Havraspárský závěrečný večírek Léto 2021

Rok se s rokem sešel a skončil další školní rok. I my, Havraspárští, jsme ho po svém uzavřeli. Jaký byl náš večírek a kdo dostal jakou cenu? Vše a mnohem více se můžete dočíst zde!

Havraspárský závěrečný večer byl naplánovaný na 1. 7.2021. Celý program měl na starost pan kolejní Zendaer Amattisem společně s modrou primuskou Aimée Leavittovou. Havrani se ten den večer sešli v kolejní místnosti slavnostně nastrojení a jakmile se posilnili horkou čokoládou a všemožnými záskusky i slanými pochutinami, přišla na řadu plejáda cen a ocenění a tleskalo se od začátku do konce. Pojďte se s námi podívat komu a za co jsme na konci letního semestru tleskali.

Závěrečný kolejní večírek Léto 2021

**

Bodový nováček Havraspáru

Jako první ocenění, kterému je věnovaný prostor na našem večírku, bývá ocenění pro naše malé modré naděje. Letos jej získala prvačka, která už na začátku roku byla zapálená do výuky i famfrpálu, připravila pro své starší kolegy i motivační plakát do kolejní místnosti, a dokonce byla jedinou prvačkou, která splnila většinu seminářů. Nemůže to být nikdo jiný, než Valerie Madeleine Leau.

Valerie Madeleine Leau

*

Nováček kolejní atmosféry

Prvačku, která získala toto ocenění, jsem mohli zahlédnout na většině místech hradu. Pravidelně jsme ji potkávali na kolejních trénincích, kde pilně trénovala či ve Velké síni, kde se radostně bavila se spolužáky a kde spolu s dalšími odvážnými havránky připravila představení v rámci KouzlOscara. Její jméno jsme také mohli zahlédnout na listech Corvina Declaratio, do kterého napsala několik článků. Než bych vám řekla, kde všude jsme ji mohli vidět, bude rychlejší vám onu prvačku představit  je jí Elizabeth Eileen McAlcarnar.

Elizabeth Eileen McAlcarnar

*

Havraspárský snaživec

Letošním snaživcem se stala studentka, která se již v minulém roce, tedy během svého prvního ročníku, stala Bodovým nováčkem roku. Tuto studetku jsme mohli až do konce roku  vídat ve Velké síni, kde pečlivě seděla nad úkoly, semináři či různými soutěžemi. Studentkou, která přispěla nejvíce do bodovacích hodin modrými safíry, je Vilja Carrie Dechant.

Vilja Carrie Dechant

*

Cena Sedmera havraních bratří

Cenya Sedmera havraních bratří je pro studenty, kteří během roku vynikli svým přínosem pro kolej. Letos se naše Sedmero rozhodlo rozdat tyto ceny hned čtyři a to následujícím studentům.

První oceněnou byla Addie Hazel, jež si cenu zasloužila za svou aktivitu v koleji, kdy pomohla při každém kousku vyšetřování smrti naší nové dušice, při každém večírku, rychlé zorientování se v Zasedačce, tak i v pozici zástupce kapitána.

Následovala kapitánka Betria Carson, u které si Sedmero nejvíce cenilo její neutuchající pracovitosti, neboť se neustále věnuje svému famfrpálovému týmu, který pořád motivuje a podporuje. Vedle toho se každým rokem stará jak o různé statistiky či soutěže v rámci koleje. A nemalý podíl na ocenění má samozřejmě také Famfrpálový pohár, který pod Betriiným vedením přibyl na krbovou římsu mo(u)dré koleje.

Cenu si Sedmero našlo i pro mladičkou Melanie Abott, která byla v loňském roce velmi aktivní účastnicí všemožných večírků a v roce letošním zas pracovitou a úspěšnou organizátorkou.

Havraní bratři v ocenění nemohli vynechat ani Penelopu Parren, věrnou parťačku výše zmíněné Melanie, se kterou organizovala Modré večery. Tato dvojice měla perfekně naplánovaný večer do nejmenšího detailu, i proto na Modré večery havraspárští studenti tolik vzpomínají.

Addie HazelBetria CarsonMelanie AbottPenelopa Parren

*

Řád Candorovy kadeře

Která havraspárská duše letos nejvíce potěšila našeho zlato milujícího havrana Candora? Je to studentka sedmého ročníku, která si drží 1. místo v havraspárských mamonářích. Seznamte se s Indris Elwinor, které byl na večírku udělen prestižní Řád Candorovy kadeře za nezištné podporování kolejní pokladny.

Indris Elwinor

*

Odznak orlích letců

Jako poslední přišel na řadu projev kapitánky a její zástupkyně, které kromě vychválení svého týmu, udělily prestižní famfrpálová ocenění. Spousta mo(u)drých odznaky obhájila a další se k nim přidali. Na večírku odznak získaly:

Addie Hazel

Aimée Leavittová

Amaltheia Capella Moonlight

Betria Carson

Eleonora Anima

Elizabeth Eileen McAlcarnar

Ewenlia Lerche

Indris Elwinor

Laura de Morganne

Melanie Abott

Salisha Kuipers

*

Nakonec celého večera si vzala ještě slovo primuska Aimée. Během svého proslovu se s pláčem vzdala svého zlatého plíšku a předala ho své nástupkyni Ewenlii Lerche. Tím se uvolnily oba prefektské posty. Avšak byly velmi rychle opět zaplněny a novými majitelkami stříbrných plíšků se stala skvěle sehraná dvojice ve složení Melanie AbottPenelopa Parren. Všem třem zmíněným dívkám přeji v jejich nové funkci hodně štěstí, nervů a úspěšných nápadů!

Ewenlia LercheMelanie AbottPenelopa Parren

***

Nezbývá mi než všem oceněným pogratulovat a zároveň všem poděkovat za to, jaký Havraspár společně tvoříme. Teď už stačí nasbírat dostatek sil (a čokolády) do nového školního roku!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Addie Hazel
Vydáno: 6/2021

Komentáře
Děkuji za milá slova, Addie. ❤
Valerie Madeleine Leau | 12. 09. 2021
1632276429