Jak jsem viděla Havraspár před zařazením? - drabble + bonus

Skoro každý nováček měl při vstupu na hrad nějakou vizi do budoucna. K té patří i zařazení do koleje. Já jsem patřila mezi ty pomatenější, kteří nevěděli, co, kde, jak a ani nebyli pořádně rozhodnuti, do které koleje vlastně chtějí, a pak tu byli ti, co měli většinou od začátku jasno. V tu dobu také probíhala soutěž od madam Eleanor Blackfoot pod názvem „Kolejní drabble" a až tam jsem si při psaní uvědomila, že chci skutečně do Havraspáru.

Za tu krátkou chvilinku, co jsem zde, se stala tato mo(u)drá kolej mým favoritem. Například jsem zjistila, že si velmi rádi povídají, píší příběhy a vypracovávají soutěže. Také mi přijdou neskutečně upovídaní, ale zároveň jsou moc fajn! Můžete si s nimi popovídat o čemkoli – od hradních drbů až po záležitosti mimo svět kouzel a čar. Samozřejmě nemohu opomenout velkou slabost pro modrou barvu a černé vlasy! Také si občas potrpí například na pěkné, kvalitní a drahé oblečení, či někteří dokonce i na brýle! U sebe většinou nosí i pár knih a deník, pro případ, že by se objevil nějaký nápad.

2.08.2019

**

Vím, že jsem nebyla jediná, kdo také bedlivě přemýšlel, do jaké koleje asi půjde, a proto jsem se zeptala svých nových mo(u)drých spolužáků a starších studentů, jak viděli Havraspár ještě před zařazením.

*

Corvinus Declaratio: Chtěl/a jsi do Havraspáru ještě před slavností?

Faolan Heredan: Jo, u mě to bylo rozhodnuto už dávno, má duše je odjakživa modrá. *usměje se*

Eli Sparrow : Ano chtěla jsem do Havru ještě pred tím, než jsem se vůbec dostala na hrad. *usměje se*

Hetty Londsová: To už je dlouhá doba. Co já vím, tak přesně před slavností u jsem si Havraspárem byla jistá.


*

Corvinus Declaratio: Přátelil/a ses před zařazením s někým z mo(u)drých?

Faolan Heredan: Ano, hned na začátku si mě odchytila Beth Vane a udělala toho pro mě hodně, ale bohužel je teď u tučňáků.

Eli Sparrow : No, řekla bych, že s mojí nejmilejší patronkou.*usměje se* A také s jinými nováčky, kteří se pak dostali i do Havraspáru.

Hetty Londsová: Co si pamatuji, vůbec první havraspárka, se kterou jsem se dala do řeči, byla naše ex-kapitánka Aya Watanabe. A pak také má patronka Grace Annabeth Reatcher.

*

Corvinus Declaratio: Jaká emoce u tebe zavládla po zařazení do naší koleje?

Faolan Heredan: Emoce? *zamyslí se* Asi zběsilá radost a úleva, i když věštec mi už dávno řekl, že skončím u havranů. *usměje se*

Eli Sparrow: Jednoznačně radost.

Hetty Londsová: Překvapení, radost, štěstí... pamatuji si, že jsem byla v sedmém nebi a nemohla uvěřit tomu, že jsem modrá. *usměje se*

*

Corvinus Declaratio: Líbí se ti u havráňat (v 1. ročníku), případně co se ti v koleji líbí nejvíce?

Faolan Heredan: Nemůžu být spokojenější *usměje se*, všichni jsou tady super a až na pár výjimek s každým pokecám o čemkoliv. Nejlepší jsou jednoznačně lidi, Ayou počínaje a někým na "Z" konče. *zasměje se*

Eli Sparrow: Líbí se mi tu, ale asi nevím, co se mi líbí nejvíce... je tady toho tolik, že těžko něco upřednostnit. *usměje se*

 

***

Každý z nás si svou cestu ke koleji jednoho dne najde. Někdy si možná nejsme jistí, říkáme si: „Proč zrovna já? Proč mne Moudrý klobouk šoupnul právě sem? Patřím tady?" Neříkejte, že jste si tyto otázky nekladli. Po zařazení můžeme být sebešťastnější, ale někdy se pochybnosti objeví. Ale Moudrý klobouk tehdy moc dobře věděl, takže hlavu vzhůru a noste své nové kolejní barvy s hrdostí!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Kenna Astrea Sardothien
Vydáno: 8/2019

Komentáře
V to doufám a myslím, že nějaký ten pátek určitě vydrží! :P O:)
Kenna Astrea Sardothien | 04. 10. 2019
Tak snad vám ta radost, že jste v mo(u)dré koleji, ještě dlouho vydrží! O:)
Aimée | 04. 10. 2019
1591184360