Shrnutí tomboly 2019

Cihličkobraní 2019 je za námi. A jak to dopadlo?

Uff, je to za námi. A myslím, že ani jeden z oragnizátorů letošní tomboly nečekal, jaký tombola sklidí úspěch. Lidé se předháněli a tlačili, aby ulovili ta nejlepší čísla, a z tlačenice si odnesli nejednu pohmožděninu či bouli.
Ale abychom neodbočovali... jako první vám všem, kdo jste se zapojili, chceme poděkovat. U článku Tombolaa! Je Tady! jste nám v komentářové sekci doslova vytřeli zrak, už dlouho jste pod články nebyli takto aktivní a proto... vážně, wow.
A pokud jde o tombolu samotnou, byli jste úžasní také. V taková čísla jsme snad ani nedoufali – zakoupili jste dohromady 336 cihliček, z toho více než polovina padlo jako dar.

Do tomboly se zapojilo šílených 48 lidí, kteří soupeřili o 75 krásných a hodnotných cen. (Rozpis výher je k nahlédnutí zde.)

Ale samozřejmě ještě nesmíme opomenout i naše skvělé sponzory, díky kterým si můžete odnášet tak krásné ceny. Do naší cihličkové zdi letos přispěli:

 

Havraspárský kolejní kumbál

Aimée Leavittová

Hetty Londsová

Bilkis Blight

Betria Carson

Isabell Tenebris

 

Moc velké díky i jim. Takže, jak bychom to letos uzavřeli? Moc velké díky všem, kdo se zapojili, ať už přispěli cenou, nebo jedním losem.

Gratulujeme všem, kdo si pro letos odnáší některé z cen a zbytku soutěžících přejeme hodně štěstí do příště, však to znáte, neštěstí ve hře, štěstí v lásce. Moc díky všem, kdo se pro tento ročník zúčastnili a budeme se těšit zase příště.

 

...Takže zase za rok?
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: LosLos
Vydáno:

Komentáře
Letošní tombola byla skvěle připravená akce a všichni, co se na ní podíleli, si zaslouží veliký dík :-D
Bibi Anne | 28. 12. 2019
1585886482