Famfrpál vs. prvačky po sezóně

Na začátku roku jsem vyzpovídala několik modrých prvaček na téma famfrpál. Popsaly mi svá očekávání, vysněný post a mnoho dalšího. Změnilo se něco z toho během roku, co famfrpál okusily na vlastní kůži? Hrají vůbec stále famfrpál, jsou na svém vysněném postu, (ne)líbí se jim v kolejním týmu? To vše zjistíte v tomto článku.

Na úvod se velice omlouvám, že článek vyšel později, než bych chtěla já i vy, ale dostat Mary ze hřiště a mě do redakce, bylo skoro nemožné. Navíc Mary bývala odrážečka a má celkem ránu, tak jsem si velice dlouho chvilku počkala, až z koštěte sleze dobrovolně. Když už se to povedlo a tento článek mohl vzniknout, pojďme se podívat, jak bývalé prvačky na famfrpál nahlížejí po své první famfrpálové sezóně.

**

Corvinus Declaratio: Změnil se nějak tvůj postoj k famfrpálu během roku?

Na tuto otázku všechny dotázané odpovědly velice podobně. Famfrpál je moc bavil, a dokonce se do něj zamilovaly ještě více. Stále se těší z každého individuálního tréninku a těch kolejních se už nemohou dočkat. Všechny dotázané by asi shrnula velice pěkná odpověď Mary: „Dostala jsem možnost trénovat na IT a upřímně to není tolik zábavné jako kolejní tréninky, které byly prostě nejlepší z celého roku.“

*

Corvinus Declaratio: Na začátku jsi psala, jaký post chceš hrát. Skončila jsi nakonec opravdu na tomto postu?

Mary Anne VulpesUž si moc nepamatuju, zda jsem napsala odrážeče nebo chytače (psala odrážeče, pozn. redakce). Ani u jednoho jsem nakonec nezůstala. Dostala jsem příležitost hrát post své kapitánové patronky (=brankář, pozn. redakce) a jsem na to hrdá. Snad splním očekávání.

Adri Jennifer BrownNo, chtěla jsem být odrážeč, ale vůbec jsem nechápala, jak se to hraje, tak jsem přešla na střelce a ten mi vyhovuje.

Raven Aileen BlackJa zůstala u střelce, kterého jsem i hrát chtěla. Rozhodně mi vyhovuje a ta euforie z toho dát branku je úžasná.

*

Corvinus Declaratio: Splnil či dokonce předčil famfrpál tvá očekávání?

Mary Anne Vulpes: Rozhodně splnil.

Adri Jennifer BrownNo já vůbec nevěděla, jak si to představovat, ale bylo to skvělé. Řekla bych, že spíš předčil.

Raven Aileen BlackRozhodně splnil. Jestli předčil? To ještě ne, ale je toho přede mnou ještě hodně co zkoušet.

*

Corvinus Declaratio: Líbila se ti letošní famfrpálová sezóna?

Mary Anne VulpesKolejní tréninky byly naprosto bezkonkurenční. Všichni jsme si tam rozumněli, nikomu nevadilo, když ho druhý nechtěně trefil, a dokonce za to dostáváme čokoládu. Na zápasech jsem byla jen fanoušek, ale i tam vládla skvělá atmosféra a modrý tým předvedl nádherný výkon. Každý jeden z nich byl úžasný a pro dobrý výkon udělali, co mohli, a věnovali tomu spoustu času.

Adri Jennifer BrownKolejní tréninky se mi líbily moc, ale ke konci jsem už nestíhala, což mě mrzí.

Raven Aileen BlackLíbilo se mi to moc. Ke konci roku jsem neměla bohužel už tolik času, ale užila jsem si ji naplno.

***

Jak jste si mohli přečíst, bývalým prvačkám se famfrpál moc líbil a ještě teď jsou z něj nadšené. Já si myslím a doufám, že takto nadšené zůstanou ještě dlouho. Zároveň také doufám, že jim čas tuto sezónu vyjde o něco lépe a kolejních tréninků stihnou některé z nich více. Snad náš tým i letos povzbudí takto aktivní mladá krev s nadšením pro famfrpál, které jí vydrží několik let beze změny. Na závěr děkuji holkám za rozhovor a pilný trénink po dobu celé jejich první sezóny. Jen tak dál, holky! I z postu zástupce kapitána vás budu sledovat.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Aya Watanabe
Vydáno: 8/2019

Komentáře
1591190384