Kamarádství na hradě a mimo něj

Na hradě mám jednu kamarádku, která mi je obzvláště blízká. Nechodí na stejné předměty, nesdílí mou vášeň ve famfrpálu, o krysu jsem se jí musela postarat sama, aby jí neumřela, dokonce ani nemá stejnou barvu. Přesto je to výjimečná bytost, bez které nevím, co bych si počala.

Nemůžeme říct, že by nás dal dohromady hog, spíše my dvě se dohromady na hog přihlásily. Ještě se ségrou jsme udělaly společnou registraci, jeden hogrok po zelené kamarádce, abychom tak dovedly k dokonalosti náš čtyřbarevný čtyřlístek přátel sdílející lásku ke světu J.K. Rowlingové.

Myslím si však, že díky hogu jsme si opět o něco blíže. Máme další témata k probrání, již nemusíme pomlouvat jen naše společné přátele, do drbárny můžeme zahrnout celý hrad. Ostatní se nad námi někdy pozastavují, co to plácáme za jména, my se vždy jen na sebe usmějeme a pokračujeme v konverzaci.

Máme další důvod ke společným nářkům, jedna druhé si můžeme postěžovat, kolik nám ještě chybí úkolů a esejí. A to si prosím jedna vzala tři a druhá pouze jeden předmět!

Ačkoliv se nám hog prolíná i do skutečného života, stále mezi nimi rozlišujeme. Hog nám dal další témata k diskuzi, avšak nesebral nám to nejdůležitější: čas strávený spolu. Vídáme se snad ještě častěji než předtím, a když ne, tak si dlouhé hodiny telefonujeme a posíláme stovky HP obrázkových vtipů, nic nám ale nemůže nahradit bezprostřednost, s jakou navzájem reagujeme a následné výbuchy smíchu, přes internet nevidíme, jakou kravinu či ptákovinu zase ta druhá koní (to je tedy zvěřinec *usměje se*, chybí nám vzájemné ksichty. A těch ovládáme nepřeberné množství.

Ačkoliv si při jakékoliv hře zcel jasně rozdělujeme barvy figurek, při debatách se předháníme, kdo z nás má lepší večírek či kolejní zábavu, úspěšnější sedmibojaře, více bodohrotičů, občas na sebe pořváváme ne úplně slušné poznámky týkající se našich kolejí, nedokážu si bez mé Bethynky představit volný čas. Nevím, kdo by na mě i u mudlů pořvával Penelopko, kdo by mi nadával do Billy, protože Penny je moc trapný, nevím, kdo by zcela plynule navazoval na mé trapné hlášky (které nikomu jinému vtipné nepřijdou).

Pokud toto čteš, Bethany Green, DÍKY!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Corvinus Declaratio
Vydáno:

Komentáře
1550439513