Ceny zakladatelů Léto 2018: Kdo letos?

Ani letos nepřijdete o tradiční závěrečnou "tipovačku" na udílení Cen zakladatelů, kterou náš kolejní časopis přináší již dobrých pár let. Studenti jednotlivých kolejí se podělili o své tipy nejen u své koleje.

Cena zakladatelů... prestižní ocenění, jehož nového nositele se dozvídáme až při závěrečné slavnosti. V průběhu roku můžeme tipovat některé studenty, kteří by si ho dle nás zasloužili. Často to pro kolejní ředitele bývá opravdu oříšek, vybrat jen jednoho studenta ze své koleje, jemuž cenu udělí. Ten pak získá své místo v Síni slávy.

Sovy byly rozeslány a bylo osloveno mnoho studentů napříč kolejemi. Byla jim položena jedna nelehká otázka: "Kdo by měl v roce Léto 2018 získat Cenu zakladatele příslušné koleje". Mnozí se k otázce vyjadřovat nechtěli, tudíž počet oslovených dané koleje není stejný. Ovšem o tipy ochuzeni nebudete, jelikož téměř všichni dotazovaní se uvolili k tipování možných kandidátů i v ostatních kolejích. Nyní již k samotným názorům.

**

Angela QuickBow: Za sebe musím říct, že jsem dlouho přemýšlela nad tím, kdo by to mohl být. Jako první mi napadla naše kapitánka Aya, která už několik sezón vede tým tím správným směrem. Má veliké srdce, ve kterém má místo pro všechny havránky. Pro tým i pro kolej toho dělá mnoho, ne jen co se famfrpálu týče, myslím, že je to velká bojovnice, která by si cenu rozhodně zasloužila.

Taky bych ji přála naší pokladnici Myker, která se s láskou stará o kolejní konto ale také o nás všechny. V koleji je hodně aktivní, dělá všechno, co může, a mnohdy to ani není vidět. Určitě by si ji zasloužila taky.

Musím říct, že do jiných kolejí až tak dobře jako do té naší nevidím, a proto si netroufám nikoho nominovat. Jsem si však jistá, že tuhle cenu dostane ve všech kolejích ten, který si ji doopravdy zaslouží.

*

Aimée Leavittová: Letos by si Cenu Roweny zasloužila AyaWatanabe. Už třetím rokem vede skvěle famfrpálový tým, je v koleji aktivní, podá pomocné křídlo, když je potřeba... A letos k tomu přihodila i nemalý počet bodů.

Do ostatních kolejí nevidím, takže si moc netroufám tipovat. Takhle zvenčí bych ale Cenu zakladatele ráda vidělu v Mrzimoru u Amandy Wright, v Nebelvíru u Emmy Ellie Lewis a ve Zmijozelu u Andry Tigers.

*

Aya Watanabe: Nad cenami zakladatelů vždy nějakou chvíli přemýšlím, ale letos jsem měla jasno celkem rychle. Cenu Roweny z Havraspáru bych nejraději viděla u Angely QuickBow, která toho pro kolej dělá mnoho už několik let. Je pravou modrou duší a i když není moc vidět, její práce vidět rozhodně je.

Cenu Salazara Zmijozela bych bez pochyby udělila Narcisse Cinerey, protože ta pro svou kolej maká od prvního ročníku. Pro Zmijozel snad dýchá a tento prestižní řád jí po právu náleží.

Z Mrzimoru mě napadají hned dvě slečny. První je Amanda Wright, prefektka, která má vždy úsměv na tváři a práce jí jde hezky od ruky. Druhá je Jenny Layla Gilesová, která pro kolejní famfrpál snad žije. Moc se snaží, aby z mrzimorského týmu něco bylo a je to po dlouhé době v mých očích úspěšná kapitánka této koleje. Je až smutné vidět, že i přes její velkou dřinu jí to letos vůbec nevyšlo. Plno hráčů jí nemohlo na zápasy dojít a ona se i na hlavu mohla postavit, aby vůbec složila základní sestavu. I přesto to dokázala a zápasy tým provedla se vztyčenou hlavou. Věřím, že takto jednou bude přebírat famfrpálový pohár nebo aspoň tento kolejní řád.

*

Anee Hillsová: Hmm, to je těžká otázka. *usměje se* Já kdybych mohla, tak tuto cenu dám snad celé koleji, protože byli všichni skvělí. Ale to bohužel nejde a proto si myslím, že cenu Roweny z Havraspáru by si zasloužila Aya Watanabe, jelikož pro Havraspár dělá hodně.

*

Edmund Heusinger: Nemám takový přehled, abych mohl vybírat v ostatních kolejích, zato v Havraspáru mám celkem jasno. Nejen za tento rok, kdy vede školní bodování, ale i za léta předchozí, během kterých se zapojovala do kolejního dění a později pak i v Zasedačce a samozřejmě ve své funkci kapitánky famfrpálového mužstva, kde taktéž již dlouho odvádí dobrou práci, si podle mě Řád Roweny z Havrasáru zaslouží Aya Watanabe.

*

Zendaer Amattis: Osobně bych u nás cenu zvažoval dát Lessien, která toho dělá hodně v pozadí a kreslí pro všechny naše soutěže krásné ilustrace. Taktéž bych uvážil lidi, kteří jsou v koleji dýl, dříve udělali práci, nebo dlouhodobě přispívají správné modré atmosféře - WaynaLopézAnnie Reprobate. Tam si nejsem až tak jistý.

U ostatních kolejí - červená Emma Ellie Lewis, jinak jsem postřehl jen náhodné aktivit, u zelených hádám, že si zvolí svojí osobnost Hogwarts Narcisse.

Žlutí mi příjdou dost nevýrazní, takže netuším. Možná ChrisJericho loni nebyl doceněn a co vím, tak dělá hodně, loni byl jedním z tahounů jejich poháru. Také jsem zaslechl chválu na Jenny Laylu Gilesovou.

*

Penelopa Parren: Cenu bych udělila asi Betrii Carson, protože mi přijde ocenění hodné, že jen za první ročník zvládla nasbírat tolik bodů.

To odpovím jen u Nebelvíru, jinde lidí moc neznám. *usměje se*V Nebelvíru bych tuto cenu udělila Birgitt, protože na to že je druhák, tak to dotáhla až na primusku.

*

Annie Reprobate: Skoro každý by si Cenu zakladatele u nás zasloužil. Letos bych ocenila famfrpálovou kapitánku Aya Watanabe, které nejen do svého postu dává, co může.

Za Zmijozel by si cenu určitě zasloužila Narcisse Cinerea, protože je úžasná a moc toho dokázala. V Nebelvíru bych to přála Annie Wise a nejen protože máme stejné jméno. *směje se* U Mrzimor moc nevím, ale Susan Cooková je moc fajn. *usměje se*

*

Myker Fae McGarden: V Havraspáru bych cenu asi letos udělila naší prefektce Lessien Posie. Po celý rok odváděla spoustu práce, ať už s vnitrokolejkami či zásobením ilustracemi do soutěží, plus ji snad nikdy neopouští dobrá nálada.

Do ostatních kolejí až tak moc nevidím, ale v Nebelvíru bych asi volila prefektku Emmu Ellie Lewis, která je i reprezentuje v Sedmiboji. Ve Zmijozelu je určitě dobrá kandidátka letošní vítězka OH, zástupkyně DV a primuska Narcisse Cinerea. V Mrzimoru bych hlasovala pro prefektku Amandu Wright, protože je to myslím skvělá a neskutečně pracovitá slečna.

**

Alex Teerová: Za naši kolej bych viděla rozhodně Mischel. Věčně usměvavá holka, kamarádka, bodohrotička a v neposlední řadě správkyně obrazárny. Letos se o hodně zasloužila, přišla s několika nápady, jak kolej vylepšit. Dále by se mi taky líbila Mandy, která pro nás věčně organizuje různé večírky a soutěže. Je to skvělá žlutá duše, loni velký dříč v rámci bodů.

Za Havraspár mám jednoznačný tip, Ayu. Skvělá kapitánka, bodohrotička. Moc ji neznám, ale budí u mne respekt.

Za Zmijozel bych viděla Narcisse. Nedávno mě přesvědčila, že je to člověk žijící pro kolej. Vždy ochotná pomoct, i když je člověk bezradný.

Nebelvírské moc dobře neznám, zde je můj tip nejtěžší... Ale představuji si Esmeraldu, protože když se podívám na její čarostav, se všemi oceněními, smekám klobouk.

*

Vicky Charmant: Věřím, že s Cenou Helgy z Mrzimoru se konečně dostane na naši prefektu Amandu Wright. Už několik školních let ji vnímám jako člověka, který se pro naši kolej angažuje nejvíce a nejvýrazněji odráží hodnoty Helgy z Mrzimoru. Vymyslela nám spoustu nových kolejních akcí, je výraznou posilou ve famfrpálu i bodování, obzvláště jsem obdivovala její nasazení v roce, kdy měla nevděčné druhé místo. Navíc se naprosto nesobecky rozdává pro kolejní pokladnu. Snaživých lidí máme v koleji víc, ale hlas pro Amandu je pro mě už několik let naprosto jednoznačný, držím pěsti!

Otřepaná fráze, do ostatních kolejí nevidím. Pokud bych měla tipovat, asi bych se zaměřila na ty, co cenu zakladatele ještě nemají, v Nebelvíru by to mohla být primuska Birgitta Runesson, pro mě sice není nejvýraznější osobností Nebelvíru, ale určitě ji nemají v čele pro nic za nic.

Ve Zmijozelu by myslím cena zakladatele mohla putovat do rukou primusky a nově zvolené Osobnosti Hogwarts Narcisse Cinerey.

V Havraspáru mi nejpravděpodobnější volbou přijde famfrpálová kapitánka a horká kandidátka na Snaživce roku Aya Watanabe.

*

Mischel Binghum: Ja som veľmi poctená tým, že si ma oslovila a s nadšením ti odpoviem na tvoje otázky. Ak ti nevadí budem odpovedať abecedne ako idú zakaždým fakulty.

Z Havraspáru by som ju udelila Angele QuickBow za sedmiboj, viem, že skončila, ale je to úžasná baba, snažila sa zakaždým a aj sa snaží nielen v učení ale aj v metlobale. Tak preto.

Z Mrzimoru by som cenu udelila našej primuske Susan Cookovej. Jednoznačne si to zaslúži, robím prefakultu aj prvé aj posledné. Aj keď tu by som videla ešte našich dvoch prefektov Amandu Aarona ako veľmi vhodných kandidátov a popravde je to veľmi ťažké rozhodnutie koho najviac by som tam rada videla.

Z Nebelvíru je to slečna Theresa Brendi. Nemám iní dôvod len ten, že keď si predstavím Nebelvír a že kto je v ňom strašne akční tak ako prvá ma napadne ona.

Zo Zmijozelu by som navrhla moju dobrú kamarátku Hannabell Cavanaugh. Nie preto, že sme kamošky, ale myslím si, že robí dosť pre fakultu a to nie len v metlobale, pridáva do obrazárni obrázky, mimochodom dosť pekné a aj sa snaží v študijnych veciach. A to, že je strašne milá ku každému sa mi veľmi páči. Zobrala ma pod svoje krídla v súbojáku a nerobila rozdiel vo fakultách. Je zlatá.

*

Kim Sarah Reevesová: Cenu Helgy by si letos zasloužila Mandy nebo Mischel. Obě se totiž zajímají o kolejní dění. Vymýšlejí soutěže, jsou aktivní (v rámci svých možností) a pro kolej toho dělají dost. Navíc jsou to skvělé slečny, které dokáží vyslechnout, pomoc a jsou na tebe vždy milé, i když třeba zrovna nemají svůj den.

Cenu Salazara asi získá Narciss. Účastní se Sedmiboje, je aktivní, je vidět. Navíc je celohradně oblíbená a když jsem s ní měla možnost pracovat v loňském roce, byla vždy otevřená nápadům, vnímavá a dobře se s ní povídalo.

Cenu Roweny bych přála Ayuš. Usměvavá, skvělá slečna, která rozhodně vidět je a tak nějak jí z havraspárské koleje vnímám nejvíce.

Cenu Godrika bych přála Nerysce, myslím si, že dlouhodobá oddanost koleji je důležitá a měla by být ceněna. Navíc je to zase ta osoba, kterou z nebelvírské koleje vnímám nejvíce.

*

Andrew Uroboros: Tipovat si možné kandidáty na Cenu zakladatelů, je vždycky složité. Občas máš pocit, že ta cena by měla být trojitá a občas ti přijde, že i jedna je moc *usmívá se* Ale letos bych ji bral ve dvojím vydání, protože si myslím, že máme v koleji hned dvě, správně jsou to obě dívky, kandidátky.

Jednak Mandy. To děvče dlouhodobě maká a je pořád pozitivní a vstřícná. To je dar, který nemá každý a který je pro kolej požehnáním.

A pak mě hodně oslovuje neutuchající energie a dobrá nálada Mischel. Někdy si říkám, že tajně ujídá Soptíkovi jeho ohnivé dobroty, protože přeci není možné, aby byl někdo takhle naspeedovaný. A každý den k tomu. Ale ona je a dokáže svou energií nakazit i druhé. Fascinující.

Další koleje jsou ještě větší hlavolam. Já se přiznávám, že letošní rok jsem na hradě spíš tichý společník. U mudlů je toho nějak dost a, omlouvám se hradním zdem, víc mě to tam baví. Takže krom občasného nahlédnutí do VS a do Arény, ostatní spolužáky moc nepozoruji. Nicméně zkusím udělat křížek do tipovačky.

Za červenou kolej bych si tipnul Esmeraldu Milagrosa. Co jsem měl možnost vidět, je to fakt dříč a nejen na poli famfrpálu. Jako druhou bych asi viděl Annie Wise. Beru v potaz samozřejmě Sedmiboj, kde statečně válčí, a přesto stíhá sbírat koleji nemálo bodů. Klobouk dolů před ní.

Zelená kolej má těch adeptů víc. Od Cissy, přes Andru až hubatému Zpýťovi. Ale osobně tipuji Narcisse. Jednak maká v Aréně Sedmiboje, pro kolej na Primusovském postu a ve sběru bodů taky nezaostává. Možná nás slečna Suši překvapí, ale já vidím Cissu jako nejpravděpodobnější nositelku letošní Ceny zakladatelů.

Modrá kolej je pro mne dlouhodobě nejméně průhledná *usměje se a pokrčí rameny*. Nevím proč, ale u vás mi přijdou všichni zvláštně vyrovnaní. Horko těžko hledám někoho, kdo by nějak výrazně vybočoval a na koho bych mohl ukázat prstem a říct "To je on!" aniž by již cenu měl. Co mi to děláte? Mám střílet od boku? Tak dobře... možná Aya? Vážně nevím. *usměje se*

*

Vivian Adamsová: Můžu za sebe jen říct, že za Mrzimor bych osobně řekla, že by si to zasloužila Misch, ale to říkám hlavně proto, že vím, kolik toho má v osobním životě a kolik toho ještě vkládá sem, té energie. Za mě je to neuvěřitelné.

**


Calla Torová: Z mé koleje bych řekla, že si cenu zaslouží Birgitta Runesson nebo Emma Ellie Lewis. Obě pro kolej dělají hodně, a my jim za hodně vděčíme.

U ostatních kolejí si nejsem jistá, jejich dění tolik nesleduji. Ale skoro každý si ji zaslouží, ať za nějakou maličkost. Bez nich by kolej nebyla ono.

Havraspár: Wronka Zabloudilová

Zmijozel: Zuzka Malron

Mrzimor: Jenny Layla Gilesová

*

Hekatea Centaurix: Cenu Godrika Nebelvíra bych letos moc a moc přála naší prefektce Emmě Ellie Lewis. Nejenže se ctí reprezentuje kolej v Sedmiboji, ale nepolevila ani ve svých prefektských povinnostech – letos si díky ní Nebelvírští oprášili trochu česko-slovenčiny v HP – a navíc udržuje skvělou náladu v kolejce i na hřišti.

Podobně by si cenu jistě zasloužili i další, např. Martin Matýsek, Theresa Brendi, Esmeralda Milagrosa nebo Nerys Heliabel Ghostfieldová – Martin a Ner pro své schopnosti zajistit technickou stránku kolejních soutěží, Thery a Esme zase pro tu organizační složku.

Také Cenu Helgy z Mrzimoru bych letos přála sedmibojařce - Eivli SSelene nebo Lilian Isabelle Rorrs, přiznávám, že zvlášť u Rorrsky mě překvapilo, že se tohoto řádu ještě nedočkala. Dlouhodobě je pro mě jednou z nejvýraznějších tváří Mrzimoru... ale to už možná bude tím mým dinosauřím věkem.

Podobně bych ocenění přála mrzimorské prefektce Amandě WrightMischel Binghum, která mi svým studijním zápalem - aniž to tušila - přichystala ošklivé selhání v jedné z našich vnitrokolejních soutěží. *mrkne*

U Ceny Salazara Zmijozela jsem asi nejméně objektivní, přála bych ji totiž Bibi Anne pro její nakažlivou dobrou náladu a ranní energii. Aktivitu v koleji nedokážu nestranně posoudit, nedokážu tedy říct, kdo by si ji letos nejvíc zasloužil svou prací pro kolej.

Co se týká Ceny Roweny z Havraspáru, budu přát štěstí famfrpálové kapitánce Aye Watanabe - a to zdaleka nejen pro množství bodů, které letos nasbírala. Víc si cením jejích milých slov.

*

Emma Ellie Lewis: Čo sa týka našej koleje, Rád by som udelila Birgit, pretože aj keď jej mudlovia dávajú poriadne zabrať, tak si vždy nájde čas na to aby naplánovala výpravu do lesa, či aby trénovala famfrpál a tiež si skvelo plní svoje primusovské povinnosti.

Za Zmijozel by som Rád udelila Narcisse alebo Andre, za všetko čo pre kolej robia. Andra je skvelá kapitánka, vďaka ktorej patrí Zmijozel medzi najlepšie famfrpálové tímy na hrade. Narcisse, je zas skvelá primuska, ktorá sa aktívne zapája do diania na hrade, je tiež účastníčkou Sedmiboja a redaktorkou DV.

Za Mrzimor by som Rád udelila Amande, pretože je veľmi šikovná a koleji veľmi pomáha vo všetkých smeroch, ako aj pri plnení prefektských povinností, tak aj pri famfrpále.

Za Havraspár by som Rád udelila Myker, za všetko čo pre kolej a pre všetkých havraspárskych robí. Rada pomáha a vždy poradí keď je potreba.

*

Tessa di Maristella: Za naši, nebelvírskou kolej bych na tuto cenu navrhovala Esmeraldu Milagrosa a nebo Theresu Brendi. Obě dvě se snaží udržet pohromadě náš famfrpalový tým a myslím, že to není lehká práce. Spoustu času tráví na trénincích a do toho stíhají bravurně plnit úkoly a soutěže. Jsou úžasné!

Za Havraspár bych vybrala Grace Annabeth Reatcher, protože se snaží své koleji získávat body, studuje hodně předmětů a u toho se ještě velmi angažuje ve spolku Scamanderův kufřík. Netuším, jak to vše dokáže stíhat. :) Nebo Arietty Liella Minette, jejich primusku a Lessien Posie, jejich ptefektu. Vím, že obě dvě se snaží být tady pro kolej a své spolužáky, mají spoustu práce s organizování různých aktivit, vymýšlí soutěže a jsou v pozadí všeho dění. Je to docela nevděčná práce, protože né každý si uvědomuje, kolik mají povinností a kolik volného času je to stojí.

K Mrzimoru a Zmijozelu se nemůžu moc vyjádřit, protože z této koleji ještě nikoho neznám moc dobře. Možná bych nominovala Amanda Wright za Mrzimor. Účastní se všeho dění, studuje velmi pilně a píše krásně články pro DV.

*

Melisa Pestrá: U nás v koleji by tu cenu podle mě měla získat Esmeralda Milagrosa. A proč zrovna ona? Protože je to přirozený vůdce. Má smysl organizace. Je zodpovědná. Vymýšlí pro kolej různé akce i vede famfrpálový tým. Dělá toho pro kolej zkrátka spoustu, a proto si myslím, že v naší kolejí by tu cenu měla získat ona.

Co se týká Mrzimoru, tam by to měla být asi Mischel Binghum. A důvod? Mischel je aktivní studentka. Nasbírala hodně bodů. Kromě toho ale pomáhá koleji i ve fanfrpálu. I ona toho pro kolej tedy dělá hodně a proto by tu cenu měla dostat.

V Havraspáru by to pak měla být asi Aya Watanabe. I ona je totiž velice aktivní ve výuce a kolej tedy zásobuje nemalou sbírkou bodů. Do toho navíc vede i famfrpálový tým a pomáhá koleji tedy i tím.

No a ze Zmijozelu by podle mě tu cenu měla dostat Andra Tigers. Andra sice nemá nejvíce bodů v koleji. Nicméně i tak kolejí bodově dost pomáhá. Navíc vede také famfrpálový tým a vede ho dobře. Umí si sjednat pořádek a navíc je také přátelská a je s ní i legrace.

*

Zoraida Boyer: Abych byla upřímná, vůbec netuším koho říct. Tipovala bych Birgitta Runesson nebo Emma Ellie Lewis. Ale určitě je více lidí, kteří si to zaslouží.

Ve Zmijozelu tipuji Bibi Anne nebo Narcissa Cinerea.

V Mrzimoru mám tip pouze asi jen na Chris Jericho.

A v Havraspáru bych to viděla na Angela QuickBow nebo Aya Watanabe.

**


Andra Tigers: V modré koleji bych Cenu udělila dlouholeté kapitánce Aye, která svůj tým perfektně vytrénovala. Navíc v letošním roce výrazně pomohla Havraspáru k získání školního poháru.

Řád Salazara Zmijozela bych ráda viděla u Narcisse, která se na pochodu koleje podílí již nějakou dobu. V půlce letošního roku převzala i post primuse, kterého se ujala na výbornou.

Nevím, kdo by si Cenu nejvíce zasloužil v Nebelvíru a Mzimoru, tipuji ale, že za žlutou kolej ji dostane Amanda, za Nebelvír pak buď Birgitta nebo Emm

*

Zpytlehněv Zďáblíkov: Myslím si, že ve Zmijozelu letos řád vyhraje naše primuska Narcisse Cinerea a je rozhodně prvním člověkem, který mne v této spojitosti napadne. Dělá toho v koleji hrozně moc a to i navzdory tomu, že má další povinnosti v DV a účastní se sedmiboje. Někdy mám pocit, že je Cisska na více místech najednou, nebo si někde na černo pořídila obraceč času. Je vždycky k dispozici, když jí někdo potřebuje. Vždycky si najde čas na vyřešení nejrůznějších problémů v koleji a byla schopná dokonce okamžitě zaskočit v HK po odchodu bývalého šéfredaktora a najít vhodného nového.

Kromě Cissky by mi nevadilo ani, kdyby řád dostala naše famfrpálová kapitánka Andra Tigers. Famfrpál je nedílnou součástí koleje a je to věc, která Zmijozel neskutečně spojuje. Vést famfrpálový tým, hlídat tréningy, motivovat lidi k létání a hlídat, aby nejedli, není nic jednuduchého a Andra to zvládá dělat nejen dobře, ale také tak aby to pro letce byla zábava. A navíc výrazně snižuje Zmijozelské náklady za stravu.

*

Lucia Morrígan Swallow: Myslím, že cenu by letos s největší pravděpodobností mohla získat Cisska (Narcisse Cinerea), protože letos (s pomocí obou prefektek) odvedla při vedení koleje úžasnou práci, navíc nás reprezentovala v sedmiboji a o jejím úspěchu v OH ani nemluvím.

Dalšími výraznými ctižádostivými osobnostmi a tedy adepty na cenu jsou pokladník Zpýťa, který nahrabal neuvěřitelné množství peněz a reprezentoval v sedmiboji, Andra, která zase dovedla celý tým k výhře famfrpálového poháru, prefektky Elaine RobillardLoralei Silwerin, nebo naše mladá novinářská hvězda Hayden Folivora.

*

Loralei Silwerin: U nás v koleji mám hned tři kandidáty na tuto cenu a jsou to Andra Tigers, Narcisse Cinerea a Zpytlehněv Zďáblikov. A proč? Tihle tři dávají do své koleje vše, co mohou. Dělají z ní místo, kde se člověk cítí dobře, mají skvělé nápady, prostě dělají Zmijozel Zmijozelem, já sama si naší kolej bez nich nedokážu představit. *usměje se*

***

Padla spousta jmen, někteří studenti se ve své volbě shodují, jinde se rozhodují mezi několika favority. Nejčasteji padla jména funkcionářů, kteří jsou hradnímu osazenstvu více na očích. Nám v tuto chvíli nezbývá nic jiného, než čekat na ortel kolejních ředitelů. Ti na dnešní závěrečné slavnosti, která ve Velké síni započne v 19.00 hodin, udělí Cenu zakladatele jednomu výjimečnému studentovi z příslušné koleje.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Nicolette Marique Leroy
Vydáno: 27. 6. 2018

Komentáře
Děkuji všem, kteří tipovali mě. Moc si toho vážím, nečekala jsem, že se tam objevím. A protože už se ví, kdo dostal ceny, tak gratuluji všem, kteří je získali, opravdu si to zasloužili. ♥
Bubák | 27. 06. 2018
I já děkuji za zmínku Call, je to od Tebe hezké :)
Wronka Z. | 27. 06. 2018
Zeníku, já už Řád mám, ale díky! ♥
Annie R. | 27. 06. 2018
Všem, kteří mě na Cenu Roweny z Havraspáru tipovali, moc děkuji. Už jen to pro mě moc znamená :-)
Aya Watanabe | 27. 06. 2018
Na článok som sa veľmi tešila, lebo autorka článku keď ma oslovila tak bola strašne milá, ale keď som sa dostala k môjmu menu, ktoré sa opakovalo tak som vnútorne odpadla. Nečakala som to vôbec, že by dakto mňa spomenul. Ako ja som v šoku a ak tu trepem dve na tri nečudujte sa. Som z toho mimo. Ja chcem hlavne poďakovať všetkým. Fakt ďakujem :D
Mischel | 27. 06. 2018
Moc děkuji všem, u kterých zaznělo mé jméno. Vážím si toho =)
Lessien Posie | 27. 06. 2018
1550308014