1. prosinec

Tma, ticho, nikde nic... jen jedna svíce plápolá.

Už je to tady. Mlha, hustá a bílá zahalila naši redakci a s ní i nejnovější vydání. Nikdo neví, kde se vzala. Poletuje sem a tam a... čeká. Na co? Kdoví. Ale jedno víme jistě. Mlha slábne. Den ode dne jí ubývá a začíná odkrývat části poselství, které nám zde zanechalo pár modrých duší. Už jsme mysleli, že nespatří světlo světa, když v tom cosi pominulo a mlha začala řídnout.

Corvinus se probouzí k životu. Sbírá sílu. Mává křídly a snaží se odehnat mlhu pryč, daleko, předaleko... ale sám to nedokáže. Aby se znovu probral k životu, potřebuje právě vás. Čtenáře. Sílu k tomu, aby odhalil, co už pár měsíců skrývá pod křídly. Má strach. Mlha mu brání vzlétnout až do oblak, roztáhnout křídla a plout vzduchem sem a tam.

Vše teď závisí jen a pouze na vás. Pomůžete mu? Odeženete tu mlhu pryč? Kdoví. Možná ano, možná ne. Jedno je ale jisté. Kouzlo Vánoc sílí a mlha chřadne.

Na adventním věnci si dnes zapalujeme první svíci, jako symbol naděje. Netrácejme ji tedy, ani když bude nejhůř. Mějme hlavu vzhůru a věřme v lepší zítřek, protože ne všechno je tak černé, jak to na první pohled vypadá a některá malá vítězství už máme skoro na dosah.

Neztrácejme naději v Corvina. Odežeňme mlhu, která nám brání vzlétnout a zkusme společně prožít krásné vánoční svátky, plné tajemství, překvapení a splněných přání.

Váš Corvinus Declaratio
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Corvinus Declaratio
Vydáno:

Komentáře
Žjůůů
Dawsonka | 01. 12. 2019
1580166488