa rozrastá a zdokonaľuje náš tím. Pod jej prísnym orlím zrakom sa prváci učia sedieť na metle a staršie ročníky poraziť súpera pri zápase. Nehovoríme samozrejme o nikom inom, než o našej jedinečnej modrej kapitánke Aye Watanabe.

***

Corvinus Declaratio: Ahoj, som rada, že si prišla! *usmeje sa*

Aya Watanabe: Ahoj, žádný problém, ráda s tebou kdykoli udělám nějaký rozhovor. *oplatí úsměv*

*

Corvinus Declaratio: Ako si sa cítila, keď si dostala ponuku na post kapitánky?

Aya Watanabe : Nejprve mi Edý poslal nabídku na vstup do Zasedačky, což mě mile překvapilo a přijala jsem ji. Za pár dní za mnou přišel s tím, zda nechci být kapitánkou, že Saphira z jistých důvodů už nebude. Byla jsem v šoku a naprosto jsem to nečekala. Možná také proto, že si doteď neumím vysvětlit, proč z postu kapitána odstranilo vedení Saphiru. Váhala jsem a nevěděla, zda nabídku vzít či ne. Na jednu stranu jsem chtěla, protože mě famfrpál moc baví, ale na druhou stranu se mi okamžitě vybavil seznam povinností, který nešel ruku v ruce s mým nedostatkem času. Nakonec jsem ale přijala, protože mi došlo, že nikdo jiný by to nejspíše v té době neudělal. Jsem ráda, že si tehdy vedení vybralo mě a doufám, že i tento rok budu alespoň tak úspešná jako loni, avšak nejlepší by bylo zopakovat si svůj první rok - pohár by se líbil nám všem.

*

Corvinus Declaratio: Má funkcia kapitánky nejaké výhody alebo nevýhody?

Aya Watanabe: Samozřejmě, stejně jako každá funkce.

*

Corvinus Declaratio: Čo bol, alebo je pre teba najväčší úspech? *usmeje sa a pretočí stranu svojho novinárskeho bloku*

Aya Watanabe: Pohár. Je to však takový ten hmotný úspěch, kterým budu vidět i poté, co odevzdám odznak. Tým jsem přebrala ve skvělém stavu po Saphiře, které ho však z velké části vybudoval předchozí kapitán Edmund, za což jsem vděčná, ale i přesto je vidět, že ač na tom byl tým dobře, zlepšoval se. A právě tyto pokroky týmu považuji za ten největší osobní úspěch, který vedl k tomu největšímu hmotnému úspěchu. *usměje se při vzpomínce na pohár*

*

Corvinus Declaratio: Plánuješ tento rok nejaké zmeny?

Aya Watanabe: Nevím, co by sis pod pojmem změny představovala, ale každým rokem pár změn nastane nějak samo nebo si svůj příchod na scénu přímo vynutí nějakou komplikací. Já osobně zatím nic neplánuji. A i kdyby, tak bych to takto veřejně asi neřekla.

*

Corvinus Declaratio: Čo by si najviac uvítala nové? Mala by si nejaké vízie, ako by sa dal zlepšiť metlobal?

Aya Watanabe: Jelikož zrovna naše kolej byla jediná pro prodloužení doby regenerace, taky bych asi uvítala právě tuto změnu, ale ostatním kolejím se návrh nelíbil, tak to zůstane jen mým přáním. Také bych uvítala změnu ve fungování zlatonky, konkrétně jejího ukazatele. Zdá se mi, že je poněkud rozbitý už pár sezón a jeho posouvání se mi nezdá úplně férové, ale to je všechno moc subjektivní, na to se musí podívat odborná komise v čele s hradním čarostavitelem a případně to nějak vyřešit.

*

Corvinus Declaratio: Veľa nováčikov sa zaujíma o fakultné tréninky. Čo ich čaká a neminie? *usmeje sa*

Aya Watanabe: Dřina, modřiny, stres, únava...však to znáš. Ne, samozřejmě si dělám jen srandu. *zasměje se* Prváky toho čeká mnoho, především objevování famfrpálového světa, plno zážitků a zábava.

*

Corvinus Declaratio: Tak a týmto sa ti chcem poďakovať za rozhovor. Prajem ti príjemný zvyšok dňa. *usmeje sa a zavrie si blok*

Aya Watanabe: Děkuji za příjemný rozhovor, měj se krásně.

***

Tešíte sa na metlobalové zápasy? Máte nejaký nezabudnuteľný metlobalový zážitok? Podeľte sa oňho s nami v komentároch!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Grace Annabeth Reatcher
Vydáno: 2/2018

Komentáře
Krásný článek! ;))
Hetty L. | 09. 03. 2018
1550309521