Mo(u)drý odpočinek

Večer v pátek třetího srpna se v Havraspáru, jak nejspíš většina z vás ví, nesl v duchu letního odpočinku v Komnatě nejvyšší potřeby, který pro nás zorganizovala Aimée. A byla to jízda – tedy, pardon – vlastně plavba

Zatímco všude jinde na hradě i mimo něj panuje naprosto nesnesitelné horko, a jak jsme se v průběhu večera s ostatními mo(u)drými spolužáky shodli, ideálním místem k pobytu je v těchto dnech věčně chladné hradní sklepení, komnata se tentokrát opravdu činila a poskytla nám k relaxaci celou pláž, na níž nechyběly samozřejmě ani vysoké palmy. A hlavně – vánek, svěží vánek. Všichni jsme se spokojeně usadili do písku nebo na deku a vychutnávali si jej, samozřejmě spolu s bohatým občerstvením, které pro nás Myker připravila. S komnatou byla vlastně jen jedna potíž….

Poskytla nám loď, ale odmítla vyčarovat vodu. Takže jsme všichni došli k přistavené loďce, a zůstali zírat. Co teď? Ale Aim je hlava koumavá, a tak jsme dlouho vejrat nezůstali. Přemístili jsme se na, podržte se, opravdové moře! A tak jsme pluli. A když jsme vyřešili i problém chybějících plavek, šli jsme se osvěžit přímo do vody. A tady nastává ta zajímavá část – Betria nám usilovala o život! Z paluby lodi totiž do moře, v němž jsem v klidu plavala s pár dalšími spolužačkami – jediný chlapec v partě se koupačky v tuto chvíli pokud vím neúčastnil (promiň, Ede, jestli jsem tě jen přehlédla), začala se slovy „ná, puťa puťa“ házet pověstnou havraspárskou čokoládu ve snaze přilákat žraloky. Ještěže žraloci čokoládu nejspíš neradi, žádný nás totiž nesežral… Když jsme se rozhodli nepokoušet dál ani Bet, ani žraloky, a vrátili se na loď, za poslechu energických písní jsme se bavili o létě.

Celý večer jsme pak zakončili činem, jímž jsme pobouřili nejmladší hradní obyvatele, ještě nezvyklé na výlevy starších studentů. Původně bylo v plánu focení v plavkách, ale jak už jsem zmínila, zdaleka ne všichni takový kus oděvu vlastníme, a tak jsme se nakonec fotili ve spodním prádle. Tuto akci ochotně zafinancoval Eddie – aby ne, když to znamenalo, že uvidí hned čtyři téměř nahé spolužačky!

***

Byl to skvělý večer a já už se těším na další havraní sešlost.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Corvinus Declaratio
Vydáno:

Komentáře
1550312670