XXL Módní patrola II.

Módní patrolu už jistě znáte a nejspíš se jí také bojíte, možná z ní máte dokonce i noční můry a fóbii. (Pokud je tomu skutečně tak, neváhejte vyhledat odbornou pomoc, nejlépe u madam Niamové, a konečně si kupte něco pořádného!) Jelikož vás mám všechny moc ráda, připravila jsem si speciálně pro naše čtenáře extra porci patrol navíc a to se co?! Vyplatí!

Vítám vás u dalšího tradičního pomlouvání v XXL Módní patrole, do níž jsem si připravila hned několik modelů, které mě zaujaly při mém obvyklém šourání se hradem. Radši se pohodlně usaďte a dejte si něco dobrého, protože se může stát, že dostanete jemný infarkt či vykonáte jednu naprosto lidskou činnost v záchvatu smíchu. Pokud jste náležitě připraveni jak fyzicky, tak i mentálně, můžeme se do toho s chutí pustit!

**

Charlie Ann Whitaker

Hradní zdi nedávno zachvátil nový trend v podobě mráčků, na nichž se dá létat a ani mo(u)drou Charlie toto šílenství neminulo, avšak musím uznat, že se k sobě s panem Bouřňákem úžasně hodí. (pozn. redaktorky: Proč jako ještě v redakci nemáme speciální odstín pro mraky, abych mohla jeho jméno zvýraznit?) Myslíte, že se přiřítí do kolejky a začne prskat všude kolem sebe? Nuže kde jsem to skončila? Ach ano, už si vzpomínám! Model je zajímavý, ale ta školní košile a roztrhané džíny vypadají poněkud nepatřičně vzhledem ke stylu, v jakém je model laděn. Peří už je také trochu moc. Holka, k čemu ho tam máš, když můžeš létat i bez něj? Uděluji tedy 7 bodů pro osobité kouzlo.

*

Maeve Péregrine

Nedávno jsem okukovala model Maeve a moc se mi zalíbil steampunkový styl, v němž je laděn a jen tak se nevidí. Je poměrně těžké něco takového vytvořit, ale zmijozelské studentce se to neobyčejně dobře povedlo. Především ji musím pochválit za kombinaci barev a za silonky, jež jsou v dokonalé haromnii společně s rukavičkou v obdobném provedení. Dále se mi opravdu líbí výběr bot a kloboučku, jež dodají modelu pozoruhodný šmrnc. Několik kousků mi tam však nesedí a to především květina, která je v nepěkném kontrastu se sukní, a možná bych se obešla i bez některých doplňků jako dýňové naušnice a náramek, který ruší jinak čistý vzhled outfitu. Dávám 9 bodů za příjemnou změnu.

*

Any Dawson

Madam Any se toho nebojí a ukazuje nám, že je pravá paní jara a já jí musím dát za pravdu – zelenobílá kombinace podtrhuje její KRÁsné zářivé vlasy a oči v odstínu trávy a dosahují tak perfektní harmonie, která se jen tak nevidí. Kuřátka na rameni a obilí jsou perfektním doplňkem, jež dodají modelu perfektní šmrnc. Za mě jeden z nejlepších modelů pro tuto sezónu vítající život, a proto nemohu jinak nežli udělit plných 10 bodůHurá do přírody!

*

Zendaer Amattis

Nestává se často, že by si pan Zen změnil model, ale když už se tak stane, stojí to za to, a ani tentokrát to není jiné. Kousky jsou voleny pečlivě a musím ocenit, jak spolu jednotlivé barvy perfektně spolupracují – nejsou ani moc výrazné, ani příliš splývající, takže tak akorát pro oko patrolářky. Doplňky v podobě talismanu pro štěstí a pásku podtrhnou eleganci celého outfitu, takže ani zde nemám co vytknout. Nad čím bych se však ráda pozastavila jsou kolejní barvy, které jsou příjemným oživením a podporou havraspárské koleje, a kočka v zavařovačce, jež tam nejspíš někomu bude vadit, ale já ji mile ráda ocením jakožto zajímavý prvek. 10 bodů za košišku!

***

Jaro už se na nás valí každým směrem, a tak je na čase, abyste i vy oprášili nějaké ty sezóní kousky, či přikoupili nějaké nové. Myslíte, že vám to říkám jen tak? Ale vůbec ne! Patrola je všude! Mějte se přeKRÁsně, užívejte kytiček, kočiček a jiných tvorečků a vyprázdněte své váčky na pultech Příčné ulice.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Kenna Astrea Sardothien
Vydáno: 4/2021

Komentáře
Tak se mi to líbí! :D
Kenn | 30. 04. 2021
Patroly není nikdy dost!♥
Mady | 29. 04. 2021
1623724189