Vyhlášení vánoční corvinovské soutěže

Vánoce jsou za námi, Silvestr také, a tak vám přinášíme výsledky vánoční soutěže, kterou jste v našem časopise mohli plnit právě do konce Silvestra.

S vánočním speciálem našeho časopisu vyšel i soutěžní článek, kde jsme si pro vás připravili tři malé soutěžní úkoly. Nyní nastal čas podívat se, jak jste si v nich vedli a kdo si vedl nejlépe a zaslouží si odměnu.

**

Vánoční retro křížovka plná módy

V tomto úkole jste měli vyplňovat křížovku plnou vánočního hradního oblečení. Spousta z vás si na názvy kousků oblečení vzpomněla a vyšla jí tajenka Vánoční Corvinus. Nejrychlejším řešitelem byla Angela QuickBow, a tak jí náleží odměna. O malou drobnost ale nebudou ochuzeni ani ostatní řeištelé, kterými byly Addie Hazel, Christina Meadows, Veronica Narcissa Williamsová, Noah Limbani, Ruby Élise Day, Sarah Thompson, Jagga Viggo, Princess StarManon Černozobá.

*

Outfit k vánočnímu stromečku

Ve druhém úkole jste se měli obléci do outfitu, který byste si vzali k vánočnímu stromečku. Tentokrát jsme se rozhodli vyhlásit tři nejlepší outfit a ty odměnit. Odměnou zúčastněným může být ale jejich vlastní patrola, která dříve nebo později všem vyjde v našem časopise. Outfit do soutěže zaslaly Angela QuickBow, Addie Hazel, Veronica Narcissa Williamsová, Noah Limbani, Ruby Élise DayInees Rut Gowstring. Některá jména ve výčtu chybí, neboť se jedná o slečny, které se svými outfity umístily na bedně vítězů. O kom je řeč?

1. místo: Aimée Leavittová
2. místo: Christina Meadows
3. místo: Princess Star

Holkám gratuluji a vy nezapomeňte hlídat Módní patrolu, ať se na outfity všech zúčastněných můžete podívat.

*

Vánoční osmisměrka

Posledním úkolem bylo vyškrtat vánoční pojmy z osmisměrky. Ke zklamání pár soutěžících nevyšla v osmisměrce tajenka, ale snad jim to vykompenzuje drobná odměna. Osmisměrku zaslali Addie Hazel, Angela QuickBow, Christina Meadows, Veronica Narcissa Williamsová, Filius OrionisNoah Limbani, Sarah Thompson, Ruby Élise Day, Inees Rut Gowstring, Aimée Leavittová, Jagga Viggo, Princess StarManon Černozobá. Nejrychlejším řešitelem, který si odnáší výhru, byl pan Filius Orionis.

***

Popravdě řečeno mě počet zaslaných příspěvků do soutěže překvapil, zvláště pak v případě křížovky, u které jsem měla pocit, že není nejjednodušší. Vy jste se ale nedali a poslali jste spoustu vypracování. Z toho mám samozřejmě radost, a tak děkuji každému, kdo se do soutěže jakkoli zapojil. Závěrečná pochvala patří zmijozelské koleji, ze které, jak je vidět, ani ke konci roku soutěživý duch nevyprchal.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Aya Watanabe
Vydáno: 2. 1. 2022

Komentáře
1653474482