Sedmero havraních bratří

Že je neznáte? Havraspárské celebrity se představují!

Pokud zrovna nenosíte modrý hábit, asi toho o sedmeru moc nevíte. Možná jste dodnes netušili, že nějaké sedmero existuje. My v Corvinu bycho to ale rádi napravili a proto... tady je máte. Sedm havraních bratří.

Jsou jimi Staroušek, Corvus, Woron, Hraban, Hremm, Ouzel a Vran. Každý z nich reprezentuje jednu ze sedmi havraspárských ctností, kterých si u nás v koleji ceníme.

*

Havran jménem Staroušek byl věrným rádcem a přítelem zakladatelky Roweny z Havraspáru. Jde o strážce Moudrosti, za kterým si havraspárští chodí pro radu v případě nouze.

*

Druhým havranem je strážce Důvtipu Corvus, který je mezi všemi havrany velmi vážený pro svůj neutuchající důvtip a respekt.

*

Když se mezi havraspárské vmísí rozpor, je tady Woron –patron Rozhodnosti, který vždy rouzvážně rozsoudí a stmelí pouto, které mezi nimi panovalo.

*

K havranům se také po čase přidal strážce Cílevědomosti, Hraban s vůdčími schopnostmi, který je dokázal vést kupředu a udávat jim správný směr.

*

Když se poté mezi havrany znova začaly rozvíjet spory, byli jim na pomoc sesláni HremmOuzel, patroni Pokory a Skromnosti. Ti pouto mezi bratry znova stmelili a dodali jim novou sílu.

*

K dokonalosti už havranům chybělo jen jedno – strážce Krásy jménem Vran, který je mimochodem velkým pomocníkem Módní patroly.

*

K Havraspárským havranům se ale řadí také Corvino Candor, zkráceně Candy, který dohlíží na kolejní konto a je velkou oporou pokladnici Myker Fae McGarden.

*

Doufáme, že jste si z tohoto článku do budoucna něco odnesli a u příštích havraspárských tajemství zase na viděnou!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Kolektiv havraspárských autorů
Vydáno: 8/2019

Komentáře
1591188766