Aimée Leavittová: Za oponou jinak skvělého primusovského představení

Havrani jsou drbny, to ví každý, ale také mají smysl pro humor a nebojí se udělat si legraci sami ze sebe. Bývalá primuska Aimée je toho krásným důkazem, neboť nám povolila zveřejnit její tři nejvtipnější trapasy, co se jí nevyhly na cestě jejího primusování. Pojďte si je přečíst a pobavte se!

Aimée Leavittová je naše bývalá primuska, které si v Havraspáru cení spousta lidí. Není se čemu divit, za dobu, co působila ve vedení, kolej vždy skvěle fungovala, a navíc byla Aimée velice příjemnou osůbkou s milým slůbkem pro každého, a tak se na ni jen tak nezapomene.

Aimée Leavittová

Merlinužel, ani tak skvělí a obdivuhodní lidé, jako je Aimée, nejsou neomylní. Když se Aimée stala nehoda s lektvarem noční ochrany (k tomu se dostaneme, budete se bavit, slibuji!), připomněla mi společně s tím i další dvě její úsměvné příhody. Zeptala se mě, která z nich mě pobavila víc. Já na ně už zapomněla, ale když mi je tak hezky připomněla, znovu jsem se nad nimi zasmála a dostala nápad, že byste se nad nimi mohli zasmát i vy. Aimée sice vyjádřila obavy, jak z toho pak vyjde, když si článek o jejím odchodu z postu primuse vezmu na starost já, ale já myslím, že obavy to byly zbytečné. Posuďte sami!

Pozn redakce: Pro více autentický zážitek vám přikládám několik konverzací mě a Aimée víceméně tak, jak se v té situaci odehrály. Moje zprávy jsou na šedém podkladu, ty od Aimée na světle modrém. Jo a berte všechny následující situace s úsměvem a nesnažte se je brát nějak extrémně vážně... asi jako já s Aimée. Má vás to hlavně pobavit.

**

Vyčerpání na kolejním tréninku

Famfrpálisti, ruku na srdce, kdo z nás se alespoň jednou (mírně) vyčerpal na individuálním tréninku? No vidíte. Aimée to ale přišlo příliš ohrané a nudné, a tak se vyčerpala rovnou na kolejním tréninku! V té době nevěděla, že je to vůbec možné a o to komičtější celá ta situace byla. Smála jsem se dokonce i já, a to jsem byla tehdy kapitánkou.

Vyčerpání na KT - print

Vyčerpání na KT - chat

(Grafika: Aya Watanabe)

Corvinus Declaratio: Jak ses cítila, když jsi během kolejního tréninku skončila na ošetřovně? A vážně nemáš v plánu zkusit i vyčerpání na zápase? *zasměje se*

Aimée Leavittová: V prvé řadě velmi překvapeně, vůbec mi nedošlo, že by se mi něco takového mohlo stát. Ale přesně si pamatuju, že jsem se zrovna chtěla zeptat, jestli přeji jen raději nemám slézt... A to už jsem nestihla, najednou jsem ležela na ošetřovně a na spoluhráče koukala a pokřikovala z okna. Na jednu stranu jsem se smála sama sobě, na druhou mě to docela mrzelo, každopádně jsem si z toho vzala poučení a už si na výdrž dávám pozor i na KT. zasměje se A ne, sice by to byl jistě zajímavý moment zápasu, ale chci svému týmu spíše pomoct, než škodit.

*

Ztráta Školního poháru

V Létě 2020 vyhrál Havraspár školní pohár. Celá kolej z toho byla tak nadšená, že si ho celý rok mezi sebou sutdenti posílali a každý si ho mohl chvíli užít. Na konci roku před závěrečnou slavností jsme museli pohár vrátit, aby mohl být předán Nebelvíru, který jej ten rok vyhrál. Že na tom nic není? No není, ale naše primuska Aimée den před závěrečnou slavností zjistila, že ten pohár nemá u sebe a že neví, u koho je. Ztratil se. Lépe řečeno, ona ho ztratila. Situace to byla velice vážná, ale nešlo se nesmát. Jen si představte, že vám primuska večer den před závěrečnou slavností napíše, že se nám ztratil pohár a že nemáme co vrátit panu řediteli. Také byste se (jí) smáli!

Ztráta poháru 1

Ztráta poháru 2

(Grafika: Aya Watanabe)

Poté, co jsem se ujistila, že si ze mě nedělá jen srandu, začalo vyšetřování. Aimée obepsala všechny potenciální držitele poháru a netrpělivě čekala, až se nějaký ozve se spásnou zprávou Omlouvám se, pohár byl u mě, už ho vracím“. Merlinužel se to ale nedělo a obě jsme začínaly být nervózní. Na smyslu pro humor nám to ale neubíralo, jak můžete vidět výše.
Když nám z potenciálních držitelů poháru zbyly jen Laura a Nicolette, začaly jsme doufat, že pohár najdeme. Nad možností, že ho někdo poslal, jak píše Aimée, „někam úplně do háje“, jsem radši ani neuvažovala. Místo toho jsem kontaktovala Nicolette externí sovou: „Ahoj, nemáš prosím tě Školní pohár?:D Potřebujeme to vědět co nejrychleji, zítra se má předávat p. Nimovi a my ho jaksi nemáme:D“. Naštěstí Nicolette do půlhodiny odepsala, že pohár u sebe má. Chudák z toho byla celá rozhozená, ale primuska slavila. Našel se pohár a pohroma byla zažehnána. Nebo ne?

Ztráta poháru 3

(Grafika: Aya Watanabe)

Nebyla, protože naší převelice šikovné primusce to nestačilo a pohár málem ztratila podruhé. V den závěrečné slavnosti ho téměř zapomněla panu řediteli poslat. Naštěstí si včas vzpomněla, a tak mohla těžce nalezený pohár na závěrečné slavnosti převzít nebelvírská primuska Esmeralda Milagrosa. Doufám, že jste si ten rok ten pohár užili, nebelvírští, není zač! Ještě štěstí, že pohár ŠFM a jeho putování má na starost famfrpálový kapitán, jinak by Aimée dokázala ztratit i ten.

Corvinus Declaratio: Jak ses cítila, když jsi poprvé ztratila pohár a jaké pocity jsi měla, když jsi jej málem neposlala zpátky panu Nimovi? Než jsi ho měla zpátky u sebe, myslela sis, že se najde, nebo sis už připravovala omluvenou řeč panu Nimovi a celému Nebelvíru? *zasměje se a nasadí si svatozář*

Aimée Leavittová: Ale tak já ho úplně neztratila. *zasměje se* Věděla jsem, kde se může pohybovat, i když se ke mně nevrátil tak, jak měl. Samozřejmě jsem byla nervózní, jestli se vrátí včas, ale z čeho já nejsem nervózní? Brala jsem situaci spíš s humorem a věřila jsem, že to dopadne dobře. Ale nepopírám, že si ráda vymýšlím katastrofické scénáře a v hlavě jsem se připravovala na každou variantu, i když nad omluvnou řečí jsem tuším neuvažovala. Ale taky je to nějakou dobu zpátky. A že jsem pohár ani potom málem neposlala zpátky? Měla jsem tušit, že zprávu, kterou jsem tě chtěla pobavit, použiješ proti mně. *vyplázne na patronku jazyk*

*

Lektvar noční ochrany, který nic neochrání

Lektvar noční ochrany patří mezi složitější lektvary, neboť v sobě uchovává sílu noci, která je mocnou čarodějkou. Lektvar dokáže ochránit vybraný kolejní předmět tak, že se už nikdy nebude opotřebovávat a ničit. Tento lektvar lze umíchat jen v novu a každý kouzelník ho může použít pouze jednou za svůj život. O tom Aimée nevěděla. Mylně se domnívala, že ho každý smí pouze uvařit jednou za svůj život, a tak se směle dala do vaření lektvarů noční ochrany s částí Zasedačky i přesto, že si před pár dny poslala lektvar noční ochrany z kumbálu a použila ho. Jakmile tedy uvařila ten svůj, myslela, že ho bude moct použít znovu. To ale nešlo. A nešlo ho ani darovat koleji nebo někomu jinému, jelikož lektvar noční ochrany je přes hvězdné aroma, ingredienci, která se do něj přidává, spjatý s tím, kdo ho umíchal. Primuska tak do společného ochránění kolejních předmětů přispěla pouze svým magíkem „Ochránce noci“.

Lektvar noční ochrany 1

Lektvar noční ochrany 2

Lektvar noční ochrany 3

(Grafika: Aya Watanabe)

Corvinus Declaratio: K této události se nabízí spousta otázek, ale ta nejzásadnější je, máš stále lektvar noci u sebe? *zazubí se* Která z těchto tří událostí (vyčerpání na KT, ztráta Školního poháru, lektvar noci) tě pobavila nejvíce a u které bys byla nejradši, kdyby se nikdy nestala?

Aimée Leavittová: Můžu použít hlášku „bez komentáře“? Samozřejmě, že lektvar ještě mám. Jinde ani být nemůže! Má hezky stálé místo na polici a pro svoje duševní zdraví si říkám, že to byl rozhodně můj záměr od začátku. *zasměje se* Co se týče druhé otázky, začnu událostí, u níž bych si přála, aby se nikdy nestala – onen lektvar noční ochrany mě zamrzel nejvíc, protože se s tím zkrátka nedalo nic dělat, vyřešit svou chybu. Na druhou stranu, alespoň jsem si odnesla poučení a magíka, když už nic jiného! Naopak nejvíce mě pobavila asi událost první. Celkově ráda vzpomínám na své začátky, takže se od myslánky vracím s úsměvem i v tomto případě. *uculí se*

***

To byly menší přešlapy, co doprovázely jinak hvězdnou kariéru naší bývalé primusky Aimée, u kterých jsme se společně zasmály a doufám, že jste se zasmáli i vy. Který vás pobavil nejvíc? Napište nám to do komentářů!

  • uvařila Lektvar noční ochrany společně s cleou Zasedačkou X nemohla ho použít bcs použila už jedne z kumbálu na zkoušku, abychom věděli, jak to funguje, pak nemohla použít ani ten svůj a ani ho poslat koleji nebo lidem -> fail :D (dohledat v chatu) -> zeptat se jí, zda lektvar stále má -> OBRÁZEK od Charlie Ann, kde je Aim s lahvičkou lektvaru noční ochrany a buď dělá facepalm že se skrývá, nebo má pokrčená ramena jako to emoji, takový ten "svícen z rukou", nebo prostě nějaký provinilý výraz (TO je asi nejlepší)

lektvar noci jako předloha pro Charlie: https://www.hogwarts.cz/pricnaulice/images/postava/nahled/lektvar-noci.gif

fialová tekutina, nahoře místo víčka šedý měsíček

ČLÁNEK

Představovat Aimée Leavittovou je docela zbytečné, ale pro jistotu vám o ní povím pár slov na začátek. Na hrad přišla v roce Zima 2018.  V letech Léto 2019Zima 2020 zastávala post prefektky a v Zimě 2021 převzala odznak primusky po Lessien Posie a letos, na konci Léta 2021, ho zase pošle dál. Po celou dobu se aktivně angažovala v Zasedačce, pořádala nespočet večírků i modrých večerů a neopoměla ani famfrpál, kde je již pár sezón střelkyní základní sestavy. Byla aktivní, kde se dalo a těžko najdete na hradě někoho, kdo by neznal její jméno i přesto, že nerada vystrkuje nos mimo kolejku.

Merlinužel ale ani tak skvělí a obdivuhodní lidé, jako je Aimée, nejsou neomylní. Když se Aimée stala nehoda s lektvarem noční ochrany (k tomu se dostaneme, budete se bavit, slibuji!), připomněla mi společně s tím i další její dvě úsměvné příhody. Zeptala se mě, která z nich mě pobavila víc. Já na ně už zapomněla, ale když mi je tak hezky připomněla, znovu jsem se nad nimi zasmála a dostala nápad, že byste se nad nimi mohli zasmát i vy. Aimée sice vyjádřila obavy, jak z toho pak vyjde, když si článek o jejím odchodu z postu primuse vezmu na starost já, ale já myslím, že obavy to byly zbytečné. Posuďte sami!

**

Vyčerpání na kolejním tréninku

Famfrpálisti, ruku na srdce, kdo z nás se alsoň jednou (mírně) vyčerpal na individuálním tréninku? No vidíte. Aimée to ale přišlo příliš ohrané a nudné, a tak se vyčerpala rovnou na kolejním tréninku! V té době nevěděla, že je to vůbec možné a o to komičtější celá ta situace byla. Smála jsem se dokonce i já, a to jsem byla tehdy kapitánkou.

CHAT a print?

Corvinus Declaratio: Jak ses cítila, když jsi během kolejního tréninku skončila na ošetřovně? A vážně nemáš v plánu zkusit i vyčerpání na zápase? *zasměje se*

Aimée Leavittová: bla

*

Ztráta Školního poháru

Létě 2020 vyhrál Havraspár školní pohár. Celá kolej z toho byla tak nadšená, že si ho celý rok mezi sebou sutdenti posílali a každý si ho mohl chvíli užít. Na konci roku před závěrečnou slavností jsme museli pohár vrátit, aby mohl být předán Nebelvíru, který jej ten rok vyhrál. Že na tom nic není? No není, ale naše primuska Aimée den před závěrečnou slavností zjistila, že ten pohár nemá u sebe a že neví, u koho je. Ztratil se. Lépe řečeno, ona ho ztratila. Situace to byla velice vážná, ale nešlo se nesmát. Jen si představte, že vám primuska večer den před závěrečnou slavností napíše, že se nám ztratil pohár a že nemáme co vrátit panu řediteli. Také byste se (jí) smáli!

CHATY 1 a 2

Poté, co jsem se ujistila, že si ze mě nedělá jen srandu, začalo vyšetřování. Aimée obepsala všechny potenciální držitele poháru a netrpělivě čekala, až se nějaký ozve se spásnou zprávou „Omlouvám se, pohár byl u mě, už ho vracím“. Merlinužel se to ale nedělo a obě jsme začínaly být nervózní. Na smyslu pro humor nám to ale neubíralo, jak můžete vidět výše.
Když nám z potenciálních držitelů poháru zbyly jen Laura Nicolette, začaly jsme doufat, že pohár najdeme. Nad možností, že ho někdo poslal, jak píše Aimée, „někam úplně do háje“, jsem radši ani neuvažovala. Místo toho jsem kontaktovala Nicolette externí sovou: „Ahoj, nemáš prosím tě Školní pohár?:D Potřebujeme to vědět co nejrychleji, zítra se má předávat Nimovi a my ho jaksi nemáme:D“. Naštěstí Nicolette do půlhodiny odepsala, že pohár u sebe má. Chudák z toho byla celá rozhozená, ale primuska slavila. Našel se pohár a pohroma byla zažehnána. Nebo ne?

CHAT 3

Nebyla, protože naší převelice šikovné primusce to nestačilo a pohár málem ztratila podruhé. V den závěrečné slavnosti ho zapomněla panu řediteli málem poslat. Naštěstí si včas vzpomněla, a tak mohla těžce nalezený pohár na závěrečné slavnosti převzít nebelvírská primuska Esmeralda Milagrosa. Doufám, že jste si ten rok ten pohár užili, nebelvírští, není zač!

Corvinus Declaratio: Jak ses cítila, když jsi poprvé ztratila pohár a jaké pocity jsi měla, když jsi jej málem neposlala zpátky panu Nimovi? Než jsi ho měla zpátky u sebe, myslela sis, že se najde, nebo sis už připravovala omluvenou řeč panu Nimovi a celému Nebelvíru? *zasměje se a nasadí si svatozář*

Aimée Leavittová: bla

*

Lektvar noční ochrany, který nic neochrání

text
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Aya Watanabe
Vydáno: 6/2021

Komentáře
Ayuš, kdyžtak nás Aimée přizabije všechny tři :D
Addie | 13. 09. 2021
Jsem ráda, že se článek líbí, holky! Jste mojí pojistkou, aby mě Aim nepřizabila, i když s vydáním souhlasila :-D
Ayuš | 13. 09. 2021
Tak to je skvělý článek! :D Aimée, na to vyčerpání během zápasu zapomeň! Není to dobrý nápad :D
Addie | 13. 09. 2021
Tak to nemá chybu! :D Moc díky za pobavení. Prej “neumim pohlídat ani blbej pohár”. :DD
Prin | 13. 09. 2021
1632274467