Móda v Eldertree

Eldertree, město, ve kterém jsme viděli leccos a ještě více slyšeli. Takový starosta Scott Murray nám prozradil opravdu zajímavé věci o zdejším cestovním (ne)ruchu, na svém putování jsme potkali několik obyvatel, kteří nám byli ku prospěchu, máme tip, na jaké slavnosti se vydat ale co ještě nevíme, je jak se tamější obyvatelé oblékají! Omyl, my to víme a vše vám povíme! Pokud vás zajímá móda v Eldertree, tak vesele čtěte dál!

Jakmile si vzápětí prohlédnete námi „ulovené“ modely, určitě nám dáte za pravdu, že eldertreeťané mají vkus! Osobitost se skloubí s ležérností, ale i elegancí a zaručeně s pohodlností. Na žádném modelu nechybí kouzelnický šmrnc, tudíž hned víme, s kým máme co do činění.

První model jsme zachytili na místní průvodkyni muzea stromů, Alici Nenápadné. Umí dokonale splynout s okolím, a tudíž mají méně všímaví turisté často problém jí najít, i když stojí kousek od nich.
Sama Alice říká, že už způsobila nejeden srdeční kolaps, aniž by to zamýšlela.
Nejraději má kombinaci zelené, černé a oranžové. Její model působí vzdušně a velmi pohodlně, což je v její branži zapotřebí.

*

Další veselý model předvádí místostarosta, Marcus Black. Je veselou duší města, žádná slavnost se bez něj neobejde. Lidi baví nejenom svým skvělým smyslem pro humor, ale také úžasnými modely. Nikdy by nevyšel ve stejném modelu dvakrát, proto byste se v jeho skříni 100x ztratili, než byste našli cestu ven. Nadšeně kombinuje i nezkombinovatelné. Toto je jeden z jeho střídmějších modelů, ale i tak stojí za to!

*

Rádi bychom vám představili i Marthu de Ete. Pochází z noblesní a bohaté rodiny, ovšem i tak stojí nohama pevně na zemi a je velmi milá. Neváhala se s námi dát do řeči a tak jsme se dozvěděli mnohé o ní, o jejím rodě a dokonce i o samotném městě. Martha se nepohybuje jen ve vysokých kruzích, naopak… ráda zavítá mezi chudé lidi, často ji můžete vidět v dětském domově, kde se věnuje dětem, které zbožňuje. Její vkus je velmi elegantní, zdobivý, ale pořád skromně vypadající.

*

Na závěr vám ještě ukážeme letovou šampionku! Jmenuje se Sandra Flame a rozhodně o ní ještě někdy uslyšíme. Ve vzduchu je jako doma, na koštěti je na ni radost pohledět. Nejen, že dokáže spoustu zajímavých akrobatických kousků, ale také by se dala nazvat modelkou nebes. Potrpí si na pohodlí, stejně jako většina obyvatel tohoto města, ale má svůj osobitý šmrnc  a nikdy nezapomene na něco, co jí ještě více ozvláštní, ať už účes, doplňky nebo samotný outfit.

***

Jak vidíte v Eldertree není o zajímavé modely nouze, naopak… nikdo zde nechce být obyčejný, tudíž mudlovskou klasiku zde rozhodně nehledejte! Tohle byla jen malá ochutnávka, pokud vás zajímají další skvostné modely, vydejte se na putování jako my!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Corvinus Declaratio
Vydáno:

Komentáře
1550312683